• Žiadna spatna vazba ohladom objednavky
    • 10.12.2022 som objednal tovar, je stale nedodany
    • Neodporucam za ziadnych okolnosti

• Nekvalitný tovar

Svetlo od prvej montáže preblikuje
    Písal som im , mám si vyčistiť kontakty atd
    Nakoniec bolo tam niečo zlomené , samozrejme poslal som foto a už to neriešia

Reakcia obchodu TuningovéSvetlá.sk

reklamácia s fotodokumentáciou mi bola e-mailom doručená cez víkend, načo ste dostali informáciu o tom, že to riešim. Súčiastka je po štyroch pracovných dňoch pripravená na odoslanie, preto nerozumiem tejto negatívnej recenzii. Chcel som Vám vyjsť v ústrety aby ste nemuseli posielať tovar späť na reklamáciu, preto to riešim zaslaním novej žiarovkovej lišty, ku ktorej sa ale bohužiaľ nedá dostať zo dňa na deň.

Miloš Šurina
    TuningovéSvetlá

• Neaktuálnosť internetovej stránky a zavádzanie zakáznika.

• zadava nepravdive informacie

• Ak je to pravda tak dodacie doby
    • Nulova komunikacia

• reklamuju tovar pričom na sklade nemaju ho

V popise je uvedené že do svetiel pasujú originálne motorčeky - nepasujú, lavé svetlo sa nedá nastaviť tak aby svietilo tak ako má, skoro som nepresiel cez stk. Inak sú svetlá pekné... Svietia, ale nedajú ca nastavovať, a svietia inak ako by mali, ale inak pekné..... Neviem načo to sem vlastne píšem, sú úplne nahovno...

Kupil som si Angel eyes na renault megane a po tyždny mi prestal isť jeden kružok, a plastove sklo je nekvalitné, už sa mi to obija a cez zimu to ani nechcel vedieť čo to bude

• naco je tam napisane dorucenie tovaru do 24 h odin ked to neni pravda mne napisali o 36 dni z polska som to mal na druhy den takze nic moc cize 0

• prz tovare je pisane dostupnost 24h a zatial ubehlo 12 dni a tovar nikde...

Reakcia obchodu TuningovéSvetlá.sk

Vami objednaný tovar sme mali bohužial v momente Vašej objednávky vypredaný, o čom sme Vás okamžite informovali e-mailom aj s ponúknutými alternatívami

Miloš Šurina - TuningovéSvetlá.sk