Objednávka nám prišla v poriadku, kuriérovi sme zaplatili za tovar v hodnote okolo 200€. Pol roka po zaplatení nám prišla od spoločnosti UPOMIENKA, že za tovar sme nezaplatili!!! Mama mala našťastie faktúru v zálohe, ktorú som elektronicky spoločnosti poslala spolu s vysvetlením, že kuriér by nám asi tovar neodovzdal, pokiaľ by sme za neho nezaplatili. Odvtedy nám už žiadne upomienka neprišla, neprišla však ani odpoveď na môj e-mail ani žiadne ospravedlnenie, kde sa chyba stala.

• Zavádzanie kupujúceho !
    • Objednával som tovar na základe vašich údajov, ale po doručení som zistil, že parametre sú iné ako uvádza výrobca na štítku.
    • Tieto údaje som si overil aj u konkurencie. Objednávka c. 2014221689 zo dňa 24.08.2014. Objednával som si Darling Grundfos JP Basic 4 PS-80, kde uvádzate tech. parametroch maximálny prietok 83 l/min.
    • Skutočnosť je iba 60 l/min !!!

Aby si overili, či údaje v tech. parametroch sú správne...

Reakcia obchodu vodoshop.sk

ospravedlňujeme sa za mylnú informáciu na stránke. Našim zámerom nebolo zákazníka oklamať, išlo o systémovú chybu pri vyplňovaní vlastností k danému produktu, ktorú sme odstránili a ošetrili tak prípadné ďalšie chybné parametre.

vodoshop.sk

• Velký výber daného tovaru.
    • Tovar pripravujú neodborníci.

Objednal som si rebríkový radiátor,oblý,no držiaky na stenu som dostal na radiátor rovný.Montovala mi to odborná firma,no aj tak jeden držiak pri montáži z tohoto dôvodu praskol.Tí čo to balia,mali by sa viac venovať tomu čo posielajú.

• zatiaľ som to nezistila
    • neposkytuje pravdivé údaje

skňr ako pošlete objednávku, informujte sa, či obchod vie dodržať deklarovanú dobu dodania

Reakcia obchodu vodoshop.sk

ospravedlňujeme sa za vzniknuté problémy pri vybavovaní vašej objednávky.

Meškanie vzniklo na strane nášho dodávateľa a bohužiaľ, aj keď sme urgovali dodávku Vášho čerpadla na náš sklad viackrát, stále sme dostali len informáciu o tom, že termín jeho dodania posúva výrobca na neskôr. Preto sme aj Vám dávali viackrát údaje, ktoré sa menili.

Váš Vodoshop.sk

• Tovar prezentovaný a predávaný nekorešponduje so skutočnosťou. Objednala a kúpil som si HYDRA RAINMASTER DUO 1" RLH+CB/EC filter, ktorý by mal mať 90 mikronové nerezové samočistiace teleso, bohužiaľ až dom som zistil, že mi bolo predané s 50 mokrónovým polypropylénovým, typ RSH. Aj na steránke Vodoshopu je bohužiaľ milná a zavádzajúca informácia, že je to typ RLH, ale je tam dopísané, že je s 90 mikrónovým polypropylénovým čistiacim telesom.

• výhody plynú len pre obchod a koncoveho klienta - nízkymi cenami zverejenými na webe nedávate ziaden priestor realizacnym firmam + na objednany tovar som cakal tyzden, co je v dnesnej dobe neakceptovatelne.
    • pre realizacnu firmu je Vas obchod cesta do pekla - kleint pozna koncovu sumu a ja za to ze tovar objednam mam tyzden starosti, telefonovania a sklzu pri realizacii

vid hore

• Takže takto, predajca ma neupozornil pri predaji, že keď budem chcieť kábel o 40 m dĺžky, bude nadpojený - predĺžený svorkou a nie je v celosti. A zaplatil som za to 17 €. Týmto spôsobom so zatavením káblov pájkovaním a zatavením puzdra obalu s namotaním izolačnou páskou si viem urobiť aj sám. a možno odbornejšie.
    Ing. Štefan Kollár

• Prehladnosť možností.
    • chcel som kúpiť pumpu, ale prišla mi len je časť. Napíšte do IT obchodu, že toto je len časť a keď chcete pumpu, tak si dokúpte aj drobnosti, ako piest, tiahlo ... Načo mi je tennto odliatok? Je pekne nastriekaný ale ja tam musím domontovať diely, takže ten váš produkt musím rozmontovať, poškodím povrchovú úpravu aj na závitoch, po roku už to nikto nerozoberie,lebo ak to neošetrím, takú kvalitu povrchu nedosiahnem.

Nech si to kúpia inde, doporučím im kamenné obchody, ja som sa už poučil. Pumpa čo sme kúpili už bola asi u viacerích odberateľoch a vrátila sa, farba bola doškriabaná.Neviete váš tovar lepšie zabaliť? Kúpil som pumpu a dostal som len časť a poškodenú.
    Ja som chcel pumpovať vodu, ale poslali ste mi niečo, čo nepumpuje. Dokúpim od vás diely, aby pumpa pumpovala a ak chcem fungovať, rozoberiem liatinový diel čiže poškodím povrchovú ochranu na závitoch a spojoch. Načo to ponúkate ako polotovar a zákazník musí poškodiť povrchovú úpravu a neviem ako to ošetriť.Alexander

• tovar dosiel nekompletny,nezhodoval sa s ponukou na ich stranke. Hned po rozbaleni som tam volal slibil mi pan ze to presetria a zavolaju mi
    • zial uz sa mi nikto neozval
    • neodporucam
  • Tovar sme si objednali pred 10dnami a stale honemame aj ked bolo napisane,ze je na sklade.

Reakcia obchodu vodoshop.sk

Dobrý deň, ohrievače Tatramat berieme priamo z výrobnej linky Tatramat a.s. Ak tam nie sú, ako sa stalo aj v tomto prípade (je to nový produkt, ktorý začali vyrábať len v tomto roku) pokúšame sa ho zohnať u iných predajcov - avšak ani tam ho nikto ešte nemal.
    Alternatívu, ktorú sme vám ponúkli, ste odmietli.

Za pochopenie ďakujeme
    Vodoshop.sk

• Nemoze sa predsa stat, ze nieco ponuka na webstranke ale uz sa tovar rok nepredava

Zlepsite sa v komunikacii s klientom, slubte len to co mozete splnit.

Reakcia obchodu vodoshop.sk

ospravedlňujeme sa ale tieto modely čerpadiel (UPS) sa vypredávajú - už sa podľa smernice EU nesmú vyrábať. Keď ste sa informoval o dostupnosti čerpadla telefonicky, ešte boli u nášho dodávateľa. Avšak objednávku ste poslali cca o 2 dni neskôr a to už žiaľ nebol ani jeden kus.
    Alternatívu, ktorú sme vám ponúkli, ste odmietli.

Za pochopenie ďakujeme
    Vodoshop.sk

• ...že ste mi tovar vôbec doručili
    • ten týpek čo tam robí vôbec nestíha vybavovať objednávky (vymeňte ho! Jula jedného)

máte kvalitné veci so zlou logistikou a Julom

• prehladnost v tovar
    • vyhodne sety
    • nezohladnuje akcie poskytovane vyrobcom

taka stredna cesta

• Prehľadný katalóg
    • Možnosť platiť cez TatraPay
    • Ceny sú vyššie než inde
    • Vybavenie objednávky je pomalé
    • Špecifikácie niektorých tovarov nesedia

Páči sa mi prehľadnosť katalógu aj spôsob nakupovania. Žiaľ v objednávke sa vyskytlo viacero chýb a bol mi dodaný odlišný tovar. Komunikácia s obchodom je dobrá.

Reakcia obchodu vodoshop.sk

Ak sa Vám ceny nepozdávajú tak nemusíte u nás tovar kupovať - je to Vaša slobodná voľba.
    Objednávku dodáme štandartne do 48h.
    Tovar vieme zameniť po vzájomnej dohode.
    Ďakujeme, s pozdravom, Vodoshop.sk

• Dodany tovar bol od ineho vyrobcu ako bolo uvedene v objednavke.

Bol mi doruceny tovar od inych vyrobcov, ako mam na fakture, ked som sa na to pytal v obchode (dole prikladam text), neodpisali mi na to nic:
    na objednavke c. XXXXXXX mam uvedenych niekolko vyrobkov od firmy
    Plassim (kolena, T-kusy, spojky...), avsak dodany mi bol tovar od
    roznych inych vyrobcov.
    Stalo sa to len chybou pri expedicii, alebo vyrobky Plassim nedodavate?

Reakcia obchodu vodoshop.sk

Dobrý deň. Ospravedlňujeme sa za vzniknuté nepríjemnosti. Chceli sme zákazku vyexpedovať v deklarovanom termíne preto sme niektorú tvarovku dodali od iného výrobcu.
    Vodoshop.sk

cena bola prijatelna ale tovar bol doručeny poškodeny.. Pri doručeny som nebol osobne a manželka si nevsimla nič kedže bolo umyselne otočene aby nebolo vidno poškodenie jedneho radiatora .

Reakcia obchodu vodoshop.sk

Žiaľ tovar treba pred zaplatením riadne skontrolovať - nemáme dosah na všetkých kuriérov. V prípade poškodenia môžete tovar neprevziať alebo vrátiť po prevzatí. Kontaktujte nás na 0911 387 586.

• Rýchlosť
    • Chýbali kolená Kanalizačné koleno 110/45° 2 ks-zaplatené!

Keby bol tovar kompletný, bol by som spokojný

• Doruceniew rychle
    • Popis výrobku napisné slovenyký výrobok a pri doručení zistíte , že je polský a už je nefukčný pri domácej vodarni čakáte kvalitu nie výrobok fukčný na 7 dní a reklamácia..

Mať pravdivý popis výrobku .

• Lacny, prehladny
    • Komunikacia so zakaznikom, nefungujuce telefonne cislo

Dodana mi bola len polovica zaplatenych veci a aj napriek prislubu dodania zbytku po tyzdni a pol sa tak nestalo.

• slabá komunikácia so zákazníkom, nemajú prehľad o platbách

objednávka bola nie 19.4.2012 ako uvádzate, ale 4.4.2012 o čom mám doklad v podobe emailu....čiže nezavádzajte:-)