• Dlhá čakacia doba

děkujeme za Vaši recenzi.

Kontrolovala jsem Vaši objednávku a způsob platby máte zvolený zálohovou fakturou, která ještě není uhrazená. Proto Vaši objednávku nemůžeme předat k expedici. Jakmile se částka připíše na náš bankovní účet, kolegové ze skladu Vaši objednávku ihned odešlou.

Pokud si budete přát změnit platbu, neváhejte nás kontaktovat.

Soňa

Už od 4.12. sledujem zásieky 4 balíky, a DPD píše - Vaša zásielka je zadržaná v našej sieti????

děkujeme za Vaší recenzi a je nám líto Vaší zkušenosti.

Vaše objednávka opravdu čeká na depu na doručení. Je mi to moc líto, ale přepravní služby jsou nyní velmi vytížené a nestíhají doručovat včas. Vaši zásilku urguji u přepravce na co nejdřívější doručení.

Nyní už jednáme s dalšími dopravci a do naší nabídky v co nejbližší době přidáme dalšího přepravce. Věřím, že zásilky budou rycheji dodané.

Jako omluvu Vám na email také posílám kupón pro Vaší příští objednávku. Doufám, že nám dáte ještě šanci vše zlepšit.

Soňa

objednávka 32322924 bola mi doručená zásielka s 2 balíkmi. Ešte som nedoistala zásielku s 5-timy balíkmi. Pri kontrole objednávky je uvedené opačne.

Rubaninská

děkujeme za Vaší recenzi a je nám líto Vaší zkušenosti.

Kvůli velkému počtu objednávek máme v expedici zpoždění a bohužel mají i zpoždění přepravní služby. Děláme vše co je v našich silách, aby objednávky od nás byli doručené včas. Vaši objednávku jsme rozdělili a kolegyně Vás kontaktovala ohledně doručení první části. Dle domluvy jsme první várku zrušili a zaslali Vám pouze část druhou, která je již doručená.

Věřím, že šlo pouze o výjmečnou situaci a s další objednávkou budete u nás spokojená.

Soňa

tovar mal byt doručený 15/11 avšak ani doposiaľ nebol doručený a žiadna správa ani z obchodu

děkujeme za Vaší recenzi a je nám líto Vaší zkušenosti.

Nyní máme u objednávek zpoždění a bohužel mají i zpoždění přepravní služby. Kolegyně přes reklamace prověří Vaši objednávku u kurýra a bude Vás kontaktovat ohledně doručení.

Věřím, že šlo pouze o výjmečnou situaci a s další objednávkou budete u nás spokojen.

Soňa

Poslali Ste mi úplné iné tašky, objednal som si zelené, modré a poslali Ste mi biele,

Reakcia obchodu Top-obaly.sk

děkujeme za Vaši recenzi. Moc nás mrzí, že ve Vaší objednávce byla záměna zboží. Požadavek předám kolegyni z reklamačního oddělení, která se Vám ozve na email a společně se domluvíte na způsobu vyřešení, které Vám bude vyhovovat.

Soňa

Kuriér sa síce ozval, ale bol dosť nepríjemný a,povedal, že on mi tovar do tretice prinesie, ale nakoniec nič nedoniesla a ani sa neozval. Čakala som na tovar týždeň a stále nič nemám.
    Dr. Yvonne Vavrová, PhD.

Reakcia obchodu Top-obaly.sk

děkujeme za Vaši recenzi. Vaši zásilku bude kurýr doručovat dnes. S přepravní společností řeším, proč Vaše zásilka měla zpoždění. Standartní doručení takhle u nás nevypadá.

Moc nás celá situace s doručením mrzí a věříme, že se již tato situace nebude opakovat.

Soňa

• prehľadné a rýchle webové papiernictvo
    • zrejme nedostatočné kapacity pri balení zásielok - viac krát nám prišla nekompletná zásielka

Negatívnu recenziu davam ako zdvihnutý palec po viacnásobnom doručení nekompletnej zásielky, skúste popracovať na check out kontrole.

děkujeme za Vaši recenzi.

Moc nás mrzí, že Vám ve Vaší objednávce chybělo zboží. Vaši reklamaci jsme předali vedoucímu skladu a věříme, že se již taková situace nebude opakovat.

• Sortiment
    • Rýchlosť dodania

• Balík došiel nekompletný!!

děkujeme za Vaši recenzi.

Můžete nás prosím informovat na emailu [email protected] co přesně Vám z objednávky chybí? Samozřejmě chybějící zboží Vám ihned dopošleme.

• Tovar som nedostala.

děkujeme za Vaší recenzi.
    Divám se na Vaší objednávku a bohužel nám chybí jedna položka. Kolegyně Vás informovala že položka není dostupná.
    Vidím že jste ale již v kontaktu a objednávku Vám budeme rozdělovat.

Monča

• balik mi rozdelili na dve casti, druha cast mala prist najneskor 8.12, vobec sa neozvali, az ked som napisala, ze nemam tovar, ktory urgentne potrebujem, mi napisali, ze ani nepride, lebo im ho nedodali. bez akehokolvek upozornenia. NESERIOZNE JEDNANIE, stacilo napisat a objednala by som inde.

děkujeme za Vaší recenzi.
    Můžete mi prosím na email [email protected] poslat číslo objednávky které se to týká? Bohužel jsem našla jednu která byla od nás v pořádku vyexpedována v listopadu.

Děkuji.
    Monča

• Prehladny nakup, skoda ze ani po 4 mesiacoch nie su schopny si opravit stranku
    • Bohuzial ani asi na 4 pokus ich stranka nevie vygenerovat fakturu bez DPH. Takze clovek objedna zisti ze nemoze pouzit online platbu lebo ciastka je s dph potom im pise, oni opravia fakturu, a rucne ju musi zaplatit. Vitajte v roku 2021. Bohuzial pre nepohodlnost nakupu idem ku konkurencii

Bohuzial ani asi na 4 pokus (pol roka)ich stranka nevie vygenerovat fakturu bez DPH. Takze clovek objedna zisti ze nemoze pouzit online platbu lebo ciastka je s dph potom im pise, oni opravia fakturu, a rucne ju musi zaplatit. Vitajte v roku 2021. Bohuzial pre nepohodlnost nakupu idem ku konkurencii

Opakovane mi bol doručený dostal tovar v rozmere, ktorý som si neobjednal. Až po opakovanom doručení a telefonickej komunikácii z mojej strany zistili, že tovar v rozmere ktorý som si objednal a ktorý aj dnes uvádzali na e-shope v počte viac ako 5 ks vlastne fyzicky na sklade nemajú a majú iba rozmer, ktorý mi automaticky bez predošlej konzultácie zaslali, ktorý na e-shope ani nie je uvedený. (Objednal som si etikety v rozmere 105*49,5 mm a doručili mi ich v rozmere 105*48 mm).

• Neskore dorucenie
    • Dorucenie po castiach

V poslednej dobe sa cim dalej tym horsie a dlhsie trva dorucenie

• nevyhovujúce balenie väčšej dodávky - napr. poštové krabice 50 balíkov po 10 ks - je zabalených v jednej "kope" - nemožnosť kontroly dodávky.

Mala som objednaný tovar na dobierku a este neprisiel.

skor mi tovar z čiech dorazí

děkujeme za Vaší recenzi.

Bohužel v době objednaní jsme měli prodlouženou dobu dodání. Vidím že Vám ale objednávka bude dnes doručována.

Monika

• Nedoručený tovar, žiadna odozva obchodu, prečo tovar meška

Reakcia obchodu Top-obaly.sk

delší doba dodání byla uvedena na našem eshopu. Bylo to z důvodu stěhování naší firmy na novou adresu.
    Nyní se již dostáváme do našeho standartu a odesíláme zhruba do 3-4 pracovních dnů.

• Príliš dlhá doba doručenia

Reakcia obchodu Top-obaly.sk

delší doba dodání byla z důvodu stěhování naší firmy na novou adresu.

• Dlhé dodanie

Reakcia obchodu Top-obaly.sk

delší doba dodání byla z důvodu stěhování naší firmy na novou adresu.