Kúpil som chodítko, prišlo mi polámané na viacerých častiach, som sklamaný z toho.

• Dostala som poskodeny tovar, bol špinavý.
    • Smrdil od potuchliny, určite bol uskladnovaný na vlhkom mieste.
    • Textilné časti už boli raz šité, ale taktiež sa to nepodarilo poriadne urobiť, lebo boli ešte stále roztrhnuté.
    • Kovové časti boli hrdzavé, čo je dôkazom toho, že tovar bol uskladnovaný na vlhkom mieste.
    • Potom sme poslali naspat toval, a dostali sme napsat peniaze, to prebiehlo v poriadku, komunikácia dobrá. ALE kocik este stále maju v ponuke na internetovej stránke, bez toho aby tam boli napisané existujúce chyby.
    • Žiaľ,kedže mi tovar zatiaľ nedorazil,nemám čo napísať.A už je to asi dva týždne a nemám ani správy,čo s tovarom je.

• Neviem povedat, tovar som si objednala 21.10.a stale neprisiel :/
    • Slaba komunikacia, strasne im to trva kym poslu balicek

Staci raz a doost

• nijaké
    • komunikáciu a dodanie tovaru

• Nulova komunikacia so zakaznikom
    • Objednany tovar mi nebol doruceny

Zo strany obchodu velmi zla komunikacia so zakaznikom

• Nedodržali dodaciu lehotu, napriek ubezpečeniu, že tovar dodajú v dohodnutej lehote.

Ak vam zaleží na lehote dodania tovaru, tak sa na tento e-shop nedá spoľahnúť.

• nema zistene, ci vie tovar zohnat, pricom tvrdi, ze vie

neda sa na nho spolahnut

• Nekomunikuju so zakaznikom,objednavku musin sama urgovat,dodacia lehota 2tytdne,uz su takmer 4 a kocik stale nemam...

Uz u nich pravdepodobne nenakupim...ked tak,tak tovar na sklade

tovar som objednal 12.5. a do 3.6. mi nebol doruceny ( pri tovare dodacia doba 8 dni...) vzdy vyhovorka na dodavatela...dam im este den dva a zrusim objednavku.

• To som zatiaľ nezistil
    • Nechápem prečo mi zruší časť mojej objednávky a neinformuje ma o tom ?????!!!!!

Stránka v celku ok, na fb sa nedajú pridávať názory resp. písať spätná väzba.
    A zrušili mi časť mojej objednávky bez udania dôvodu. A dodali mi iba časť objednávky so žiadnym vysvetlením.

Reakcia obchodu tomsta

O danej situacii sme este vcera informovali prostrednictvom emailu, ze cast objednavky sa Vam posielame a zvycna cast sa naskladni az buduci tyzden a nasledne Vam ju dodame. Takze sme nic nezrusili a o danej skutocnosti sme Vam informovali

Obchod nepozna tovar, ktory ponuka a nema take vlastnosti, ktore uvadza na internetovej stranke. Dodavka nebola kompletna, niektore casti boli poskodene, chybal navod na montaz v slovencine. V tomto internetovom obchode som nakupovala prvy a posledny krat!!! Som maximalne nespokojna a sklamana !!!

• Nekomunikuju, nedvihaju telefony

Čakala som tri týždne na tovar a nakoniec mi oznámili, ze tovar im nedošiel a mam čakať ďalšie dva týždne, tak som objednávku zrušila. Ešte som sa nestretla s takou dlhou dobou doručenia. Tovar som potrebovala, pre mna veľké sklamanie.

• nic take
    • dodanie

pohode

zakúpený tovar (trojkolka) nezodpovedal kvalite, aká bola uvedená v popise na stránke...veľké problémy so zložením hračky, nefungujúci 'hrací pultík', ktorým bolo až jedno tlačidlo...

• nekvalitny výrobok,nekvalita s akou som sa nestretol ani u čínskych vyrobkoch

nekvalita za neprimerane vysokú cenu

• Nemusela som nikam chodiť.
    • Tovar bol poškrabaný a nepekne zabalený a ošetrený, aby sa počas prepravy nepoškodil, všetko bolo v krabici nahádzané a sedačka trojkolky je poškrabaná, má to by ť vianočný darček