• Dostal som hodinky s inym naramkom
    • Nestaraju sa o to co ti posielaju

Vážený pán Jozef,

ďakujeme veľmi pekne za Vaše hodnotenie.
    Mrzí nás táto situácia, ale v takomto prípade sa môžete obrátiť na naše reklamačné oddelenie.
    Verím, že napriek týmto komplikáciam si u nás znovu objednáte.
    Prajem Vám pekný deň

• Tovar bol nefunkcnz a poskodeny

• Hodinky boli doručené, ale po rozbalí na sklíčku bolo lepidlo. Hneď som napísala mail na ktorý neodpovedajú :(

• Objednala som si damske hodinky pri prevzatí od kariéra hodinky boli poškodené pisala som na stranku email s tym ze hodinky mi prišli poškodené keďže momentálne na sklade nie su budu az o 3 tyzdne ziadala som o vratenie penazi ale nikto mi neodpoveda na email

Moj nazor je taky obchod sa mi paci ale pristup nie

Reakcia obchodu Tiktok.sk

ďakujeme za Vaše hodnotenie nákupu.

Ospravedlňujeme sa Vám za vzniknuté komplikácie.

Pokiaľ s dodaným tovarom nie ste spokojný, prosím kontaktujte naše reklamačné oddelenie.

Prajeme Vám pekný deň.

• rýchlosť dodania
    • Reklamačné oddelenie chce, aby som si najprv skúsila opraviť hodinky sama!!!

Hodinky mi došli nefunkčné a odpoveďou na moju reklamáciu bolo, že mám najskôr skúsiť vymeniť baterku. Ako mohli vôbec odoslať nefunkčné hodinky?
    Ja mám ešte investovať do výmeny baterky? Určite už nebudem nakupovať v tomto obchode a nedoporučím ho žiadnej mojej priateľke.

Dobrý deň, Beáta.
    Je nám ľúto že ste s nákupom v našom e-shope nespokojná a že máte takúto skúsenosť. Ku každej hodinke pribaľujeme aj batériu a záručný list. Ak hodinky nie sú ani po vymenení batérie funkčné alebo ich chcete vrátiť, napíšte nám prosím e-mail na [email protected]. Ospravedlňujeme sa ešte raz za vzniknuté nepríjemnosti. S pozdravom, tím tiktok.sk

• Rychle dodanie, aj cez vikend.

Objednali sme si hodiny, kde bolo v popise uvedene, ze je to sklo, preto sme sa rozhodli aj pre tento obchod, lebo ine obchody, kt.ich ponukali a boli znacne lacnejsie mali v popise plast. Po doruceny..sme mali plast aj my, totalny ODRB, fuj. Aa za dalsie, kedze to boli hodiny z viac ks, tak mala tam byt aj predloha na upevnenie-NEBOLA

Reakcia obchodu Tiktok.sk

Je nám ľúto že sme nesplnili vaše očakávania. V popise je uvedené že hodiny sú vyrobené z akrylového skla, ktoré je 6x silnejšie ako obyčajné sklo. Vďaka svojej odolnosti voči UV žiareniu a vlastnostiam materiálu nevyžaduje akrylové sklo zvláštnu údržbu a veľmi dlho si zachováva svoj pôvodný vzhľad.
    Čo sa týka predlohy - tú poskytujeme k vybraným druhom hodín. Pri hodinách, ktoré ste si u nás objednali túto predlohu dostupnú nemáme.

• ----'
    • ZLA KOMUNIKACIA NA UVEDENE CISLA SA NEDA DOVOLAT A NESPLNILI TO CO NAPISALI !!!

Reakcia obchodu Tiktok.sk

V čase pred Vianocami sme mali množstvo hovorov, pravdepodobne došlo k preťaženiu siete. Veľmi nás to mrzí.

• po odoslaní tovaru sa s nimi už nedá skontaktovať, neodpovedajú na emaily, nedvíhajú telefóny

neodporúčam

• nedá sa prestaviť čas na hodinkách.

• čakam už dva tyždne kym mi niečo pride aspon miel mohli poslať čo sa deje s mojou objednavkou

velmi dlha čakacia doba na objednany tovar

Reakcia obchodu Tiktok.sk

Je nám to ľúto za toto nedorozumenie, ale informovali sme vás o predĺženej dobe dodania, nakoľko sme momentálne nemali daný model hodiniek :( a keďže ste súhlasili, v čo najkratšom možnom čase sme vám zásielku odoslali.

• PRED POSLANIE HODINIEK NEKONTROLUJU CI SU FUNKCNE ALEBO NIE! BATERKA BOLO VYBYTA A KOROZOVANA!

Reakcia obchodu Tiktok.sk

Je nám to ľúto, preto v takomto prípade posielame v zásielke pribalené náhradné baterky :))

• Neviem o žiadnyh výhodách
    • komunikácia, dodacia lehota.. už dva týždne čakám, keď zavolám na mobil nikto neberie.. otraas

OTRAS

Reakcia obchodu Tiktok.sk

Ospravedlňujeme sa vám, no mám uvedené v mailovej komunikácii že ste boli informovaný o nedostupnosti nástenných hodín a informovali sme vás o meškaní dodávky tovaru.

• ziadne
    • Hodinky prisli s vybitou bateriou, cize absolutne sklamanie...mali byt darcek ale samozrejme nesli, bola v nich bateria ale nefunkcna (neviem ci vybita)...obchod by si mal najskor kazdy produkt vyskusat ci funguje a neposielat v nefunkcnom stave

nekupovat, posielaju hodinky s nefunkcnou bateriou

Reakcia obchodu Tiktok.sk

Ďakujeme, je nám to ľúto, ale ku každej zásielke preto pribaľujeme náhradnú baterku, taktiež je u nás možná reklamácia a hodinky by sme vám bezplatne vymenili.

Moj nákup vo vasom e shope ma sklamal pretoze tovar který som zakoupila nebol ten o který som mala zaujem.přišli mi úplně jiné hodinky...samozřejmě ze som pisala reklamaciu na ktoru mi nikto neodpovídal.tak som tam volala tak ma pani zrušila ze reklamciu mám riesit cez email a ked som jej povedala ze som tak už urobila tak mi oznámila ze mám cakat...emailova komunikacia bola na velmi ne profesionál něj urovni...už nebudeme kupovat cez vas e-shop

• Tovar mi nebol doručený

Reakcia obchodu Tiktok.sk

Ďakujeme za reakciu, ale v našom systéme máme vašu objednávku evidovanú ako vybavenú a a tiež ako doručenú.

• chýbala krabička ku hodinkám :-/

Reakcia obchodu Tiktok.sk

Ďakujeme :) máme v ponuke aj krabičky a sú krásne a vo veľmi priatelnej cene :) http://www.tiktok.sk/search-engine.htm?q=Trendy+dar%C4%8Dekov%C3%A1+krabi%C4%8Dka&qm=2

Nic moc.cakal som od hodiniek viac ale su to suvixi za 3eura max.a naramok na obrazku a v reale.neskutocny rozdiel.na nete krasny a ked dosiel mal som pocit akokeby ho vyrabal daky cigan.

• Promtnost

Ďakujeme :-)