• Nebol zaslaný tovar ktorý som si vybral, ale podobný.

Tovar ani po týždni neprišiel, hoci som uviedla, že ho potrebujem 13.12.2023, objednané 10.12.2023

• Nie je možné platiť s kartou
    • Zavádzajúce informácie a tým padom prídete o peniaze ako ja.
    • Na webe reklama a zavadzajúce informácie o počte kusov v balení za výhodnú cenu.

Podľa informácue na ich webe som kupovala plastové horizontálne zakladače wow 5ks v balení za 8,80€. Kúpila som dve balenia po päť kusov. Prišli mi len 2 zakladače miesto 10ks. Firme som písala mail, pani mi zavolala, priznala chybu ich webu ale okrem možnosti vrátenia tovaru a z ich strany peňazí som odškodnenie nedostala. Považujem to za zavadzajúce a spotrebiteľa poškodzujúce informácie. Takto by som prišla o ďalšie poštovné, ktoré by som pri vrátení tovaru musela uhradiť. Preverte si koľko kusov v balení vlastne kupujete.

Pozitívum - rýchle doručenie
    Negatívum - objednávka nebola v súlade s popisom obsahu balenia, po telefonickom rozhovore nám bolo oznámené, že sa to zo strany obchodu overí. Nemáme žiadnu odpoveď, tovar momentálne nemôže slúžiť svojmu účelu. Môžem si v kufríku za 100€ nosiť desiatu a nie spisy, ako bolo pôvodne plánované.

Bol mi doručený iný tovar, než som si objednal a informácia o rozmeroch bola zlá. Objednávku som nezrušil ale nechal si nevhodný tovar. Bola mi vrátená preplatená suma.

Tovar bol pravdepodobne prebalovaný , pred predajom otvorený a uloženie bolo neprofesionálne, drobné veci porozhadzované, nezaistené.

Napriek ponuke časť tovaru nebola k dispozícii.
    Velmi vysoké poštovné....až 6 euro, čo je pri dnešných možnostiach nehoráznosť.

• Nevybavená objednávka.

Dlhá čakacia doba. Tovar mi zatiaľ ani po piatich dňoch neprišiel. Obchod neinformuje, o čakacej dobe.

• Veľká cena poštovného a poškodený obal tovaru.

Na to, že poštovné stálo 5 eur, možno konštatovať, že obal tovar bol tak poškodený, že ani jeden balík papiera, nebol celý. Prepravca pravdepodobne hádzal balíkom tak že obal až poškodil.

Do dnešného dňa sme neobdržali ani len potvrdzujúci mail objednávky.

• zlá komunikácia
    • tovar s dostupnosťou "ihneď" vôbec nemajú
    • tovar nedoručený

• Tovar prišiel poškodený

• Doručené puzdra na pečiatky, ktoré nesedeli veľkosťou
    • Telefonicky prisľúbené doručenie väčších, ani po viac ako mesiaci však neprišli
    • Zlá komunikácia obchodu
    • Peniaze vrátené na účet na 14. deň, aj to až po výzve

Dobry den,

Rada by som Vam ohodnotila produkt, ale zial stale nedorazil...

kurierska sluzba bola katastrofalna

• Dlhá reakcia na objednávku
    • Apatická komunikácia
    • Hláška "je to tažké, asi Vám to príde rozbité"
    • Dlhá dodacia doba, aj keď mal byť tovar dostupný o 2 dni
    • Dodatočne pýtali poštovné, aj keď mal tovar uvedenú prepravu zadarmo

Nereagujú, nekomunikujú, nemajú korektné info na stránke, neseriózne chovanie. Odporúčam vyhnúť sa zďaleka.

objednávka nekompletná, zaslana po castiach, kde este nedorazila druha polovica

Tovar prišiel nekompletný. Boli aj zamenené produkty bez oboznámenia.

Dobrý deň, prosím odpoveď na moju nižšie uvedenú požiadavku zo dňa 9.2.2001

S pozdravom Petrová

** Tue, 09 Feb 2021 08:48:16 +0000 - [email protected] **

Otázka/Požiadavka:
    Dobrý deň, chcela by som sa informovať, či vami ponúkané respiračné rúška sú účinné na ochranu pred ochorením COVID-19. RESPIRAČNÉ RÚŠKO BAL. 50KS RESPIRÁTOR TRIEDY KN95, (FFP2)

15.2.2001 - čakám stále na odpoveď

(žiaľ, nedá sa zrušiť omylom vyjadrená "spokojnosť")