Veľmi rýchle dodanie a milá, ústretová komunikácia.

Kvalitne a dôkladne zabalený tovar

• Seriozne jednanie, dobre ceny, expresne dorucenie

Podla mna velmi seriozny obchod, par minut po objednani mi volala pani a navrhla vyhodnejsi sposob dopravy a tovar mi bol doruceny hned dalsi den

• super

• ..expresné rýchlosť..

Profesionálny prístup .

Promptnosť, ochota

• .super rýchle dodanie,možná výmena tovaru ,ochotne poradia..

• Rychlost dorucenia

Super obchod.

• Veľmi dobrá komunikácia, poradenstvo , ozaj rýchle doručenie . Tovar som vymieňala pre moju chybu , žiadny problém nebol s výmenou , poslali mi kuriéra s novým tovarom . Poštovné uhradil obchod . Takže za mňa veľká spokojnosť.

..veľmi sa mi nakupovanie cez "yzeraj dobre" páči... Super rýchle dodanie, ochotne poradiť ceez telefón,žiadny problém s výmenou tovaru,tiež expresne rýchle..odporúčam každému..

Rýchle dodanie tovaru

• Rýchla reakcia na výmenu tovaru

dobra komunikacia a ochota

• Dobrá cena

Rýchle doručenie v požadovanej kvalite.

• Rýchle, jednoducho, výmena veľkosti tovaru bez problémová,

• Ústretovosť, rýchle dodanie tovaru, bezplatná a rýchla výmena tovaru

Nerada chodím po obchodoch a nemám na to ani čas. Preto si takmer všetko okrem potravín objednávam z e-shopov. Nikdy som sa nestretla s takou ochotou a ústretovosťou s akou pristupujú k zákazníkom v e-shope VyzerajDobre.sk. Zavolajú vám, objednaný tovar premerajú, poradia. Tovar rýchlo doručia a ak vám oblečenie nesedí,v priebehu jedného dňa zariadia bezplatnú výmenu tovaru prostredníctvom kuriéra. Kiež by si aj iní predajcovia zobrali z nich príklad. Ďakujem dievčatám, či mladým dámam z tohto e-shopu za ich čas, ktorý mi s ochotou venovali a vo všetkom mi poradili.

• ..môj najobľúbenejší..
    • ..super rýchle dodanie..

• Rýchle dodanie tovaru