Niekolko krát som sa pokúšala dovolať do vašej firmy na telef. číslo čo máte uvedené na internete no bohužiaľ nič. Vrátiť zásielku chcem, no neviem ako pretože keď začnem vypisovať údaje emailovú adresu a číslo balíka, píše mi , že číslo balíka- objednávky nemôže nájsť.

Zbytočne dlho trvá dodanie tovaru

Zaplatila som 3.1.2022 za tovar, dones nebol doručený,ani info o tovare

• tovar nezaslany
    • nekomunikuju
    • odmietaju vratit platbu

Po 2 mesiacoch nemam ani tovar, komunikaciu zvacsa ignoruju a platbu nechcu vratit

+++

• na telefonnu linku sa nemožem dovolať

objednavka došla na druhy deň

Čakám už 2 týždne.

• Tovar som zaplatila, stále mi nebol doručený. Obchod určite neodporucam a podávam podnet na SOI
    • PODVODNICI

Tercio. Sk

• Zavadzaju, ze pride tovar hned na druhy den... neprisiel ani o 3dni...zatial...

• Pred hodinou som dal negatívnu recenziu pre dlhý čas dodania, respektíve neistotu. Súbežne som mal v maily správu, že mi ide objednané. Tak sorry. Radovan Demočko

• Neviem posúdiť serióznosť či neserióznosť obchodu. Produkt mi neprišiel napriek tomu, že prešli takmer 3 týždne. Raz sa mailom sami ospravedlnili. Bol som od začiatku trochu zneistený a riskol som to len pre nepodstatnú cenu objednaného. (Firma, nie súkromná objednávka). Neistota pochádzala zo skutočnosti, že nemajú možnosť poslať produkt na dobierku. Zaplatil som to kartou, teda som sa obával práve tohto. Bezúročná pôžička. Už som videl aj také obchody. Po 60 dňoch a tlaku vrátia peniaze. Verím, že to nie je tento prípad. Čakám.
    • Ponúkli niečo, čo som inde nevidel. Ak to dostanem, budem spokojný napriek prieťahom. Ak to príde, pokúsim sa to doplniť, aby som im neprávom neublížil.

• rýchla dodávka

• Tovar mi este nebol doruceny,je zaplateny a ja mam hodnotit obchod? Na tel.cislo sa vobec neda dovolat,neodporucam nikomu nakup na tomto internetovom obchode.
  • Zatial som nedostala tovar hoci mam zaplatene. Čakám na vysvetlenie.

• Maximálna spokojnosť.

• Mali produkt ktorý som chcel
    • Doručovanie cez Packeta

Potreboval som rýchlo kupit ovládač aké našiel som len tento jeden solídne vyzerajúci obchod…

• Veľmi rýchle vybavenie objednávky.
    • Tovar na sklade. (Aj taký špecifický tovar, ktorý je inak dostupný len v 1-2 obchodoch).
    • Dobrá cena.

Tovar žiaľ musím vrátiť, lebo nie je úplne použiteľný na všetky funkcie, ktoré sa v popise uvádzajú.

• do obchodu sa neda dovolat, na maili neodpovedaju. vovar dosiel poskodeny . absolutny nezeujem riesit vzniknutu situaciu/
    • nekomunikuju, neodpodeju

• vsetko okej

Keďže som si prečítala, že čakacia doba je 4 - 7 dní, tak vzhľadom na to, že som si tovar objednala v pondelok večer, v piatok doobeda som ho už mala doma. Takže OK.