• Recenzia bola odstránená z dôvodu opakovaného hodnotenia jedným užívateľom.

cenu odvozu stareho spotrebica zo SVK najprv spoplatnili, potom uviedli ze sa jednalo o omyl, na stranke mali uvedenu 5 rocnu zaruku, pricom sa jednalo vraj len o moznost dokupit si zaruku, avsak pokial by som sa nato explicitne nespytal nebol by som nato vobec upozorneny!

• prehľadnosť
    • neponúka vynášku spotrebiča do bytu, starý spotrebič som pri odvoze tiež musel nakladať s prepravcom (po dohode....). O dodávke tovaru som bol informovaný nie obchodom, ale prepravcom...vyšli mi však v ústrety s časom dodávky...

-cena a tvýrobok liebher som už v minulosti mal - naprostá spokojnosť!
    -originál výrobok
    -presný popis výrobku (parametre), možnosť porovnania
    -zlepšiť sledovanie zásielky a včas informovať zákazníka o dodávke, najmä ak sa súčasne odváža starý spotrebič
    -informovať zákazníka, že objemný tovar si musí presunúť do byutu sám alebo s pomocou....

Pôvodne bol tovar kúpený v kamennom obchode, ale z centrálneho skladu bol do predajne doručený poškodený. Chladničku sme chceli do Vianoc a tak sme využili internet. So službami obchodu shop-liebherr.sk sme boli absolútne spokojní.

• Oficialna dstribucia / garancie

Odporucam..

• Nakúpil som s úplnou spokojnosťou. Chladničku mi doručili do 2 poschodia nepoškodenú. Chladničky ma prekvapila tichosťou. Naprostá spokojnosť.

odporučám

• Very good fridge
    • VERY VERY POOR CUSTOMER Service

If you need to buy this fridge DON'T buy it from this shop. They don't have any service center here in Slovakia. The delivery was poor, they just left the Fridge just outside of the house even if they advertis that they deliver and unpack the firdge to the place where it needs to be. Rather buy it from TPD, DATART or somewhere her in slovakia.

• Chladnička jede bez problémov

• Dlho som hľadala a nebola si istá, ale pán z tohto obchodu mi poradil. Som veľmi spokojná.

Dokážu poradiť

• Internetový obchod z veľkým výberom, skvelé ceny. Za 3 dni bola chladničky u nás. Všetko úplne v poriadku.

odporučam