• Doručenie po termíne

• Hrozní produkt
    • Nič dobre v ňom neni
    • Hrozné hits

Najhorší produkt ktorý som otváral a nikomu to neodporúčam. Absolútne nevýhodné.

• Moja zasielka sa stratila. Neviem ci vinou zasielkovne alebo obchodu.

• Jediný majú japonské pokemon karty
    • Objednávka prišla a deň neskôr
    • V balíčkoch neboli dobré karty

• dobre zabalene
    • nejsu tam baličky ktoré tam mali byť

• Rýchlosť dopravy
    • Stav zásielky
    • Napriek poznámke mi nebolo dané čo som chcel

Objednávku som zaplatila dňa 16.1.2023 a do dnešného dňa mi nebol tovar doručený, hoci pri objednávke bol uvedený dátum 19.1.2023. Veľká nespokojnosť

No. Zatial mi nedorazil tovar. A to som objednaval aj od konkurencie v ten isty den. A na ten som uz aj zabudol, kedy dorazil. Cize z mojej strany urcite nie.

• Je nám ľúto že je to len obyčajný biznis na deťoch! za nemalé peniaze.. Z obsahom tovaru sme neboli spokojný. A neviem si predstaviť kto by mohol aj byť . Pokemom karty boli skoro všetky totožne .. Nikto si ani nedá námahu ich aspoň roztruediť keď ich prevezmete z Činí? Náš syn mal našetrené peniažky a bol veľmi sklamaný.. V minolosti sme mu objednali karty tiež z Činí no prišli v pohode ... Mysleli sme si že vy nám dodáte rovnakú kvalitu no nestalo sa.. Dobrý je Váš názov trafný!! veselý Drak..

Príliš drahý, taktiež drahé poštovné

• Scam, neobjednavajte odtial

• Nebol dodaný tovar!

• Ohľadne pokémon kartičiek zoženú takmer všetko.
    • Predražené ceny
    • Doruceny tovar nezodpovedal predstave, ktora bola vytvorena fotografiou tovaru na internetovej stranke.

Reakcia obchodu Veselý drak

je nám ľúto, že produkt nezodpovedal vašim predstavám. Možno je to tým, že obaly, ktoré ste zakúpila sú určené ako druhé obaly a vkladajú sa do bežných obalov. Toto bolo u produktu uvedené.

Po tejto spätnej väzbe sme to radšej ešte zdôraznili a text vytučnili.

S pozdravom, Luboš Lauer.

V popise produktu bolo zavadzajuco uvedeny obsah dodavky ... miesto 115 kariet prislo 20 a skuste to vratit, ked uz dieta nedockavo caka kedy to pride.