• rychlost

• Pekné veci

Rychle dodanie, tovar v poriadku

• Odporučam síce jeden deň meškala objednávka ale hneď, keď som im napísala sa mi ospravedlnili a poslali malý darček a objednávka prišla ako povedali no. Môžem len odporučiť, už dávno som sa nestretla s tak milou komunikáciou.
  • Ponúkaný tovar vami a mnou objednaný nebol k dispozícii. Oznámili ste mi to po 5 - tich pracovných a 7 kalendárnych dňoch
    od mojej objednávky.

Dobrá spolupráca a komunikacia

• Dobrý tovar

Dodanie viac ako 7 dní. Neodporúčam to.

Dobrý deň prajeme,

ďakujeme za recenziu. Mrzí nás zlá skúsenosť s našim e-shopom. Meškanie tovaru bolo spôsobené, že dodávateľ sa reprezentoval na medzinárodnom veľtrhu a ani my sme neboli informovaní o predlžení doby dodania z jeho strany.
    Ešte raz sa ospravedlňujeme za vzniknutú nepríjemnosť.

• Rýchle doručenie pekný tovar

Dobrý deň pán Martin :-)

Do 3 dni bol tovar doma. Nepoškodený, nič nechýbalo. Spokojná

Dobrý deň pani Nika :-)

• Rýchle dodanie, dobrá komunikácia

Objednala som herné kreslo,po dvoch poškodených v roztrhaných krabiciach z iného e-shopu, ktoré sme reklamovali,z Tučniakovo .sk prišlo perfektne zabalené, všetky komponenty dostatočne zabezpečené,aby ostré časti nepoškodili tie mäkké.Okrem toho samotné kreslo je super a syn je spokojný.Jednoznačne odporúčam tento obchod všetkými 10

Dobrý deň prajeme,
    ďakujeme, že ste si našli čas a napísali nám recenziu. Sme veľmi radi, že ste bola spokojná. :-)

• Maximalna spokojnost

Dobrý deň pani Monika,

ďakujeme, že ste si našli čas a napísali nám recenziu. :-)

Dobrý deň pán Martin :-)

• Dobrá komunikácia
    • Tovar zodpovedá obrázku

Dobrý deň pani Kristína,

Eshop Tučniakovo

Trojkolka mala svoje nedostatky nedá sa natom poriadne jazdiť keď si dieťa sadne ide ťažko kolečka mu utekajú sedadlo jka dáte vyššie tak mu spadne zase úplne dole ťažko sa krútia pedále ťažké nesme spokojný. Sklamanie pre na je to džada ale za tie peniaze sa to asi dalo čakať.

Ďakujeme za recenziu.
    Avšak v tomto prípade je potrebné uviesť veci na pravú mieru....
    Objednali ste si u nás produkt 12.12.2023 o 19:55.
    Tovar Vám bol odoslaný na druhý pracovný deň 14.12.2023 (štvrtok), ale keďže boli sviatky, odrážadlo ste od kurierskej spoločnosti obdržali až 18.12.2023 (pondelok)

V ten istý deň ste nás emailovo kontaktovali o 19:29, s tým, že odrážadlo má vady.. (prikladám kopiu komunikácie)
    "Dňa 2023-12-18 19:29 Simona Mária S... napísal(a):
    Dobrý deň dnes mi prišla od vás trojkolka a mala vady foto posielam v prílohe"........

My sme Vás opätovne kontaktovali emailovo ešte v ten istý deň o 21:09 (prikladám kopiu komunikácie)
    "Komu: Simona Mária S... dňa 2023-12-18 21:09
    Podrobnosti Hlavičky Čistý text
    Dobrý večer,
    dnes sme ešte stihli kuriéra a zaslali sme Vám novú. Prosíme Vás o poslanie poškodenej na adresu nášho eshopu.
    Eshop Tučniakovo"

1. Zákaznícky servis je od 9:00 -16:00 > odpísali sme Vám mimo uvedenej doby, kde sme na Váš email vôbec nemuseli reagovať a promptne riešiť akúkoľvek požiadavku
    2. Na produkt, ktorý zakúpite máte 14-dňovú lehotu na vrátenie, resp. na reklamáciu. > promptne sme Vám ešte v ten istý deň (podotýkame neskoro večer) odoslali náhradný kus odrážadla, aby sme to stihli do Vianoc, na čo ste nás nijakým spôsobom doposiaľ nekontaktovala.
    3. Vy ste nevyužili ani zákonnú lehotu, a reklamované odrážadlo, ste nám doposiaľ neposlali naspäť, čím ste porušili obchodné podmienky nášho eshopu

Následne prikladáme detailnejšie hodnotenie nášho eshopu, tak ako nám bolo doposlané z heureky.
    HODNOTENIE :

Vážený obchodný partner,
    zasielame Vám výsledky dotazníku pre obchod Tučniakovo.sk od zákazníka, ktorý odpovedal následne:

Odporúčali by ste obchod svojim známym?
    NIE, neodporúčam

V akom stave je Vaša objednávka?
    tovar mi bol doručený

Ako ste spokojný s dĺžkou dodacej lehoty?
    hodnotenie 0.5 z 5.

Kedy Vám bol tovar doručený?
    Nepamätám si presne

Ako hodnotíte kvalitu dopravy tovaru?
    hodnotenie 3.0 z 5.

Ako hodnotíte kvalitu komunikácie obchodu?
    hodnotenie 0.5 z 5.

Podrobnejšie popíšte vaše skúsenosti s obchodom

Aká je vaša celková spokojnosť s obchodom?
    hodnotenie 0.5 z 5.

Tu môžu zákaznici vidieť príklad hodnotenia a ako prebiehala reálna komunikácia so zákazníkom.

• super cena
    • tovar originalne zabaleny od vyrobcu

Ziadal som neotvarany tovar s peknou neprevalenou krabicou. Krabica na jendom mieste prerazena, ale kedze to bol posledny kus nemal som na vyber a ani som sa nemohol stazoval. Otvarana bola, ale zrejme nie predajcom, ale dodavatelom, lebo tam bola paska s polskym jazykom, ale v pohode, znovu zbytocne sa mozem stazovat, bol to posledny kus. Tovar vo vnutri, vsetko bolo v originalnom baleni, tak ako som ziadal, nic nebolo prebalovane, alebo podobne. Bol to moj prvy nakup v tomto obchode a dopadlo to dobre. Obchod odporucam.
    Dolezita vec o com zrejme obchodnik nevie, je dopravca s ktorym spolupracuje - DPD. Su to podvodnici a tovar mi nechceli dorucit! Rano dosla SMS ze dnes vam bude doruceny balik medzi 9 az 11 hod. Nikto nic, bol som cely den na tel... SMS dojde z cisla na ktore sa neda volat.
    Balik rano ani nenalozili do auta a hned napisali, ze mi volali, a ze som bol nedostupny. Druhy den to iste. DPD nemaju tel cislo nemate kam zavolat, ze preco nikto nevolal. Takze chceli to poslat naspet s tym, ze som bol nedostupny, takze raz zarobene. Ak tovar chcete, tak zaplatite znovu postovne, takze takto DPD zaraba dva krat na jednom baliku. Ja som nahodou nasiel jedno depo DPD, kde mi povedali, ze mam balik v inom depe a tam som to dotiahol horko tazko s problemami. Neuveritelne, aky su tam zdeformovany ludia, kolko problemov dokazu vyrobit pri vydani jedneho balika a to pri osobnom odbere priamo v depe a balik bol na dobierku. Motali nevedeli kde balik je, ze ma ho kurier, bude to dorucovat, potom, ze som bol nedostupny. No nakoniec som isiel priamo do skladu a tam ked som ho fyzicky videl a ukazal im ho potom s dalsimi problemami mi ho vydali. ten cely pribeh balika ani neni mozne, ako vam dokazu zdeformovany ludia skomplikovat svet... nevadi som pouceny...
    Ak mi hocijaky predajca povie, ze mi dorucuje cez DPD, tak objednavam inde. Ludia pozrite si recenzie DPD na heureke a pochopite. Takyto dopravca pokazi renome kezdemu obchodnikovi. Takze obchod vsetko v pohode az na par detailov (krabica) a dopravca DPD uz nikdy...

Reakcia obchodu Tučniakovo.sk

Ďakujeme za podrobnú recenziu a skúsenosť s dopravcom.
    Mrzí nás táto situácia a každopádne túto Vašu skúsenosť posunieme ďalej na riešenie.
    Je veľmi dôležité dostávať konštruktívne hodnotenia, ktoré nám napomáhajú zlepšovať naše služby voči Vám zákazníkom. :-)

Eshop Tučniakovo

Objednala som si pandu a prišiel mi slon

Reakcia obchodu Tučniakovo.sk

ďakujeme za recenziu. Snažíme sa pre každého zákazníka urobiť maximum, a preto nás táto situácia mrzí.
    Vždy keď sa taká vec stane, treba nás najskôr kontaktovať, aby sme to vedeli čím skôr vyriešiť.
    Každopádne Vám radi produkt vymeníme za správny.

Som spokojný.Ďakujem.