• Už nikdy viac.

• tovar neprišiel bez kominikacie...

Tovar bol nedostatočne zabalený, počas prepravy sa fľašky prevrátili a malé množstvo alkoholu vytieklo do bublinkovej fólie.

Reakcia obchodu TopDrink.eu

Dobrý den, vzniklá situace nás opravdu moc mrzí. Pokud skutečně dorazilo zboží, které není v pořádku, ihned nás prosím kontaktujte na telefonu, či mailu [email protected] a zboží Vám bude vyměněno za nové, nepoškození.

S pozdravem J.Los

• Tovar prišiel do troch dní
    • Ak nakupujete pre vlastnú spotrebu, je to ok (nie ako darček
    • Niekoľko fliaš ktoré výrobca vždy balí do darčekovej tuby bolo vybalených (tuby neboli ani pribalené) a teda tieto fľaše stratili na hodnote ako potenciálne darčeky - je to ako by Apple poslal telefón bez krabičky
    • Niektoré ostatné darčekové balenia boli pokrčené alebo inak poškodené. Tým je reprezentatívna vlastnosť týchto fliaš znížená.
    • Všetky balenia (prepravné krabice) boli nedostačujúce a vyzerali ako by s nimi niekto hral hokej - natrhnuté krabice, špina a pod.

Reakcia obchodu TopDrink.eu

Dobrý den, co se jedná dárkových balení - objednal jste si přímo položky u kterých je napsáno, že se jedná o láhev bez jakéhokoli obalu, či dárkového tubusu - například Dos Maderas - holá láhev znamená, že se jedná o holou láhev bez balení, pokud chcete dárkové balení, je potřeba vybrat položku, která se tak jmenuje. Produkty v dárkovém balení máme v nabídce taky., ale jsou za vyšší cenu. Pokud Vám přišel některý z produktů poškozený, stačí nás kontaktovat na telefonu, či mailu a zboží Vám samozřejmě bude hned vyměněno za nové a nepoškozené, bohužel pokud Vám dorazily krabice, které jsou opravdu viditelně poškozené, tak bychom potřebovali fotografie, abychom mohli dopravu reklamovat - někdy se řidiči nechovají k zásilkám zrovna nejlépe . Děkuji za pochopení

Tovar nedorazil ani po 2 tyzdnoch.

Reakcia obchodu TopDrink.eu

dobry den, proverujeme. Od nas odesel obratem viz:
    23. 10. 2020 16:30 Česká republika Slušovice Příjem na depo
    23. 10. 2020 16:30 Česká republika Slušovice Naložení na HB
    23. 10. 2020 17:52 Česká republika Slušovice Převzetí zásilky

• Tovar bol na stránke dostupný. Objednávku mi potvrdili. Po týždni čakania som objednávku urgoval a dozvedel som sa, že tovar nemajú. Celkovo som s nimi stratil deväť dní, avšak namiesto ospravedlnenia, len samé výhovorky.

Reakcia obchodu TopDrink.eu

Dobrý den, děkujeme za hodnocení. Určitě jsme Vám žádné výmluvy nepsali. Zboží, které jste si objednal bylo uvedeno jako Vyprodáno a v tomto stavu bylo v dobu Vaši objednávky, i v dobu, kdy jste se dotazoval na objednávku. Pokud spěcháte na zboží doporučujeme vždy vybírat pouze zboží s dostupnosti: Skladem.

• Tovar som objednala 31.3.2020, objednávka sa musela 2x menit, pretoze nemali mnou objednaný tovar, dna 3.4.2020 mi oznamili, ze tovar je pripravený na expedíciu, do dnešného dňa 11.4.2020 som ho nedostala, zaplatila som vopred.

Dostal som iný tovar ako som si objednal

• tovar prišiel v skoro v polovici novembra, ale "minimálna trvanlivosť" bola do októbra

• zasielka došla na dva krát

poslali mi iný ročník a zasielka došla na dva krát

• široký výber tovaru
    • dodacia lehota
    • komunikácia s obchodom

Tovar som si objednala 19.9.2017, dnes je 02.10.2017, objednaný tovar stále nie je u mňa. Mal to byť darček k narodeninám. si myslím, že ak objednám koňak v hodnote 400 Eur, pre mňa to nie je málo, som len človek, ktorý je zamestnaný, tak si myslím, že obchod by mal pohotovo reagovať. Bolo to objednávané na Slovensko, takže ani po týždni, keď som volala, kde je môj koňak, mi ho neodoslali, nakoľko sa pán pri telefóne vyhovoril na kolegu, že mi poslal e-mail, v ktorom bolo, že na Slovensko posielajú len s daňou, nakoľko koňak má kolok, a do košíka to automaticky hodilo bez dane. Mne žiadny e-mail nedošiel. Potom sa to už dalo vybaviť aj cez telefón. Neochota zo strany obchodu. Keby som to našla na slovenskej stránke, tak to určite neobjednám z Čiech.

Cigary boli presusene, podľa môjho názoru zle skladované ( asi nie v humidore ) , nevhodne zabalené pri preprave.

• Slabá komunikácia so zákazníkmi.tovar mal byť odoslany do 5dní,prešlo 10dni a tovar nikde :-\

Myslím že dlhé čakanie nepoteší nikoho. A ak prvý nezačnete komunikáciu cez chat tak sa asi ani ničoho nedočkáte.

• Nic som nedostal...