• dobry vyber
    • prijatelne ceny
    • rychle vybavenie objednavky

• rýchle a bezproblémové dodanie
    • nepoznám

Odporúčam nákup

Dobra komunikacia.Rýchle doručenie

• V obchode som už nakupoval viac krát a som s obchodom velmi spokojny!
    Velka ochota ako aj výborna komunikácia zo strany predavajúcich, nemaju problém pomôcť, poradiť.
    Maju skvele ceny, a pokial ide o tovar, jednaju férovo a narovinu, takže zákaznik ma stále prehľad otom, v akej fáze je jeho objednávka.
    ak budem niečo potrebovať určite u nich nakúpim zas a vrelo nákup odporúčam aj iním!

Bol som prekvapený ako rýchlo sa to vybavilo. Ja som spokojný.

• Pohotový obchodník, komunikačný rečník, rýchlo reakčný. Tovar mi bol zaslaný v krátkej dobe, vo vopred dohodnutej lehote. lAj keď mi po odskúšaní parametrami nevyhovoval, mohol som ho bezproblémovo vrátiť. Peniaze mi boli dobropisom vrátené na účet. Ďakujem pánovi Kravárikovi za ústretovovosť.
    • OBCHOD ODPORÚČAM

• Zboží nedorazilo

Zboží nebylo doručeno a z obchodu se mi nikdo neozval, ani nezaslal email ohledně termínu doručení zboží.

• Predajca, ktory sa naozaj rozumie tomu co predava
    • Zakaznicky servis
    • Dobre ceny

• Super chalani, super komunikácia. Tovar som vracal (z osobných dôvodov), nemali s tým najmenší problém.

• Na stránke majú tovar ktorý nie sú schopný dodať
    • Žiadna komunikácia

Reakcia obchodu VOTshop DAREA, s.r.o.

Vážený pane,
    Objednal ste si tovar, ktorý v tej dobe nebol skladom, informácie o dostupnosti sú na stránke produktu. Možnosť zakúpenia tovaru na objednávku bola zapnutá, lebo sme bohužiaľ nemali informáciu, že tento produkt výrobca už nevyrába. Na komunikáciu so zákazníkom používame prioritne email a na Vami zadaný email sme okrem registračného a potvrdzovacieho emailu odoslali aj email v ktorom sme Vás požiadali o prepáčenie vzniknutej situácie. Ak sa tieto informácie emailom k Vám nedostali skontrolujte nastavenia Vašej emailovej schránky, prípadne odporúčame pri nakupovaní cez internet uvádzať funkčnú emailovú adresu, ktorú pravidelne navštevujete a riadiť sa pokynom pri vytváraní objednávky, a v prípade že Vám nepríde registračný a potvrdzovací email skontrolovať priečinok REKLAMA, alebo SPAM.

Ešte raz sa Vám touto cestou ospravedlňujeme!

Tím VOTshop

• necakane prekvapenie
    • ziadne

rychly,presny,spolahlivy

• dobrý tovar za zaujímavé ceny
    • nemá nakopovanie pomocou debet/credit karty

• Prijemne vystupovanie predajcu,spolahlivost,podpora a poradenstvo,siroky profi sortiment
    • Neviem

Doporucujem

• Objednaný tovar mi bol doručený po 6mesiacoch od objednania, všetko mi fakturovali v plnej hodnote.

Obchod neodporúčam!!

Reakcia obchodu VOTshop DAREA, s.r.o.

Vážený pan Anonym!

Objednal Ste si tovar "Rukavice" ktorý v tom čase nebol skladom, kontaktovali sme Vás e-mailom aj telefonicky, objednávku Ste mohol zrušiť, prípadne vysloviť nespokojnosť, požadovať zľavu ako odškodnenie za dlhé čakanie pred osdsalaním tovaru v momente keď s Vami náš pracovník telefonicky hovoril a zisťoval či je o tovar z Vašej strany ešte záujem.

Tím Votshop
    DAREA, s.r.o.

• komunikacia

maximalna ochota, velka spokojnost

• nedostupnost produktov na sklade skreslene infomacia a ked si clovek nieco objedna dlho caka

ak chcete cakat je tu moznost ak nie volte iny obchod

• Prístup konateľa- ochota, promptné dodanie tovaru, porovnateľné, alebo nižšie ceny, ako u konkurencie.
    • Nezistil som žiadne.

Som spokojný, po telefonickom aj písomnom kontakte bol tovar dodaný v sľúbenom termíne. Prekvapil ma záujem konateľa informovať o stave objednávky viackrát. Pri vyššej sume sa neplatí ani kuriér.

• Veľmi dobrá komunikácia (mailom aj telefonicky) a rýchlosť dodania objednaného tovaru. Internetový obchod, z ktorého by si mali ostatní brať príklad, konateľ vskutku poradí, promptne rieši dodanie tovaru... Ceny sú porovnateľné, alebo lepšie ako u konkurencie, niektoré špičkové značkové produkty (RCF...) sú za najnižšie ceny na trhu.
    • Nič.

VOTshop DAREA je veľmi seriózny a vynikajúci predajca.

• rychlost dodania tovaru v Bratislave

O.K.