naco mi uz 3 krat posielate e mam ohodnotit svoj nakup ked mi tovar este ani len nedorazil.

• Nerozumiem preco posielate dotaznik ked tovar este nebol doruceny
  • Už prešiel viac ako mesiac a tovar neprišiel.

Nedodanie vsetkeho

• Tovar mal byť dodaný do 3 dní, už čakáme 7 dní

• nedoručený tovar
    • čakanie zhruba 6 týždňov
    • zriadenie druhej objednávky a čakanie 2 týždne a furt nič
    • Potvrdzujuca objednavka a furt nedorazila

Takže, za prvé potvrdíte objednávku ktorá má napísané 1-4 týždne na doručenie tovaru a ešte my neprišla/nebolo my telefonované ohladom nej, nič. Žiadna komunikácia so zákazníkom. Hľavne že keď nemám tovar do 6 týždňov tak mám hodnotiť obchod hneď po objednávke :D skúste si nastaviť spam emaily poriadne. Ďakujem, vôbec neodporúčam tento obchod lebo je to SCAM.

• Nedali vediet ani po dvoch tyzdnoch, ze to co som so objednal nevedia zohnat.
  • objednávku som zrušila a oni mi na zrušenie nereagujú a neodpovedajú. Z dôvodu ťažkého ochorenia dcéry sa nachádzam sa v zahraničí a manžel čaká na operáciu srdca. Tak nemôžeme pohovky prevziať.

• Čakám na dodanie tovaru už 2 mesiace a ani sa neuráčili oznámiť, kedy asi tovar a či ho vôbec dodajú. Nedoporučujem nakupovať v tomto e-schope.

• Eshop je zrušený

• pomerne veľký výber tovaru
    • nedostatočná informovanosť o stave objednávky

Nie som spokojná s komunikáciou. Tovar zatiaľ nemám, takže to hodnotiť nemôžem.

• Nekomunikuje so zakaznikom

• Zaujimava bola cena
    • Velmi slaba komunikacia, niekolko krat urgovane co bude s objednavkou. Objednavka z 23.9. a nakoniec stornovana 12.10.
    • Je prirodzene, ze musia overit dostupnost u svojho dodavatela, ale zaklad je informovat zakaznika. Aj napriek mailom so ziadostou co s tym bude (navyse som chcel pridat dalsi produkt do objednavky) bez odpovede...az finalne storno 12.10.

Nemam dobru skusenost s tymto obchodom.

• na stranke bolo uvedene, ze tovar je skladom, o par dni volali, ze uz nemozu dodat, lebo sa nevyraba... ziadala som oficialne potvrdenie mailom, no ani len odpoved mi neprisla.
  • Poličku som objednal pred 10 dňami a odpoveď bola, že bude dodaná za 4 týždne - myslíte, že som spokojný?

• cena tovaru na stránke nezodpovedá cene, koľko som mala v skutočnosti zaplatiť!

nespoliehajte sa na ceny tovaru, ktoré sú na stránke, nezodpovedajú skutočnosti

• Ked nieco uz nemate na sklade tak to nedavajte do ponuky na internet a ked uz som rusila objednavku tak vas zamestnanec mohol ponuknut nieco ine na vyber bola som sklamana lebo tu objednavku som chcela .