Podľa stavu na webe objednavku. pripravujú už týždeň, pritom bol tovar skladom. Mali na odoslanie tri pracovné dni.

Reakcia obchodu Tribosport.sk

Skladom u dodávateľa. Dodanie 2-7 dní a do toho 4dni sviatky.

• Rýchle dodanie tovaru
    • Reklamácia tovaru

Predaj cez e-shop na jednotku, ale sklamanie pri reklamacii vady tovaru.

• Tovar vyzeral inak ako na fotke
    • Komunikacia
    • Pristup k zakaznikovi
    • Neochota
    • Zobrat peniaze a tym to konci

Cez Tribosport nikdy viac.

Reakcia obchodu Tribosport.sk

Dobrý deň, 26.11.2023 ste si u nás zakúpili plášť, s ktorým ak ste neboli spokojný, mohli ste ho do 14 dní vrátiť bez udania dvôvodu. Vy po cca 1,5 mesiaci /18.1.2024/ píšete, že tovar na fotke vyzeral inak, čo nie je pravda, nakoľko na fotke nevidno nápis, ktorý Vám vadil, že je žltý a nie biely ako na Vašom starom plášti, a to len preto, že výrobca na plášte do výroby dáva svoju značku bielou potlačou a na ďaľší predaj používa žltú farbu. Aj napriek tomu, že Vám okrem posledného mailu bolo odpovedané na všetko, píšete o zlej komunikácii a neochote...
    S pozdravom TRIBOŠPORT.

• Hokejka prišla poškodená,oskreta.
    • Ako odškodné vrátili 5€, viac by dali za poštovné, keby sme ju vrátili

Reakcia obchodu Tribosport.sk

Dobrý deň, hokejku sme chceli stiahnuť od Vás na naše náklady aj napriek tomu, že hokejke nič nebolo. Oškretá farba na kompozitnej hokejke je len estetická vada, čo ste v tel.rozhovore aj potvrdili a žiadali ste kompenzáciu. Kompemzáciu sme Vám navrhli 5€, čo bolo 10%, s čím ste súhlasili.
    S pozdravom TRIBOŠPORT.

6 dni čakania je v dnešnej dobe veľmi veľa neodporúčam a nikdy viac sta mat nič neobjednám

• Objednal som reťaz KMC E11T NPNP, na faktúre bola rovnaká, v krabici ktorá mi prišla bola KMC E11 Silver, čo určite nie je to isté.

dlhe roky obchod v meste, spokojnost byvala super ale kedze nema konkurenciu v meste mozu si zakaznika aj odmietnut

• Príspevok bol na žiadosť autora odstránený.

• Chyba výrobcu, zle udana veľkosť korčule(kopli sa o 4 čísla). Samozrejme poštovné som musela zaplatiť, aj keď to nebola moja vina. Ďakujem za skúsenosť a starosti a to nehovorím o veľmi nepríjemnom pánovi, ktorý to riešil.

• Pisala som reklamaciu doteraz mi nedosla odpoved a nedviha nikto telefon ked tam volam. Tovar mi dosiel poskodeny

Reakcia obchodu Tribosport.sk

Ďakujeme za recenziu aj napriek tomu,že píšete nepravdivé informácie, Nakoľko sme spolu telefonovali.
    S pozdravom TRIBOŠPORT.

• Obchod zrušil objednávku na základe kuriérskej služby Gais, ktorá nás zaviedla, že je možné platiť kartou a nebolo to možné. Nahnevaný kuriér poslal dobierku naspäť k vám. Už sme sa ku korculiam nedostali. Tento príbeh má viac zavádzaní a klamstiev zo strany Gais, už bola aj podaná sťažnosť na túto firmu.
    • Vraj mi aj z vášho obchodu bolo 3x volane po neprebrati dobierky, čo nebola pravda.

Reakcia obchodu Tribosport.sk

Dobrý deň pán Dominik. Obchod Vašu objednávku nezrušil a telefonáty po neprevzatí tovaru Vám vieme dokázať. Keď si niekto v predvianočnom zhone objedná darček, vypne telefón a neprevezme ho, nie je to chyba obchodu.

• Veľký vyber
    • Slabá odbornosť predavacov
    • Ponúkaný tovar cez internet niekedy nie je dostupny

Reakcia obchodu Tribosport.sk

Dobrý deň pán Andrej, nerozumiem tejto recenzii, nakoľko ste si u nás nič nekúpili, iba urobili objednávku s osobným odberom, ktorý ste nezrealizovali.
    S pozdravom TRIBOŠPORT.

Objenane lopticky hokejbal soft ... mäkké....prisli mi hard tvrdé.....

• primerané ceny
    • horšia komunikácia po doručení tovaru

neodpovedali na 1. e-mail, až na 2. e-mail sa ozvali telefonicky, s tým že odpovedali hneď na 1. e-mail. Po kontrole doručenej pošty a spamu som žiadny e-mail od Tribosportu ani od nikoho som nenašiel

Reakcia obchodu Tribosport.sk

Objednávka od pána Tibora prišla v piatok 15.10 a expedovaná bola v pondelok 18.10 a doručená 21.10 /cez víkend kuriér nepracuje/ Na mail sme odpovedali hneď ako to bolo možné. Aj mi sme ľudia a tiež máme nárok na dovolenku alebo PN. Zákazník nebol spokojný s časťou doručeného tovaru, a mohol ho vrátiť, čo sa nestalo, ľahšie je napísať takúto recenziu.
    Bol ten tovar vlastne zlý alebo???
    S pozdravom TRIBOŠPORT.

Krokomer bol rozbaleny a nefunkcny...

Reakcia obchodu Tribosport.sk

Dobrý deň, nerozumiem tejto recenzii, nakoľko zákazníkovi boli vrátené všetky peniaze za tovar aj dopravu ihneď po nahlásení chyby, ospravedlnili sme sa, nechali mu tovar, ktorý možno ani nebol poškodený a ešte aj tak je nespokojný. Neviem čo viac sme mohli urobiť pán Miroslav aby Vaša reakcia nebola takáto.
    S pozdravom TRIBOŠPORT.

Skúste iného dopravcu, tovar stále nemám....

• Nedavno som si kúpil brzdu slx na fotke bola brzda aj z chladiacimi platnickami a brzda mi prišla bez nich

• predajca neposiela malé výrobky doporučeným listom alebo balíkom na poštu čím by bolo poštovné nižšie, doprava kuriérom je drahšia a treba sa časovo prispôsobiť kuriérovi.

Reakcia obchodu Tribosport.sk

Dobrý deň, nerozumieme prečo ste nakupovali u nás, keď nesúhlasíte s obchodnými podmienkami a aj napriek tomu si tovar objednáte. A potom takáto recenzia...
    Ďakujeme, s pozdravom TRIBOŠPORT

• Príspevok bol na žiadosť autora odstránený.

• Dobre ceny.
    • Komunikacia vyborna aj rychlost dodania ale nepacilo sa mi,ze som objednala tovar,ktory na obrazku bol v inej farbe,ako mi potom poslali.

Reakcia obchodu Tribosport.sk

Dobrý deň, sedačku ste dostali presne takú ako ste si objednali. Treba čítať aj popis k produktom a vyhneme sa takýmto problémom. Ak to bol taký veľký problém, že nás neodporúčate ďalej, prečo ste netrvali na vrátení tovaru. Stiahli by sme ho od Vás na naše náklady a vrátili peniaze.
    S pozdravom TRIBOSPORT.