• Tovar dodany poskodeny, akoby lepidlom poskodene tricko

Reakcia obchodu vyzerajdobre.sk

Je nám veľmi ľúto spôsobených problémov pri Vašej objednávke. Dodaný tovar : pánsky pulóver s.Oliver bol distribuovaný v originálnom balení priamo od výrobcu. Žiaľ práve vo výrobe pravdepodobne vznikla estetická závada na výrobku, čo nás veľmi mrzí. Hneď, ako bol problém zistený sme klientku kontaktovali s ponukou bezplatnej výmeny tovaru, alebo možnosti vrátenia tovaru na naše náklady. Klientka využila možnosť bezplatnej výmeny tovaru za nový kus prostredníctvom kuriéra prepravnej spoločnosti.
    Žiaľ ani pri našej najväčšej snahe nedokážeme zabrániť ojedinelým prípadom reklamácií, ale vždy a za každých okolností je v našom eshope na prvom mieste spokojnosť zákazníkov a vzniknuté situácie promptne vyriešiť k ich spokojnosti.

Váš eshop VyzerajDobre.sk

Na obrázku vyzerá pulóver veľmi pekne,v skutočnosti je to katastrofa, široký a krátky a farebne sa vôbec nezhoduje , vyhodené peniaze

Dámske tričko je v nevyhovujúcej kvalite.

Dobrý deň.

veľmi nás mrzí že ste neboli spokojná s kvalitou dodaného trička a ani ste nás nekontaktovali s požiadavkou riešenia Vášho problému. Zakúpený tovar sa dá samozrejme u nás v 30 dňovej lehote bez udania dôvodu vrátiť, alebo je na tovar štandardná 2 ročná záruka v ktorej môžete tovar u nás reklamovať.

Váš eshop VyzerajDobre.sk

• Tovar som vracala kvôli veľkosti bol mi veľký .. Stal 99,99 vrátili mi 89,99 ? Kupónom dať zobrat .. ?! No nič som sklamaná veľmi ...
    • Ok ak dajú 10 EUR kupón pri registrácii .. tak takto ho zobrat .. chcela som nakupovať ale bohužiaľ stránka a ostatne ma sklamalo ..

Reakcia obchodu vyzerajdobre.sk

zakúpili ste si u nás dámsky kabát s.Oliver a zaplatili zaň 89.99 euro, objednávku ste stornovala a my sme Vám na účet vrátili peniaze za stornovanú objednávku. Na kúpu tovaru ste využila 10% zľavu za registráciu. Kupón na 10% zľavu nemá hodnotu vo finančnej hotovosti, teda nie sú to reálne peniaze ktoré od nás dostanete darom ale je to iba 10% zľava, preto vyznieva veľmi zvláštne požiadavka, aby sme vám vrátili o 10 euro viac ako ste za tovar skutočne zaplatili.

Ďakujeme za pochopenie.

• ine ako na obrazku

• na stránke obchodu figuruje tovar, ktorý už nemajú na sklade, 2 objednávky v jeden deň mi boli z tohoto dôvodu zrušené, argumentovali systémom, ktorý aktualizuje skladové zásoby každé dve hodiny, tovar tam je doteraz vedený ako na sklade

Reakcia obchodu vyzerajdobre.sk

veľmi nás mrzí, ak nesplníme očakávania klientov, ktorí si u nás objednávajú tovar, žiaľ jednalo sa o zakúpenie tovaru vo výpredaji, ktoré boli v oboch prípadoch posledné kusy. Pri zistení stavu sme klientku okamžite telefonicky kontaktovali a vysvetlili jej, že jej objednávku budeme nútení stornovať z dôvodu nedostupnosti tovaru bez možnosti opätovného naskladnenia tovaru u dodávateľa. Ešte v ten deň sme jej napísali aj ospravedlňujúci email s vysvetlením ako sa podobná vec mohla stať. Žiaľ, zdá sa, že sa nám nepodarilo presvedčiť ju o našom dobrom úmysle. Informáciu, že tovar, ktorý si objednala, sa stále na stránke zobrazuje ako dostupný, sa ale nezakladá na pravde. Technicky to totiž nie je možné. Je možné, že sa položky zobrazujú vo vyhľadávačoch Google, ktoré našu stránku indexujú, ale sme si istí, že obe položky sú uvedené ako vypredané.

Váš eshop VyzerajDobre.sk

• Tovar, ktorý som obdržala, nebula značka, akú som očakávala, nepredávate original Levi's® Jeans

Reakcia obchodu vyzerajdobre.sk

všetky u nás predávané produkty sú výhradne 100% originálne produkty značky Levi´s®. Originalitu zakúpeného produktu si môžete overiť u samotnej značky Levi´s® ktorá nám tovar priamo dodáva.
    Pravdepodobne ste si nezakúpila produkt bol podľa Vašej predstavy ale o originalite zakúpeného produktu nemôže byť žiadnych pochýb, firma Levi Strauss & Co. si nás vybrala ako svojho AUTORIZOVANÉHO PREDAJCU produktov Levi´s® . V prípade že máte podozrenie že skutočne nepredávame originálne produkty odporúčame sa obrátiť s podnetom na SOI ( Slovenskú obchodnú inšpekciu ) veľmi radi jej i Vám zdokladujeme originalitu predávaného tovaru. Je nám zároveň ľúto že ste sa na nás neobrátila skôr ak Vám produkt z nejakého dôvodu nevyhovoval. Vždy sa našim klientom snažíme poradiť pri výbere zakúpeného tovaru prípadne pri jeho výmene za iný tovar.

Váš eshop VyzerajDobre.sk

• na svojej stránke ponúkajú tovsr ktory nemajú
  • Slovenská pošta to je to prave orechové.....dufam,že mi to snad doručia....

• neposielate to, čo si zákazník objedná.

• na webovej stránke predajca deklaroval zloženie pulóvra - Materiál: 50% bavlna, 50% vlna, v skutočnosti je na výrobku uvedené: 43% nylon, 27% viskóza,25% vlna, 5% králičia srsť

Reakcia obchodu vyzerajdobre.sk

úprimne nás mrzí chyba v popise produktu, žiaľ zloženie materiálu bolo skopírované zo stránky výrobcu a skutočne nezodpovedalo zloženiu objednaného pulóvra. Je ale škoda, že sa nás klien nepokúsil skontaktovať a ani nemá záujem o vrátenie tovaru. Určite by sme problém obratom vyriešili k jeho spokojnosti bezplatnou výmenou, prípadne vrátením tovaru na naše náklady.
    Naším prvoradým záujmom je spokojnosť každého zákazníka a naozaj nás mrzia podobné chyby.

S pozdravom eshop VyzerajDobre.sk

Dobry den s obchodom nie som spokojna nakolko som si objednala kabelku Tangerin v bezovej farbe a prisla mi cierna resp.gravidovana.

Reakcia obchodu vyzerajdobre.sk

Ospravedlňujeme sa pani Monike za vzniknuté nedorozumenie. Je nám ľúto, že nás neinformovala o vzniknutom probléme mailom alebo telefonicky . Dodaná kabelka Tangerin mala v popise produktu žial nesprávne uvedenú farbu ako smotanovú a na fotografii k produktu bola kabelka v čiernej farbe, ktorú sme jej aj dodali. Pani Moniku sme obratom kontaktovali, ospravedlnili sa za spôsobenú chybu a dohodli sa na okamžitej bezplatnej výmene na naše náklady .

S úctou
    VyzerajDobre.sk