• Recenzie bola odstránená z dôvodu opakovaného hodnotenia jedným užívateľom.

• rýchly nákup
    • tovar skladom

som spokojný s nákupom :-)

• Kvalitný tovar

• Výborná chladnička, nehlučná. Pán na telefóne mi dobre poradil.

Pokojne nakupujte

• neviem o žiadných

bol mi doporučený a odporučím ho ostatným

• Dobre urobené stránky a kvalitným tovarom.

Odovzdanie prebehlo v poriadku. Obchod môžem s kľudom odporučiť.

• Šikovný obchodník,marketing má v malíčku,dúfam, že ho počas záruky nebudem nútený ,,otravovať".
    • Aj napriek tomu,že obchod deklaruje vlastnú šetrnú dopravu a telefonicky som si to overoval cez predajcu,či je to tak, mi bol tovar dovezený dopravcom, ktorého som si vyslovene neprial, pretože mám s ním negatívne skúsenosti. Tovar bol doručený týmto dopravcom síce v poriadku, čo pripisujem kvalitnému zabaleniu výrobcom, ale už tradične pri manipulácii s vykládkou je s tovarom narábané, ako keď vám privezú zemiaky. Viem si domyslieť manipuláciu pri nakládke,keď dopravcu nekontroluje pohľad zákazníka. Vykládka vyčerpaným vodičom, samozrejme za mojej výdatnej pomoci - ináč nech je pri preberaní manželka, tak to asi zhodí ako vrece so zemiakmi! na chodník pred dom, co je síce OK, pretože zaplatiť za vynášku do domu je pri tomto dopravcovi a jeho manipulácii s tovarom priam bohorúhačským plytvaním.

Obchod ponúka v cene 5-ročnú záruku + doprava, za čo inde pýtajú zdieračský poplatok, komunikácia na úrovni, tovar síce objednaný cez iného predajcu, ale to už je šikovnosť obchodníka, aj keď detaily som si overil pre spokojnosť u neho. Predpokladám ústretovosť obchodníka aj v prípade záručných potrieb. Tovar funguje ako má, výrobca osvedčený, predajca seriózny,cena adekvátna kvalite a prevedeniu, takže predajcu odporúčam, avšak s dopravcom by mal určite ukončiť spoluprácu.

• Chýbal mi návod v slovenčine prípadne češtine

• Po zapnutí chladničky pracuje úplne v poriadku a je dosť tichá.
    • neviem

odporúčame

• Pan Škrha mi dobře poradil. Mrazák je tichý a bezproblémový

Nebojte sa a nakupujte

• Dobrá cena / výkon

Dobrá dodacia lehota, super ceny

• Mraznička mrazí super

Odporůčám

• nákup prebehol absolútne solídne. Chladnička jede bez problémov

odporúčam