• Nevysvetlili prečo zrušili objednávku

• Rychlost
    • Komunikacia

V eshope všetko skladom, pán mi skoro po týždni napísal, že dva z troch objednaných rumov nemajú skladom a ze majú zle nahodený sklad.

Mali mat vec na sklade, objednal som v pondelok rano, v stredu to malo byt bezpecne u nas. Ani sa neobtazovali zavolat alebo nieco. Amaterizmus ... hlavne ze urcite robia PPC, SEO a podobne veci, ale co je realny marketing im asi vela nehovori.

• eo dnešneho dna nam tovar nebol doručený - t.j. 10 dní po objednávke

Reakcia obchodu Topnapoje

Ospravedlňuje sa za neskorú informáciu a za neaktuálne skladové zásoby, žiaľ teraz je z veľkoskladmi spomalená komunikácia kedže všetci naskladňujú po sviatkoch naraz. Ešte raz sa ospravedlňujeme, Pekný deň, Topnapoje.sk

Na základe môjho opätovného telefonického dotazu mi bolo oznámené, že skladové zásoby neboli aktualizované, objednaný tovar už nie je na sklade a na objednávku by som musel čakať dlhší čas. Zároveň ma predávajúci mal kontaktovať e-mailom, či súhlasím s takto značne oneskoreným dodaním, avšak takáto požiadavka mi do dnešného dňa nebola doručená.

Reakcia obchodu Topnapoje

• Mali najlepsiu cenu na trhu, preto som tu nakupovala

Problematicka komunikacia, potrebovali sme tovar dodat skoro, poslala som platbu rano v den vytvorenia objednavky, na druhy den este na ucte obchodu nebola, nasledne scan realizovanej platby neprisiel na ich email, pan bol malo napomocny...

• Ochotný personál
    • Slabo zaškolený personál, ktorý má problém pozmeniť druh platby na vyžiadanie. Pritom sú to len 2 kliky na myši.