• prebrali objednavku tovar nemaju

• Ponúkajú produkt, tovar ktorý nie je na sklade!! A ani ho nevedia dodať neskôr !!! Klamú obrázkami a tovarom ktorý nie je možné kúpiť. A tým po objednaní tovaru vám na druhý deň príde mail aby ste zrušili ešte vy objednávku nakoľko oni nemajú možnosť dodania ani že len náhradného tovaru.

Na stránke bola doba dodania smartfónu 10 dní, pričom ani po 20 dňoch od objednávky som na ňu nedostal žiadnu informáciu, tak som objednávku e-mailom stornoval, ani na toto stornovanie neprišla žiadna odpoveď...

• Po deviatich dňoch, som dostal informácie k mojej objednávke, aj to len preto že som ich sám kontaktoval v akom je stave moja objednávka. Vtedy som sa dozvedel že tovar mi nebudu vedieť zabezpečiť.
  • Žiaľ moja objednavka k 31.08. ešte nebola vybavena. Nemam ziadne informacie o stave mojej objednavky č.7C7L02435.

• chaoz, neporiadok v evidencii prijatých platieb

po týždni od odoslania peňazí, príde email " ... neuhradili ste faktúru ... "
    pokazené narodky aj dovolenka!
    Ďakujeme, nikdy viac.

• Neviem
    • Na dnešnú dobu strašne pomalé vybavovanie a slaba komunikácia

Reakcia obchodu Unishopbox.eu

Pekný deň,
    ďakujeme za Vašu recenziu .Objednávku ste vytvorili 24.12.2016 na Štedrý večer o 20.55 na tovar ,ktory mal aktuálnu dostupnosť uvedenú na stranke eshopu "Dostupné po 03.01.2017 ".Toto ste si zrejme nevšimol.Vaša objednávka je expedovaná dnes 04.01.2016,doručenie zajtra 05.01.2017.O čom Vás bude informovať notifikačná SMS po 19.00 hod.Škoda unáhlenej recenzie a nedokonalosti sytému recenzií ,keď sa zákazníkovi odosiela po vytvorení objednávky Dotazník na 10 deň ,bez ohľadu na to ,či sú v tomto období aj dni pracovného pokoja alebo Štátne sviatky.

Váš Unishopbox.eu

Objednala som si telefón a doteraz mi nebol doručený hlavne ze prišiel prieskum ako som bola spokojná s dodaním