• Neodborna komunikácia tovar sa nedá vymeniť ani vrátiť prvý aj posledný krát som od nich nakupoval

• Zrušenie objednávky potvrdili.

Chcel som si objednať stierače za cca 25€, hmotnosť 0,3kg. Dopravné cca 7€, ale tak dobre.
    Vyplnil som objednávku a v poslednom okne súhrn pred odoslaním sa "zmenilo" dopravné na cca 15€ !
    Objednávka zrušená, okrádať sa nenechám !

Tazko nieco hodnotit, ked zasielka nielen nedorazila, ale este nie je ani na ceste.

Zla komunikacia

• Rýchlosť.

Rýchlosť dodania.

Vsecko bylo ok akorat mi došel jiný olejovy filtr na jiné auto. To mne dost nahnevalo. Jsem potom musel dodatečné shánět jiny.

• Rychlost dodania
    • Tovar prisiel poskodeny ale neriesil som to lebo bol funkcny.

• Ziadna komunikacia, popletene zasielky atd.
    • Vsetky mozne

Hrozne

• ma zaradený tovar ktorý nie je zaradený správne

nechce zrusiť objednavku .

Reakcia obchodu tvojediely24.sk

To že tovar nie je zaradený správne my neovplyvníme, kedže sa jedná o medzinárodnu databázu dielov, ktorú používajú všety vyhľadávače autodielov, je nám ľúto, že sme Vám spôsobili problémy, ale ako sme sa bavili za použitý (montovaný) diel Vám nemožme vrátiť peniaze, jediná varianta by bola reklamácia.

Objednal som si náhradný diel značky Ruville a namiesto toho som dostal značku Ina ktorú som vôbec nechcel.komunikácia s nimi je slabá,a niekedy nevedia čo predávajú.nebolo to môj 1nákup od nich ale teraz toto už bolo posledný.

Reakcia obchodu tvojediely24.sk

Dobrý den, je nám ľúto, že sme Vám to nedokázali vysvetliť, ale nie je to našou chybou že v krabičke od spoločnosti Ruville bol zabalená kladka INA, dodávateľ nám zaslal jednoduché vysvetlenie: Spoločnosť Egon von Ruville GmbH je vlastnená kooperáciou AS Autoteile-Service GmbH. Ide o majiteľov značiek LuK, INA, FAG a Ruville.

• Poslali ste mi niečo iné ako som si objednal!!!

• Dlha dodacia doba
    • Komunikácia