Po týždni žiadna reakcia. Keď som sa telefonicky spýtal čo sa deje, povedali mi, že tovar nemajú na sklade. Aj keď na stránke majú stále uvedené "skladom". Z ich strany sa ani neunúvali mi to oznámiť. Veľký rozdiel oproti českým e-shopom!

Tovar bol doručený o deň neskôr, čakal som doma celý deň a nič. SMS prišla 26.3. že bude doručený tovar,ja som čakal doma,nikam som nešiel aby ma kuriér nenahaňal. Tovar bol doručený až 27.3. Hrozné...

• Hadica ako doporučený tovar predajcom k čerpadlu má o rad väčší priemer ako výstup na čerpadle .
    • Čerpadlo má poškodené držadlo (ohnuté prvdepodobne pádom alebo pritlačením iným tovarom ) aj bez zjavného poškodenia prepravnej krabice . Asi to nie je chyba obchodu no ...... . Celový výsledok je , aký je . Reklamovať to zatiaľ nebudem , ešte som čerpadlo nemal čas oskúšať .

Za x vecí obchod nemôže , ( väčšínou výroba a doprava ) , no za odporúčaný nepasujúci tovar môže jednoznačne predajca . Stačí e-mailom otázka či tovar potrebujem k veci čo práve objednávam . Obchod zjavne nevie čo predáva , v lepšom prípade je mu srdečne jedno čo zákazníkovy dodá (K tanku kľudne broky do vzduchovky) . Slovenské hobby - "Predať a zabudnúť".

• Obchod,dodanie,všetko OK.iba tovar sa nedal použit, skončil v koši ešte v deň doručenia
    • Tovar nepoužiteľný

Obsah NACL deklarovany na internete nebol totozny s dorucenym tovarom.

Vzdialenosť

Reakcia obchodu VODOMAT.sk

Keď si zákazník niečo objednáva cez e-shop, tak asi vzdialenosť nie je rozhodujúca, keďže mu to kuriér dovezie hocikam na Slovensko. Kde sa obchod nachádza si vie zákazník pred objednávkou predsa pozrieť. Toto hodnotenie je úplne od veci.

• tovar som nedostal

Závit je celý poškodený, vsuvku nemôžem použiť.

Na tlakovej nadobe na prirube bolo 6 skrutiek a toho 2 strhnute.Dorob si sam.Polsky smejd.

• Poľske vodárne

• Objednal som si kalové čerpadlo,hadicu a jedno srobenie.na prvý krát mi prišlo len čerpadlo.aj to iné ako som si objednal.vyjadrenie obchodu že skladnik sa pomýlil. Vytvoril som ďalšiu objednávku ,v ktorej bolo správne čerpadlo a znova hadica,45m. Na druhýkrát prišlo správne čerpadlo,hadicu som premeriaval,mala dlzku 44,3m. Písal som to obchodu ,žiadna reakcia z ich strany.ani že nas to mrzí apod.takze za 1 objednávku ( čerpadlo,hadica,srobenie ) som 2x zaplatil dopravu,a 3tiu budem platiť keď pri vrátení nesprávneho čerpadla.mozno sú dobrí v kamennom obchode,ale eshop vyzerá že je pre nich naobtiaž,a tak to aj vyzerá.

8 dní po objednaní a zaplatení a tovar nikde.Čo mám na to povedať?
    Žiadna informácia,kontaktovanie,nič.
    Som zvedavý,kedy sa tam niekto zobudí.

• Tovar má na fotke nožky, ale v skutočnosti mi neboli dodané s nožkami!!

cerpadlo, ktore mali na stranke nevedli dodat

• Zlá komunikacia
    • Tovar bol neodborne zabaleny
    • Poškodený tovar

Neodporúčam!!!!

• Nulova komunikacia

Na objednavku ktora mala byt skladom, som cakal skoro 3 mesiace, ked predajca po mojom urgovani pred cca vysse mesiacom prislubil ze ma bude informovat o stave objednavky akonahle bude naskladnena. Nedostal som jeden jediny email ani telefonat. Dnes som volal znova a predajca sa vyhovaral a zavadzal. Objednavku som zrusil.

• Príspevok bol odstránený na žiadosť autora príspevku.

• Parametre produktu uvedené v popise sa nezhodujú s parametrami na výrobku

• Dlha čakacia doba, žiadna komunikácia zo strany predávajúceho

• tovar neprisiel