• pohodlie nakupu,
    • rychlost dodania
    • mohol by byt sirsi sortiment

absolutne spokojna, aj mne bol odporuceny znamou

• kvalita tovaru

Obchod ponuka velmi kvalitne slovenske vyrobky, ktore ocenia hlavne rodicia skolopovinnych deti. Obchod ma rychle informoval o dostupnosti objednaneho tovaru. Navyse sme k nasej objednavke dostali darcek.
    Rada som podporila kvalitneho slovenskeho vyrobcu.

• Kvalitny tovar za rozumnú cenu, promptné vybavenie objednávok, mile prekvapenie v podobe darčekov.

• 1. široký výber tovaru
    • 2. prijateľné ceny
    • Viac by mi vyhovovalo konkrétnejšie členenie školský tašiek a batohov aj podľa vekovej kategórie.

Mohla som si tu vybrať zo širokého sortimentu za rozumné ceny. Platila som bankovým prevodom a tovar mi bol doručený priamo až domov. Veľmi ma potešili aj nečakané darčeky pribalené k mojej objednávke.

• hlavne to, ze som nemusela chodit po obchodoch a zhanat skolsku tasku, tu som si ju pekne z domu objednala a prisla mi az domov.

dostala som odporucanie s tym, ze maju lepsie ceny ako v kamennom obchode a celkom pekne tasky. oochod som uz odporucala viacero kamoskam, ktore hladali skolske tasky.

• nakup cez internet,
    • kvalitne skolske tasky
    • odporucali mi ho znamy

Kvalitne, lahke tasky, anatomicky tvarovane, splnaju potreby deti. Prave pre tieto vlastnosti tasiek som Vas uz odporucala dalej.

• neklamlive informacie o produktoch.
    • odporucila mi ho kolegina z prace.

odporucanie kolegine a dobre skusenosti s dodajom tovaru.
    rychle vybavenie obj.neposkodeny tovar a darcek navyse.
    uz som ho odporucila par priatelom a verim ze boli so sluzbami a tovarom spokojni ako ja.

• Pred Vianocami boli v obchode dobré akcie.

Všetko je povedané vyššie.

• * ponuka kvalitnych vyrobkov - siroky sortiment, rozne farby
    • * vyrobky poznam, na predajni nie je taky siroky veber, preto som vyuzila nakup cez internet
    • * objednavka bola vybavena velmi rychlo, napriek tomu, ze sme tovar objednavali "na poslednu chvilu" pred vianocami
    • * ako jedinu nevyhodu som pocitovala, ze pri skolskych taskach v popise mi chybala informaciu, pre ktory stupen ZS resp. pre ktore rocniky by ste ten-ktory typ doporucili

* kvalitne vyrobky
    * promptne vybavenie objednavky
    * dodanie nacas, bez poskodenia
    * mile prekvapenie v balicku
    * urcite by som obchod odporucila aj mojim znamym, niektori si uz z neho tiez objednavali na moje doporucenie

• moznost nepohnut ani zadkom a tovar si vyzdvihnut doma pri dveracg
    • neviem, nemam skusenost

treba to vyskusat, kazdy ma, myslim, vlastny nazor

• cena, komunikacia
    • nic mi nenapada

Kvalita vyrobkov, ktore obchod ponuka je vyborna, komunikacia bola uplne v podhode a co sa tyka dodavky, tak bola rychla a bez problemov.

• rychle dodanie
    • zlavy
    • nemam pripomienky

odporucam

• kvalitny tovar
    • originalita tovaru
    • rychle dodanie
    • zatial nepoznam

aj ked trosku vyssie ceny, ale kvalita zarucena, zakupeny tovar naozaj posluzi dlhe roky

• prehladna stranka
    • dobre ceny
    • spolahlivost dorucenia
    • ze nema predajnu na viacerych miestach, napriklad v bratislave. sice tu ma predajne, kde maju ich produkty, ale zial velmi malo.

nakupila som tu najam preto, ze som ten tovar nikde inde nezohnala.
    prehladna stranka, dostupnost tovaru a dobra cena

• bola som velmi milo prekvapena promtnostou vybavenia mojej objednávky ,
    • považujem to za vysoko profesionalne a take služby mam rada a ked budem potrevbovat určite sa na vas ešte obratim

• Pacilo sa mi,ze vyrobok som si mohol na vasej stranke pozriet zo vsetkych stran
    • Popis produktu bol vyborny a nanic nezabudli,vsetko co pisali bolo vskutocnosti tak ako prezentovali na stranke
    • Jednoduchost
    • Je to lacnejsie ako v obchede a skutocne platim len za produkt
    • Pacilo sa my aj to ze v zapeti ma informovali ci ten produkt som si objednal skutocne ja a ci ho chem.
    • Presne my povedali cez telefon kedy produkt pride a ozaj prisiel na cas.
    • Okrem toho v baliku som mal aj malickost k tomu produktu i ked nepisali ze to tam bude, jeto take mile prekvapenie taka malickost a ako potesi
    • Prekvapilo ma aj to, ze som si mohol poziadat o zlavu i ked som nikdy u vas nekupoval,hned ako my poslali zlavu som sa potesil a momente som objednaval (no produkt by som objednal aj tak,ale islo o to ze produkt som mohol pohede nakupit zo zlavou i pri prvom kupovani produktu)
    • Som velmy spokojny zakaznik

Tak ako som pisal uz a spominal

Je to super a zo vsetkym vam vidu v ustreti

• nemusela som chodiť po obchodoch
    • výhodná cena
    • nemá

odporučila mi to sestra
    skúsenosti sú výborné
    áno odporúčala

• je rýchly
    • internetová objednávka je jednoduchá a jasná
    • akciová ponuka
    • kvalitný tovar
    • flexibilita
    • zatiaľ som sa s nimi nestretla

podľa vlastných (dobrých)skúsenostiach môžem len odporúčať ostatným

• Kvalitu - podľa odporúčania kamarátky.
    • Rýchlosť dodávky - osobná skúsenosť.
    • Kvalita - osobná skúsenosť.
    • Prekvapenie - množstvo doplnkov a darček k objednanému tovaru.

Odporúčam aj ostatným nákup školských tašiek Topgal. Ich cena naozaj zodpovedá kvalite. Preprava bola rýchla, tiež sme boli spokojní.

• rychlost dodania
    • zatial som ziadne nezistila

moja skusenost je super. jeden den som tovar (pretoze som bola presvedcena o jeho kvalite)objednala a uz druhy den mi prisiel aj s niekolkymi darcekmi. z tychto dovodov by som nakup v tomto obchode urcite odporucila