• kvalitný tovar
    • niekedy je problém správne odhadnúť tovar len podľa obrázku a číselných údajov(už sa mi stalo, že som jeden batoh vrátila - bol pre moje dieťa príliš veľký a ťažký, neskôr sme našli vo vašom obchode iný - vhodnejší

pohodlný nákup z domu, kvalitný tovar s možnosťou vrátenia

• pohodlné nakupovanie
    • široký sortiment
    • rýchla dodávka
    • riziko, že tovar nebude zodpovedať obrázku

Darček som kupovala pre dcéru na Vianoce, a nakoľko k nám chodí Ježiško, nemala som tú možnosť kúpiť tovar v obchode. Bolo to krásne prekvapenie, a hlavne, nemusím chodiť a zháňať tovar po desiatkach obchodoch.

• väčší výber ako v kamennom obchode,
    • výhodné zľavy
    • nemusím chodiť po obchodoch a hľadať,čo by mi vyhovovalo
    • rýchle vybavenie objednávky

som veľmi spokojná s nákupom a odporúčam to všetkým známym aj neznámym

• rychlosť dodania, kvalita tovaru, nizka cena
    • kurier sa neohlásil vopred, ale prakticky vo chvili, ked stal predo dvermi.... čo je hluposť, lebo keby nahodou niekto nebol doma, tak mu nikto neotvorí...

profesionali s kvalitnym tovarom a rychlymi službami

• kvalitné výrobky, primeraná cena, rýchlosť dodania
    • som veľmi spokojná, žiadne slabiny som nenašla

školské tašky sú v tomto obchode naozaj kvalitné a sú moderného vzhľadu. Nie sú zbytočne prečačkané. Komunikácia je na vysokej úrovni, nebála som sa nedodania tovaru. V kamenných obchodoch sú zvyčajne tašky zbytočne predražované.

• kvalitný tovar
    • dobrá komunikácia so zákazníkom až po doručenie tovaru
    • to že si vážite zákazníka
    • ponúkané výhody a aj darček za nákup

• rychly flexibilny variabilita tovaru

bola som velmi spokojna

• Rychle jednanie, rychle vybavenie, okrem toho je vyhodou, ze maju veci, ktore sa u nas nedaju lahko zohnat, konkretne hoovotim o taskach na notebook-ruksakoch, su pekne, farebne a kvalitne.
    • Ja som za take mensie minus povazovala, ze firma posielala darcek, teda to, ze posielala darcek bolo fajn, ale ja som ich dostala 3a ani jeden nevyuzijem. Skor by som uvitala jeden poriadny, alebo moznost vyberu darceka mnou samou.

Ja som bola urcite spokojna(:

• úspora času
    • pohodlie domova
    • problematickejšie vrátenie tovaru (až po zaplatení, poštovné, čas)

super tovar, niekedy lacnejší ako v obchode

• úspora času
    • 2x som nakúpila školský batoh, ktorý vydržal synovi len 1 rok, boli asi z menej kvalitných materiálov, čo sa nedá posúdiť z obrázku dopredu cez internetový obchod

zatial som nič šikovnejšie nenašla

• rýchlosť, prehľadnosť a úspora času

Odporúčam TOPGAL vyskúšať každému, iste budú zákazníci spokojní, ako som bola ja.

• Kvalita za rozumné ceny, pri tvorbe výrobkov
    • sa kladie dôraz na ergonómiu a bezpečnosť.

Odporúčam ho svojim známym, pretože výrobky aj poskytované služby sú kvalitné.

• rýchlosť
    • nákup z domu

super

• Rýchle dodanie tovaru.

S nákupom som bola veľmi spokojná, dokonca mi pracovníci vyšli v ústrety, keď sa mi nepáčila farba, boli ochotní vymeniť a prebehlo všetko veľmi rýchlo.

• dobry vyber
    • vyborne akcie
    • kvalita
    • na odporucanie znamych
    • velmi prijemne potesili necakane darceky k objednavke

Cenova vyhodnost
    overena kvalita
    siroky vyber
    krasny dizajn
    jednoduchy nakup
    bezproblemovy priebeh
    odporucala som ho viacerym znamym- zatial vsetci spokojni

• slušný výber
    • kvalitné produkty
    • privítala by som pri tovare odporúčaný vek dieťaťa, pre ktorý je určený

Sme spokojní, radi sa na váš obchod obrátime zas.

• Veľmi dobrý opis tovaru s veľa fotkami.
    • Kvalitný tovar.
    • Dobrý výber.
    • Darčeky navyše, čo moje dieťa veľmi ocenilo :)
    • Jedinou slabinou bolo, že kuriérska služba nevolá vopred, nemôžem teda zabezpečiť, aby som práve v čase dodania bola doma.

Topgal som už odporučila dvom kolegyniam, ktoré tiež hľadali školské tašky pre deti.

• široký výber tovaru

• rychlost dodania
    • dobry vyber
    • ziadne mne sa paci

u vas som nakupila koli pohodliu , ktore mi Vas obchod cez net ponukol, a aj vyber, darcek ktory ste nam zabalili, a syna nesmierne potesil a hlavne cenu tovaru ale prekvapila ma velmi pozitivne i cena postovne, bola dost nizka.
    Urcite Vas obchod odporucim, co som uz i par znamym a rodine i povedala, pretoze som bola spokojna, s objednavkou, cenou, dovozom, a samotnym tovarom, taska je skvela asyn sa velmi tesi.

• kvalita, víťazstvo v teste, dizajn

výborný školský batoh