• Rýchle dodanie tovaru

Spokojna. Bleskove dorucenie.

• Rýchle kontaktovanie a rýchle vybavenie
    • Nič.

Môj 2 Nákup v prvom som aj dostal vybratý darček ale v 2 už nie.

Objednávka bola veľmi rýchlo vybavená, neboli žiadne problémy. patrí vďaka.

• Viac krát som nakupoval v tomto obchode a všetko bolo k spokojnosti.

SOM SPOKOJNA

• Komunikácia bezproblémová, odporúčam :)

Objednanie, platba a dodanie tovaru bez problémov.

Rýchly, bezproblémový nákup.

• Zavádzajúce informácie a tým padom prídete o peniaze ako ja.
    • Na webe reklama a zavadzajúce informácie o počte kusov v balení za výhodnú cenu.

Podľa informácue na ich webe som kupovala plastové horizontálne zakladače wow 5ks v balení za 8,80€. Kúpila som dve balenia po päť kusov. Prišli mi len 2 zakladače miesto 10ks. Firme som písala mail, pani mi zavolala, priznala chybu ich webu ale okrem možnosti vrátenia tovaru a z ich strany peňazí som odškodnenie nedostala. Považujem to za zavadzajúce a spotrebiteľa poškodzujúce informácie. Takto by som prišla o ďalšie poštovné, ktoré by som pri vrátení tovaru musela uhradiť. Preverte si koľko kusov v balení vlastne kupujete.

• Prehľadná stránka dobre sa tam hľadá tovar.

Skvelý a príjemný servis. Ochota vyriešiť k plnej spokojnosti klienta.

Veľmi dobrá komunikácia, tovar je v primeranej kvalite. Nakupovala som prvýkrát. Som spokojná.

Pozitívum - rýchle doručenie
    Negatívum - objednávka nebola v súlade s popisom obsahu balenia, po telefonickom rozhovore nám bolo oznámené, že sa to zo strany obchodu overí. Nemáme žiadnu odpoveď, tovar momentálne nemôže slúžiť svojmu účelu. Môžem si v kufríku za 100€ nosiť desiatu a nie spisy, ako bolo pôvodne plánované.

OK

Spokojnosť s rýchlym doručením.

• Ochotní, osobne komunikujú, všetko vybavené veľmi rýchlo. K objednávke darček, ktrý poteší.

Výborná komunikácia aj riešenie nezrovnalostí. Skúsenosť dobrá a odporúčam obchod.

• Veľmi odporúčam tento obchod, nakoľko s takou rýchlosťou vybavenia a samotným doručenie tovaru som sa ešte nestretol. Vďaka Vám a prijemne obchodné praktiky. Udržujte si ich. P.

Topka!!!