rýchle dodanie, žiadny problem, doporučujem

• Moznost osobneho odberu
    • Prehladna stranka
    • Komunilacia eshopu
    • Zisdna

• Fajn výber

Všetko o.k.

• veľmi rýchle dodanie
    • lacný tovar

• Tovar dobre zabalený, objednaný v stredu a dodaný v pondelok
    • Tovar nebol takej kvality ako mal byť, diery na police na krivo navrtane
    • Stojan regalu mal jamky akoby bolo drevo vystiepene a prebrusene
    • Už neobjednam ďalší

Všetko OK

• Rýchle vyskladnenie a odoslanie spojené s rýchlym doručením
    • Regál je po zmontovaní pevný a stabilný
    • Ak skladáte tento typ regálu prvý krát, tak sa potrápite s zakladaním políc do elkových stojek. Zasunúť 4 vyrezané cuplíky do zdierok je dosť piplavá robota. Odporúčam pri montáži dvoch ľudí.

rýchle dodanie

• Som spokojná
  • po týždni sa mi zatial neozval, nikto nekomunikuje v akom stave je objednávka

Obchod komunikoval rychlo a presne. Dokonca mi nimi zvolena kurierska spolocnost rano telefonovala, ci mozu tovar dorucit a upresnili cas dodania.
    Co sa tyka tovaru samotneho, som spokojny. Pri drevenom regale som ocakaval vyssiu kvalitu a jednoduchost pri skladani - stalo sa, regal je vyborny. Pri hlinikovom regale z nizsej kategorie treba ocakavat, ze to v danej cene nie je masivne zelezo. Svoj ucel splni, mozem odporucit kazdemu, kto vie mat realisticke ocakavania ohladom ceny a “vykonu”.

Celková spokojnosť.Trochu sa treba trapiť so skladanim ale regale su velmi dobre

• Rýchlosť doručenia
    • Velky výber

• Dobré

Rychle dorucenie,tovar super,regale pevne,spokojnost.dakujem

dobrá komunikácia, rýchle dodanie

Ok

• Podľa objednávky mi malo dôjsť 6.ks kovových regálov. Kuriér mi priviezol 2.balicky. považujem to za pokus o podvod.

Reakcia obchodu TvojRegal.sk

ďakujeme za recenziu. Na základe Vašej recenzie sme sa Vám pokúšali viac krát dovolať a to z dôvodu, že Vami objednaných 6ks regálu je balený v dvoch balíkoch. V každom balíku sú 3ks regálu a teda objednávka bola doručovaná správne. Mrzí nás táto negatívna recenzia z Vašej strany v podstate bez dôvodu.

Tím.
    TvojRegal.sk