• Najlebsia cena
    • Dlha cakacia doba zasielka este neprisla
    • Neda sa platit cez gpay

Reakcia obchodu Výborný mobil s.r.o.

mrzí nás, že jste nebyl s nákupem u nás spokojen. Zásilku jsme nicméně vyřídili v nejbližším možném termínu. Objednal jste v pátek v noci. Dopravci jsme ji vzhledem k velkému množství víkendových objednávek předali v úterý. Kurýr Vám ji následně doručil během 3 pracovních dnů. Je hold nutné počítat s tím, že před Vánocemi nelze vše stíhat odesílat tentýž den. Stejně tak je nutné počítat s tím, že i dopravci to může v tomto období o něco déle trvat.

Děkujeme za pochopení a přejeme pěkný den

Zákaznický tým
    Výborný Mobil s.r.o.

Dlhá čakacia doba dodania ani po siedmich dňoch tovar nedorazil . Po zavolani do predajne na šiesty deň bolo sľúbené že hneď pošlú email v akom stave je objednávka a nič .

Reakcia obchodu Výborný mobil s.r.o.

děkujeme za Váši recenzi. Je nám líto, že jste měl špatnou zkušenost s naším obchodem. Chápeme, že je frustrující, když zboží nedorazí do sedmi dnů a když se po telefonátu na prodejnu nesetkáte s odezvou.
    Omlouváme se za způsobené problémy, které nastaly v našem systému při komunikaci s dopravcem. Snažíme se, aby naše zboží bylo doručováno co nejrychleji. Bohužel u vaši objednávky nastala chyba, což nás velice mrzí.
    Ještě jednou se velmi omlouváme za vzniklé průtahy.

S přáním hezkého dne
    zákaznický tým Výborný mobil

• Katastrofálne až nevhodné jednanie od pána Jakuba Prchala.Dokonca rasistické narážky na moju osobu Slovenskej národnosti a všeobecne dehonestuje Slovenský národ.

Tento obchod vôbec neodporúčam pre nevhodné chovanie a neschopnosť Jakuba Prchala pri riešení reklamácií.Pri mojom reklamovaní tovaru,najprv z mojej osoby spravil blbca a zvlášť keď vedel že som Slovenskej národnosti.2.6.2023 prijali mnou reklamovaný tovar,čo potvrdili že reklamáciu vyriešia do 14 dní najviac do 30 dní.3.7.2023 mi poslal oznam že reklamácia je ukončená a tovar mi odošlú na adresu.Dnes je 25.7.2023 a reklamovaný tovar nikde.Tento e-shop (výbornýmobil.sk)je český ,nie Slovenský.Po mojich nepríjemných skúsenostiach radšej tento český e-shop široko-ďaleko obíďte .

Reakcia obchodu Výborný mobil s.r.o.

Nerozumíme příčině vaší nespokojenosti. Vámi reklamovaný výrobek byl v rámci reklamace řádně otestovaný a po ukončení reklamace odeslaný na nejbližší výdejní místo. Vaše zásilka se vrátila zpět jako nevyzvednutá, pokud jste neměl možnost si zásilku na daném místě vyzvednout, mohlo se to řešit kontaktováním a domluvením případného přesměrování zásilky, což jste ale neudělal.
    Dále nám není jasný důvod obvinění servisního technika z neschopnosti. Nikdo vám samozřejmě neodepírá možnost reklamovat plně funkční výrobek, pokud vám to čas dovoluje, ale obviňovat další osoby z neschopnosti není na místě. Pokud se vám výrobek nedaří úspěšně obsluhovat, máte vždy možnost kontaktovat naší infolinku, která se vám bude snažit pomoci vyřešit problém s neznalostí produktu, který jste si zakoupil.
    Dále se musí silně ohradit vůči vašemu další nařčení, a to z dehonestace Slovenského národa, či rasistických narážek na vaší osobu. Na základě jakých pohnutek jste došel k tomuto závěru bohužel netušíme, z naší strany nebylo ale vyřčeno nic, co by toto tvrzení potvrdilo. Národnost zákazníka nehraje absolutně žádnou roli během uzavření kupní smlouvy, případně následného řešení možného problému s produktem. Naopak vítáme spolupráci s co nejširší klientelou, kterou může obchodní trh nabídnout.
    Přestože jste pro komunikaci s obchodem nezvolil ten nejvhodnější ton, stále nás můžete kdykoliv kontaktovat ohledně vašeho produktu. Co se týče vaší recenze, budeme rádi za její přehodnocení, protože po opětovném přečtení vaší komunikace ohledně vzniklého problému, by nás mrzelo, kdyby se takto veřejně reprezentoval jakýkoliv náš zákazník.

S uctivým pozdravem
    Jakub Prchal, zákaznická podpora