• Pokiaľ som zadal dodať tovar do Zaielkovne automaticky sa zrušil možnosť platby na Zasielkovni.
    • Nepáči sa mi mi jediná možnosť platby vopred nejaké neznámej firme.
  • Tovar bol zabaleny ako z bazaru krabice niečo strašne.Nie ako sveter za sto eur. Prvu dobierku som prevzal ,nakolko mi nesedela velkost obratom som to poslal naspet a telefonicky som si žiadal vymenu za menšie čislo kde mi pracovnička potvrdila že to tak aj bude. Ale o par dni mi došla druha dobierka , nie vymena ako som žiadal. To sa asi zakaznikom nebude pačit. Dakujem Rujak. Michalovce.

Reakcia obchodu OKSPORT.EU

Dobrý den, tovar balíme vždy pečlivě, aby nedošlo k jeho znehodnocení, takže je vždy dobře poskládaný v dostatečně prostorné krabici. Chováme se ekologicky a zpravidla nepořizujeme zcela nové krabice. Pán si přál vrátit peníze za první svetr a udělat objednávku na nový opět formou dobírky. Jelikož ani v jednom případě neuměl sám objednat tovar, naše pracovnice mu objednávku ochotně vždy vytvořila a snažila se mu vyjít vstříc. Mrzí nás, že náš individuální přístup k zákazníkům se snahou vždy vyjít maximálně vstříc je pro někoho stále málo.
    Zuzana Svobodová, www.oksport.eu

• ŽIADNE ŽIADNA KOMUNIKACIA
    • Zaslany iny tovar ako objednany nedvihaju telefony neodpovedaju na maily to som ešte nezažil

URČITE NIE

Reakcia obchodu OKSPORT.EU

Zákazník pan P.N. si u nás objednal dne 22.1.2017 v odpoledních hodinách cyklistické šortky Silvini. Dne 23.1.2017 mu byly tyto šortky odeslány na jeho adresu a rovněž mu byl zaslán e-mail o odeslání zboží s číslem balíku, aby mohl zásilku sledovat.
    Zboží mu bylo odesláno stejné, jaké si objednal, pouze byla malá odchylka ve velikosti černého zbarvení na zadním díle šortek, za což se omlouváme, neboť výrobce mírně změnil tuto část.

dodali tovar v inom farebnom vyhotovení, lebo mnou objednaný vraj už nemajú, ... a na web stránke naďalej veselo ponúkajú tovar, ktorý vraj nemajú ???
    NESERIÓZNY obchod !!!

Reakcia obchodu OKSPORT.EU

Zákazník si objednal cyklistické kalhoty Silvini Rango černo-červené ve vel. XL. Bohužel se stalo to, že naše zaměstnankyně zaslala zákazníkovi tyto kalhoty v barvě černé (rozdíl je v tom, že zipy jsou černé, ne červené). Zákazníkovi jsme se omluvili za vzniklou chybu a on si zaslané kalhoty ponechal. Kalhoty v barvě černo-červené ve vel. XL na e-shopu nenabízíme, neboť již nejsou skladem. Mrzí nás, že nás zákazník nazval "neserióznym", neboť se snažíme našim zákazníkům vycházet maximální vstříc a často děláme opravdu nadstandartní služby včetně poradenství při výběru zboží. Olga Kováčová - majitelka

• Tovar som posielala späť, kedže mi nesadol. Povinnosťž vrátiť tovar v stanovenej lehote som si splnila, no predajca mi v stanovenej lehote nevrátil peniaze. Ani by nebol vrátil, až na moje urgovanie.

Reakcia obchodu OKSPORT.EU

Dobrý den, tovar paní vracela před Vánoci a v důsledku přetíženosti způsobené předvánočním shonem došlo na naší straně k chybě v evidenci vzniklého závazku za vrácené zboží. Jakmile paní zavolala a my jsme na základě toho zjistili chybu, ihned jsme tuto chybu napravili a obratem zaslali peníze zákaznici s velkou omluvou k tomu.
    Ing. Zuzana Svobodová
    www.oksport.eu

• Korektný postup. Vrátili mi peniaze vrátane poštovného späť. Možnosť zaslať tovar späť na slovenskú adresu.
    • Sane Sulov prišli v otrasnej kvalite. Ja viem, že je to priamo od výrobcu, ale každý obchod si vyberá, čo predávať bude a čo nie. Ja som z obrázku na stránke nemohol vedieť, že sane prídú s trčiacimi trieskami, zapatlané lepidlom a s množstvom iných nedostatkov.

Neodporúčam napriek nižšej cene.

Reakcia obchodu OKSPORT.EU

Zákazník si vytvořil objednávku 26.11.2012 ve 20.00. Dne 27.11.2012 mu byly sáně odeslány Slovenskou poštou. Tedy ihned. Kvalitu sání budeme reklamovat u dodavatele a to především co se týká lepidla. S výrobkem jsou zákazníci spokojeni, jediným nedostatkem je to lepidlo. Výrobce tím poškozuje i nás. Je to však jediný výrobce, který vyrábí celodřevěné sáně velmi žádané. V našem e-shopu jsme prodali v této sezoně již více než 50 sání.
    Peníze jsme vrátili zákazníkovi ihned včetně poštovného.