• Príspevok bol odstránený z dôvodu irelevantnosti obsahu.

• tovar nie je skladom ponúkajú to čo reálne nemajú, zháňajú to až keď si to objednáte, klasika ako na Slovensku.

• Obchod žiada vyplnenie dotazníka skôr ako je tovar doručený. Sranda
    • Nebol pribalených názov SK/CZ
  • Objednal som si tovar 7.12.2017 . Keďže do 20.12.2017 som nevedel čo je s mojou objednávkou, tak som im zavolal a povedali, že tovar odniekiaľ objednali a ešte im neprišiel, nech im zavolám o dva dni a keď nepríde tak objednávku zrušia. No odvtedy mi telefón nebrali.Tak som im napísal email nech tu objednávku zrušia, no ani naň mi neodpovedali .. Som sklamaný z prístupu predávajúceho a ddufam, že objednávka je zrušená, pretože som si tovar uz objednal v inom obchode a už ho mám aj doma ..

• Dlha dodacia doba

• ceny
    • okrem cien všetko zlé

nakupovať iba ak nie je iná možnosť

• objednal som si 4 veci a prisli mi len 2 nikto mi nedal nic vediet.to bola jedina chyba inak celkom spokojnost len nemam darcek

Nikdy Viac

• Nekomunikuju

poslali niečo iné ako som kupil (fotopasca iný typ s obmedzenými funkciami)- ked som to reklamoval ponukli jediné riešenie -vrátiť tovar (uvidím ako to dopadne)- ani sa neospravedlnili (pritom z hľadiska obchodného práva by som mal nárok trvať na dodaní objednaného tovaru za ponukovú cenu). Pritom jediný dôvod výberu obchodu bola výhodnjšia cena oproti slovenskej konkurencii. Tak či tak na ebay je to v ponuke omnoho lacnejšie- ale chcel som slovenksého predajcu-zabitý čas

• Komunikacia,
    • Tovar bol poskodeny, nekontroloval som ho na predajni ale s doverou zobral, po prichode domov ma cakalo sklamanie, chybala nasypka na broky, bola odlomena. Dalsiu slabinu vidim v nemoznosti platit kartou.

Pri kupe si tovar skontrolovat priamo na predajni.

mizerná komunikácia

Objednal som si nôž za 130€ a prišiel poškodený. Na moju sťažnosť mi bolo oznámené, že ho na obchode asi poriadne neskontrolovali pri odosielaní objednávky, a nech ho pošlem normálne poštou späť. Môj posledný nákup v tomto obchode.

Reakcia obchodu Teremshop.sk

Dobrý deň, bohužiaľ stávajú sa aj takéto veci, my sme vám oznámili, že máte právo sa vrátenie tovaru alebo na reklamáciu, čo je normálny postup keďže ste s tovarom neboli spokojný. Pokiaľ vie, túto možnosť ste nevyužili. Milan Terem.