• Pri čerpadle nebol návod, iba čosi ultra drobulinké v poľštine...

Reakcia obchodu vodoshop.sk

za tento nedostatok sa ospravedlňujeme. Týka sa len niektorých produktov, pre ktoré sme ešte nestihli pripraviť slovenské návody na použitie. Pracujeme na tom, aby sme ich čo najskôr dokončili.

Váš Vodoshop.sk

• Cena primeraná kvalite
    • Neviem sa vyjadrit

Rýchlost, spolahlivost

• Dodržanie dodacích podmienok
    • Zatiaľ žiadne

Všetko prebehlo v poriadku.

• Tovar prezentovaný a predávaný nekorešponduje so skutočnosťou. Objednala a kúpil som si HYDRA RAINMASTER DUO 1" RLH+CB/EC filter, ktorý by mal mať 90 mikronové nerezové samočistiace teleso, bohužiaľ až dom som zistil, že mi bolo predané s 50 mokrónovým polypropylénovým, typ RSH. Aj na steránke Vodoshopu je bohužiaľ milná a zavádzajúca informácia, že je to typ RLH, ale je tam dopísané, že je s 90 mikrónovým polypropylénovým čistiacim telesom.

• žiadne som nenašla

môžem vrelo odporúčať

• veľmi, veľmi dobrá komunikácia zo zástupcom obchodu po tlf, jeho maximálna ochota aodborný prístup.Rozumie sa tovaru, vie a aj poradí.Máte perfektné ceny - ak sa nepokazíte, určite sa váš záber zákazníkov bude rozšírovať.
    • Zostaňte akí ste, ďakujem za tovar.

Tento obchod má výborný sortiment tovaru, jeho zamestnanci sú na výbornej odbornej úrovni, vedia čo predávajú a hlavne dodržia slovo i sľubené termíny.
    Kupoval som z pohodlia domova, dostal som promptne všetko čo som objednal - aj ceny boli presne ako v ponuke

pohodlný, prehľadný a rýchly nákup.

Odporucam vsetkym tento obchod ceny su dostupne a lepsie od ostatných ,tovar som dostala domov bez problemov ,vyskusajte a uvidite ze je to super a hlavne richle dodanie.

• dobré ceny,rýchla dodávka
    • žiadne slabiny som nenašiel

vodoshop vrelo odporúčam

• Dobrá cena, výborná komunikácia, rýchle dodanie

doporučujem

• odbornosť, flexibilita, spokojnosť zákazníka
    • zatiaľ nevidím žiadne

vrelo doporučujem....

Našiel som tam presne to čo som hladal,priatelné ceny, rýchle jednanie a dobrá komunikácia a ochota zo strany obchodu a maximalna spokojnost s mojej strany.

• Objednanie tovaru doma.Vo vodoschp.sk mali všetko čo som potreboval a aj na sklade.
    • Nevýhodou je,že ponúkaný tovar nevidíte a predávajúci Vám neporadí.Kupujúci musí vedieť čo chce.

Nakupovanie vo Vodoschop.sk doporučujem.Nákúpil som všeko čo súvisí s čerpacou technikou ,dodávka bola doručená tak ako bolo dohodnuté,presne na adresu a včas.

Reakcia obchodu vodoshop.sk

samozrejme je dobré ak zákazník vie konkrétne, aký tovar chce kúpiť. Viac ako polovica zákazníkov však potrebuje poradiť pri výbere čerpadla alebo domácej vodárne. Ak si nie ste istí, hneď nám napíšte e-mail s popisom problému, s ktorým potrebujete poradiť, alebo priamo volajte. Radi Vám pomôžeme.

Váš Vodoshop.sk

• siroky vyber
    • dobre ceny
    • ziadne

odporucam

• Doručovateľ GEIS, neodovzdal mi potvrdenku o zaplatení, čo som si uvedomil až po jeho odchode.

• Rýchlosť
    • Neviem

Rýchly a spoľahlivý.

• Objednanie z domu.
    • Chcel by som ďalší tovar od vás. Určite ho máte v sortimente, lebo naväzuje na moju objednávku, ale nemôžem ho nájsť.

Podľa vlastnej skúsenosti, obchod doporučujem

• nekompletna objednavka

• výhody plynú len pre obchod a koncoveho klienta - nízkymi cenami zverejenými na webe nedávate ziaden priestor realizacnym firmam + na objednany tovar som cakal tyzden, co je v dnesnej dobe neakceptovatelne.
    • pre realizacnu firmu je Vas obchod cesta do pekla - kleint pozna koncovu sumu a ja za to ze tovar objednam mam tyzden starosti, telefonovania a sklzu pri realizacii

vid hore

• široký sortiment
    • prijateľné ceny
    • - komunikácia so zákazníkom zo strany majiteľov

- tovar v obchode je veľmi dobrý, pretože na jednom mieste nakúpite všetko
    - neprijateľná je ale komunikácia so zákazníkom - položenie telefónu počas hovoru, to nie je ústretovosť obchodu