• Do e shopu sa neda dovolat, tel.c. uvedene na webe je nedostupne, skusala som volat asi 10 dni.
  • Tovar nedorazil, žiadna reakcia obchodu, nadá sa dovolať ! začínam mať podozrenie na podvod, tovar som hradil na účet !

28. 12. som zaplatila za nákup a 7.1. nemám ani potvrdzujúci mail o úhrade tovaru. Na telefón nereagujú, majú dovolenku.

Objednávka vytvorená 25.10. a do dnešného dňa som nedostal žiadne info k objednávke a to už máme takmer 2 týždne. Na e-maily neodpovedajú, dokonca ani po preposlaní na oficiálny e-mail uvedený na stránke. Som veľmi sklamaný z prístupu, toto už je druhýkrát kedy sa musím ja ako zákazník ozvať ohľadom tovaru po dlhej dobe. U mňa žiaľ tento obchod skončil.

v dodanom tovare chýbali filtre (8), ktoré sú uvedené v dodávanom príslušenstve na str.5 manuálu.Taktiež chýbali ďalšie dva filtre uvedené v stati 3.22 manuálu, obr.12-13 na str.16 ,ktoré majú byť už namontované v prístroji. Pri telefonickom hovore s pracovníčkou obchodu mi táto povedala, že prístroj bol lacnejší, čo však v ponuke pri uvedenom type nebolo vôbec uvedené, ináč by som to nebol kúpil. Za vysoko profesionálnu považujem odpoveď tejto pracovníčky, citujem:"však prístroj pracuje aj bez týchto filtrov"! Spôsob predaja považujem za zavrhnuteľný.

• Praktickosť a pohodlie pokiaľ by to fungovalo.
    • Tovar doteraz neprišiel a nie som priebežne informovaný o stave mojej objednávky.

Pokiaľ by vybavenie objednávky bolo rýchlejšie,bolo by to dobré.

• Dlhá doba dodania tovaru.

• nedělat a vydělat .... jasne som mal v objednávke doprava zdarma,ale keďže som platil ako firma tak mi účtovali bez DPH a zrazu to bolo pod 200E a samozrejme bez upozornenia mi tam naparili dopravu 7€ bez DPH. Takže si to pri nákupe dobre spočítajte,lebo vždy a všade niečo na zákazníka striehne a nakoniec je vždy ten kto to všetko zaplatí.