Na stranke pisali dorucenie do 24 hodin, v potvrdzovacom e-maile pisali do 48 hodin, a kurier mi balik doniesol o 8 od objednavky.

Dobry den

na stranke bolo dodanie do 10 dni, nie do 24 hodin. V potvrdzovacom maile je dodanie do 48 ak je tovar skladom.

Tester.sk

• Obchod nereaguje na pisomnu komunikaciu
    • Obchod nedodrzal lehotu stanovenu na ich strankach
    • Obchod neoznamil meskanie tovaru ( momentálne 14 dní od objednania ( tovar mal byt k dispozicii do 10 dní )

Objednal som si rýchlotesty na COVID 19. objednávka bola potvrdená 1.9, automatickou správou. Na ďalší deň mi pracovním poslal mail že bude tovar k dispozícii za cca 10 dní. Obratom som sa informoval mailom na iný tovar (na jednorázové rúška ) a do dnes mi neprišla odpoveď. Momentálne je od ojednania 14 dní. Beriem že tam boli sviatky, ale o sviatkoch uvedený obchod vedel keď stanovil lehotu 10 dní keď bude tovar dispozícii. Celkovo považujem zákaznícky prístup za veľmi slabý.

Dobry den,
    informovali sme vas ze tovar bude za priblizne 10 pracovnych dni mailom. Tovar je na ceste od vyrobcu a nevieme do predu urcit presny den, preto sme vas informovali vcas aby ste sa mohli rozhodnut ci mate o tovar aj tak zaujem. Ohladne rusok sme vam volali, nezdvihali ste ani na viacej pokusov telefon

-Obchod nereaguje na pisomnu komunikaciu
    Reagovali sme telefonicky, kedze situacia potrebovala okamzite potvrdenie

-Obchod nedodrzal lehotu stanovenu na ich strankach
    o dodacej lehote sme infomovali, kde bolo napisane ze dodacia lehota je "priblizne" 10 dni.

• e-mailom som žiadala predfakturu,do dns mmi nebola doručená. Tovar bol odoslaný prepravcovi-dnes prišiel e-mail a to je celá komunikácia., takže nemôžem ešte hodnotiť spokojnosť s tovarom

Reakcia obchodu Tester.sk

Dobry den, poslali sme mail ohladne vasej objednavky, kde bol termin dodania 14 dni. Korektne sme vas informovali o aktualnom stave vasej objednavky. Bohuzial, aj tak ste nam dali zle hodnotenie aj napriek tomu, ze sme urobili vsetko ku vasej spokojnosti.

-----
    Predfakturu vam zasleme ked bude tovar nalozeny v lietadle a budeme mat presny termin dodania, aby sme mali istotu ze vam ho budeme vediet dodat nacas. Dakujem za pochopenie
    -----

Tovar bol doručený, pri vybalení balíka sa zistila nefunkčná tlačiareň , Vaša firma nechce priznať chybu a obviňuje odberateľa, že tlačiareň vymenil za nefunkčnú. Je to neprofesionálne a neetické takéto tvrdenie, nakoľko naša
    firma nikdy nevlastnila tento tester s tlačiarňou. Obrátili sme sa na Váš obchod nakoľko sme si zistili že máte dobré referencie ale po takejto skúsenosti Vašu firmu neodporučím nikomu. S pozdravom

Dobry den,
    Seriove cislo tlaciarne, ktoru sme vam zaslali nesedi so seriovym cislom tlaciarne, ktoru reklamujete. Tlaciaren, ktoru ste poslali na reklamaciu bola 2 roky niekym pouzivana a podla evidencie vyrobcu predana zaciatkom roku 2017. My predavame len novy, nikdy nepouzity tovar.
    Je velmi smutne, ze sa stale najde niekto, kto chce takymto podvodnym sposobom reklamovat tovar, ktory nebol zakupeny u nas a chce sa tymto sposobom obohatit.

Tester.sk

zavádzanie klamlivým popisom ponúkaného tovaru

dobry den,

Popis tovaru nebol klamlivy, maximalne nebol pre vase potreby dostatocny.
    Skoda, ze ste sa nam neozvali mailom/telefonom, urcite by sme vam poradili a vysvetlili princip pouzivania.

Kazdopadne popis tovaru (konkretne pouzitie naustkov) doplnime

dakujem za pochopenie

• žiaden
    • velké

Nedoporučujem v tomto obchode nakupovať!

Reakcia obchodu Tester.sk

vazena p.Zvalova, objednali ste si tovar, ktory mame jasne oznaceny "nie je skladom", co sme vam aj 2x napisali do mailu. Ale aj napriek tomu sa cudujete, ze sme vam tester nedodali. Bohuzial viac pre vas urobit nevieme.

• niesu pri produktoch navody v slovencine

Reakcia obchodu Tester.sk

Vazeny zakaznik. Vsetky navody su v slovencine alebo cestine. Bohuzial, nemozeme za to ze ste si objednal tovar, ktory bol iba na objednavku a vy ste si to nevsimol a preto nam davate toto nespravodlive hodnotenie. Na kazdy dotaz sme odpovedali promptne a snazili sa dodat tovar skor ako sme avizovali v objednavke. Toto hodnotenie je len vasa forma pomsty, ze ste nedostali tovar na druhy den ked bol oznaceny dorucenie do 14 dni...

• tovar nemali ponuknuty nahradny nedodany

nespokojnost

dobry den,
    ospravedlnujeme sa, uznavame ze sa nam nepodarilo dodat vami objednany tester, tak ako sme slubili. Bohuzial, dodavatel nam 2x predlzil dodanie tovaru, cim sa oneskorila dodavka ku vam. Ako kompenzaciu za omeskanie vam ponukame postovne zdarma.

• neposiela tovar poštou

nie je možné aby poslali tovar poštou a v kľude si ho tam vyzdvihnem, keď som v práci kuriér ma celý deň otravuje prečo nie som v tom momente na adrese, silou mocou to chce nechať u suseda a podobne , to sa deje aj v iných obchodoch, preto keď nemusím nekupujem cez internet

Dobry den p. Ivan Martin,
    vase hodnotenie obchodu je uplne neadekvatne. Vy hodnotite len to ze vam objednavka nebola poslana postou, co je voci nam nefer. Typ a cenu prepravy mame uvedenu v VOP, takze ste boli oboznameny s touto skutocnostou dopredu. Za kvalitu a ochotu kurierov eshopy nenesu zodpovednost, co si vela ludi neuvedomuje a tieto zlyhania pripisuje obchodu, a nie prepravnej spolocnosti.

• Komunikaci, tovar oznaceny na sklade nemajú, ponukaju nahradny a po vybere iného prestali celkom komunikovat

Reakcia obchodu Tester.sk

dobry den pan Čikkel. Pisali ste nam ked sme mali dovolenku a po navrate sme sa vam snazili dovolat, ale neuspesne. Od objednania tovaru po zrusenie z vasej strany prebehli 3 pracovne dni. My si velmi zakladame na komunikacii so zakaznikom, co hovoria ostatne recenzie nasho obchodu, bohuzial vy ste vystihli 3 dni, ktore sme neboli v kancelarii, zaco sa vam ospravedlnujeme.

• Uvádzaný návod na obsluhu nedal sa stiahnuť. Pri uvádzaní 2 ročnej záruky nie je uvedená povinosť pravidelnej kalibrácie, aby platila záruka. Pri povinosti kalibrovať za uvedenú dobu zaplatím další nový rístroj. Ziadne zvíhodnenie kalibrácie počas záruky. je to zdieranie zákazníka.

Reakcia obchodu Tester.sk

Dobry den. Kazdy jeden tester, ci uz sa jedna o osobny alebo profesionalny za tisicky eur, treba pravidelne kalibrovat. Je to pre ochrany pouzivatela, aby si bol isty ze tester dobre meria a nezoberu mu vodicsky preukaz vdaka testeru ktory ukazal nespravnu hodnotu. Ku kazdenu zakaznikovi sa spravame individualne a urcite by sa dalo s nami dohodnut na zvyhodnenych podmienkach kalibracii. Ono staci aby sa nam zakaznik ozval, namiesto vypisovania negativnych a ociernujucich recenzii na tomto portali

dodaný tovar bol nefunkčný, poslaný späť. zatiaľ bez odozvy z obchodu

Reakcia obchodu Tester.sk

Vazeny zakaznik. Vasa reklamacia este ani nedorazila na predajnu, cize sa nemame ani moznost vyjadrit ku poruche. Samozrejme ak sa zavada potvrdi, bude vam poslany novy tester alebo vratena suma v plnej vyske.

EDIT: tester sme skontrolovali a nevykazuje ziadne znamky poruchy. Aj naprierk tomu, sme vam na vasu ziadost dodali novy tester, ktory ste zasa vratili z dovodu ze slabo pipa, co nie je zavada ale vlastnost testera. Bohuzial, kazdemu sa vyhoviet neda, aj ked robime pre to MAXIMUM!

• nefukcne neviem co si mam o tom mysliet

Dobry den, objednali ste si 2ks AL7000 senzorov v piatok 10.10.2014
    V nasledujuci pracovny den 13.10.2014 vam boli odoslane. Senzory boli kontrolovane a kalibrovane v den expedicie. Ziaden mail/telefonat o poruche tovaru sme od vas nedostali, cize neviem ako mozete hodnotit negativne dodaciu lehotu a kvalitu komunikacie, ked ste sa ani nepokusili s nami komunikovat.

• Vo stvrtok 29.5 mi telefonovali z obchodu ze zasielka bude dorucena nasledujuci den, co sa vsak nestalo

Reakcia obchodu Tester.sk

Vazeny zakaznik. Tovar bol podany na poste (kedze ste si zvolili dorucenie Slovenskou postou) 29.5.2014 prvou triedou.
    To ze vam balik nebol doruceny nasledny den nas mrzi, ale bohuzial to nie je vobec v nasich rukach a nevieme to vobec ovplyvnit. Pre expresne dorucenie, vam preto odporucame zvolit si dorucenie kurierom, kde je balik doruceny do 24h a je k dispozicii tracking zasielky.

• ziadne
    • produkt ktory som kupoval stal 1.50€ a postovne bolo 5.50€

produkt ktory som kupoval stal 1.50€ a postovne bolo 5.50€ Posielajte cez postu. Toto odradí vela zakaznikov

Reakcia obchodu Tester.sk

hodnotu nakupu nevieme ovplyvnit a ked sa vam zdalo postovne pridrahe, mohli ste objednavku stornovat. Ponukame aj moznost odoslania postou, treba si pozriet zalozku "Doprava a platba".