na sklade nemali tovar, ktory uvadzali ze maju

Reakcia obchodu Vodácky obchod SUN sport

Dobrý deň, na našej webovej stránke skutočne bola chyba, ktorá spôsobila pre Vami objednaných pádlach uvedenie nesprávneho stavu na sklade. Za túto chybu sa Vám ospravedlňujeme, už bola odstránená. Mrzí nás, že Vám nevyhovovalo žiadne z pádiel, ktoré sme Vám ponúkli ako náhradné riešenie a ktoré boli pripravené k okamžitému dodaniu. Bohužiaľ, výrobné doby u pádiel sú pomerne dlhé, že aj napriek snahe nebolo možné Vami objednané pádla zabezpečiť v rozumnom časovom horizonte.

• Zaujímavý tovar pre vodákov.
    • Zlá komunikácia, odpoveď na objednávku po štyroch dňoch s tým, že tovar nie je dostupný.

Takúto (ne) komunikáciu som už dlho nezažil. Prastarý eshop už niečo naznačoval, záver to potvrdil.

• Objednal som si lepiacu sadu,a asi po týždni mi sice došla ale s maličkou chybyckou. Lepidielko bolo vysušené. Na obale sice bolo písané že lepidlo je ešte presne jeden mesiac v záruke,ale to mi už bolo na dve veci. No nevadí nech si užijú tých 14e aj s dopravou ale už si od nich nebudem viac nič objednavat. Veľa šťastia prajem.

• tovar som objednala, 2x som sa informovala, kedy by som si ho mohla ísť vyzdvihnúť na predajňu, ale po týždni som nedostala zatiaľ žiadnu odpoveď.

nakupujem 1x a hneď mám negatívnu skúsenosť:-(

Reakcia obchodu Vodácky obchod SUN sport

bohužiaľ, zrejme došlo k nedorozumeniu a zlyhaniu techniky...Vašu objednávku sme dostali 25.5., kedy sme aj informovali, že tovar bude doručený na predajňu koncom ďalšieho týždňa. Tovar skutočne prišiel vo štvrtok 1.6. v popoludňajších hodinách, kedy som už bohužiaľ nestihla zákazníkov o možnosti prevzatia informovať. O naskladnení tovaru sme ale informovali hneď nasledujúci deň dopoludnia, ešte pred otváracími hodinami obchodu - keďže sa mi nepodarilo zastihnúť Vás telefonicky, informáciu som zasielala mailom ako odpoveď na Váš dotaz z toho istého rána. Veľmi ma mrzí, ak sa k vám mail nedostal, bohužiaľ žiadna správa o nedoručiteľnosti a pod. zas nedorazila k nám, preto sme vec považovali za vybavenú a automaticky čakali, že si tovar prídete vyzdvihnúť. Aj keď sme túto situáciu nezavinili, mrzí nás to a dúfame, že sa nám podobné situácie v budúcnosti vyhnú.

• neaktualnu ponuku na internete

Môže sa stať, že Vás požiadajú o viac času na dodanie a potom sa Vám ospravedlnia, že daný tovar už dávno predali.