Obchod mi zrušil objednávku a do dnešného dňa mi neboli vrátené peniaze. Kontaktovala som obchod aj telefonicky, no nikto nedvíhal.

Reakcia obchodu Violettemoda

Ospravedlňujeme sa zostali sme sami zaskočený situáciou veci sme dali do poriadku, a veríme že vám v budúcnosti budeme vedieť radosť urobiť. Ďakujeme za pochopenie a vašu dôveru.

• Okamzite dodane

Hned som tovar zabalila a poslala spat, pretoze to bol fejk a otrasny tovar s nasitou nasivkou znamej firmy
    Doteraz som neobdrzala vratene peniaze naspat

Reakcia obchodu Violettemoda

Ďakujeme za Vaše hodnotenie mrzí nás, že sme nesplnili Vaše očakávania.

• poslali mi iný tovar

Poslaný iný tovar, po informácii snaha obchodu o výmenu, ja som však už reklamáciu neriešila, posunula som tovar ďalej

Reakcia obchodu Violettemoda

Ďakujeme za Vaše hodnotenie a zároveň sa ospravedlňujeme, že sme omylom zaslali iný kúsok čo nás mrzí. Veríme, že Vám urobíme radosť iným kúskom z našej ponuky. Ďakujeme za vaše pochopenie :)

Tovar bol objednany dna 17. 12. 2018 a mal byt doruceny do Vianoc. Do dnesneho dna som tovar neobdrzala i napriek tomu, ze pri objednavke tovaru bolo cervenym zvyraznene, ze tovar bude doruceny do Vianoc. Obchod Violettemoda sa mi vobec neozval z akeho dovodu tovar meskal.

Reakcia obchodu Violettemoda

Veľmi nás mrzí, že nebola zásielka doručená načas. Nerátali sme s tým, že by sa to nestihlo dodať.
    Online predaj sa výrazne zvýšil a nie sú pripravené na to prepravné spoločnosti preto sme sa poučili
    a budeme budúci rok mať väčšiu rezervu.
    Veríme, že Vás o našich službách budeme môcť presvedčiť. Na Vašej spokojnosti nám záleží.
    Ďakujeme za pochopenie a dôveru prajeme krásny deň Violettky

nemala by chodit ziadost o hodnotenie, ked tovat este vobec nedorazil....

Reakcia obchodu Violettemoda

Ďakujeme za vaše hodnotenie, žiaľ nevieme ovplyvniť preposielanie dotazníka, ktorý sa automaticky posiela s potvrdením objednávky. Ospravedlňujeme sa no dodanie kúskov na objednávku je momentálne dlhšie pre čerpanie dovolenky.
    Ďakujem za pochopenie a vašu priazeň prajeme krásny deň Violettky z Violettemoda :)

tovar som ani po týždne neobdržala

Reakcia obchodu Violettemoda

veľmi sa ospravedlňujeme všetkým, ktorým naše zásielky meškajú a zároveň ďakujeme za pochopenie a trpezlivosť :)

• tovar nezodpoveda tomu,co je odfotene,tovar v skutocnosti vyzera inak
    • urcite treba zlepsit informovanost a pristup k zakaznikovi

Neodporucam..s prvou objednavkou som bola spokojna,pri druhej som si povedala,ze nikdy viac.Aby Vam niekto pri vrateni tovaru strhol 10% z ceny za to,ze tenky plast,lebo kabatom sa to nazvat nedalo,prisiel pokrceny a znehodnoteny v OBALKE,rozumej baliaci papier,tak to uz bolo na mna priveľa.A nikto Vas vopred na to ani neupozornil,vraj poslali mail,ktory doteraz nemam.No proste u mna jasne NIE!!!

Reakcia obchodu Violettemoda

Áno, je pravda, že sme si dovolili odvodiť dôsledky z vráteného tovaru. Poprosíme zákazníkov, aby tovar, ktorý vracali, posielali v pôvodnom stave. Ak dostanete plášť - jarný kabát v krabici, a vrátite ho zabalený v baliacom papieri, ale vo formáte obálky, nemôže prísť v pôvodnom stave. Žiaľ kabátik prišiel ako vytiahnutý "krave z pysku", momentálne nepredajný kus. Mrzí nás to, ale pre nás je to čistá strata a nemôžeme ho ďalej ponúkať na predaj. Ešte raz prosíme zákazníkov, aby si dali záležať ako tovar vrátia, aby nemuseli znášať takéto dôsledky a následnú nespokojnosť na oboch stranách. Ďakujeme za pochopenie a prajeme len dobré skúsenosti s nákupom. Vaša Violettemoda.

• Ušetrený čas

Reakcia obchodu Violettemoda

Pani žiaľ nereagovala na naše tri odoslané maily a teda šaty, ktoré si objednala zostali u nás bez jej komunikácie. Mrzia nás potom takéto reakcie a hodnotenia :(

• tovar vyobrazený na nete nezodpovedal skutočnosti,nepáčil sa mi materál

Reakcia obchodu Violettemoda

Žiaľ každý máme svoju predstavu, ktorú vždy fotka nedokáže vystihnúť. Aj tak ďakujeme za reakciu. S pozdravom Violettemoda

• Tovar nezodpovedá kvalite ani veľkosti na obrázku.

Neodporúčam.

• ˇUplne iné na foto,úplne iné v realiet.Vyhodené ,premárnené peniaze.

OTRAS.

• Dlha dodacia lehota.Tovar mi nebol este doruceny.
    • ?
    • tovar, ktorý bol vraj skladom a mal byť doručený obratom dodnes nedorazil

viď vyššie