• Dodané podľa dohody

Spokojnosť

• Fantasticky vyber
    • Spolahlivy obchod, dorucil presne a v dobrom termine.
    • Vela moznosti platby a vyzdvihnutia tovaru alebo dorucenie az do ruk. Skvele.
  • Tovar objednaný - vyplatený už pred 15 dňami a ešte stále nedorazil.Na email nereagujú, telefón nefunguje ktorý majú uvedený. Celé zlé neodporúčam tento obchod

• Nefunkčné tel. číslo, nemožnost sa k Vám dovolať

Nefunguje telef.číslo uvedené v emaili

• Neodporúčam z dôvodu že sa evidentne jedná o podvodníkov. Tovar stále nedoručili ale platbu dávno obdržali. Klasický postup podvodníkov.

rýchlosť dodania

primerané ceny a výborné doručovanie

Nedovolate sa tam. Na email odpisu kedy a ako sa im chce. Slovenský alebo český návod od nich nedostanete ani náhodou.

Super tovar pre seniorov

Excelentny pristup.
    Rychle dodanie tovaru.

• Uz 2 tyzdne mam zaplatenu objednavku s .potvrdenim prijatia platby a do dnesneho dna mi tovar nebol doruceny .Zatial este ani nie je odoslanySom sklamana z tohto obchodu.Tu uz nic viac neobjednam a som zvedava kedy mi tovar dorazi.Ak vobec....
    • Tovar som uhradila a doposial mi nedosiel, pisem aj emaily,no nikto neodpoveda.Som sklamaná.

• Podvodník!!!!!!!!!!!!!!
    • Peniaze prijal prevodom na účet, ale objednávku splnil iba na polovicu. Dodal iba lacnejší ovar a drahšiu polovicu objednávky už nedodal. Skrátka PODVODNÍK!!!!!!

Všetkým doporučujem zistiť si všetky informácie o tomto "OBCHODNÍKOVI". Obchodný register, sídlo firmy (hlavne to v Plzni) a ďalšie názory jeho zákazníkov.

- nákup mal byť doručený do 15 pracovných dní, po 25 pracovných dňoch stále nič. Nedá sa dovolať, nereagujú na 2 emaily. V čase nákupu som negatívne recenzie nevidela, teraz je ich neúrekom. Je to prvý e-shop v živote, ktorý ma sklamal. Viete prosím poradiť, ako ďalej postupovať, ak chcem vrátiť peniaze? Na ich webe je len možnosť vrátiť tovar a nenašla som žiaden iný spôsob reklamácie. Ďakujem

• Písali, že tovar je dostupný za 10 dní, zatiaľ nič. Recenzie majú výborné, ale žiaľ ja nemám takú skúsenosť
    • Komunikácia obchodu nula bodov

Tento obchod ma podviedol. Tovar som zaplatil, ale mi nebol doručený!
    Je to veľká hanba! Urobím všetko pre to, aby sa čo najviac ľudí dozvedelo o "podnikaní" tejto spoločnosti.

• Čakám dlho víkend komunikacua

• Výhodou je už samotná skutočnosť, že takýto tovar ponúkajú.
    • Tovar poslali v definovanom termíne.
    • Tovar je pekný a funkčný aj takto, ale má umelohmotné bočné opierky, kým aj na žiadosti o hodnotenie nakúpeného sú zobrazené rúrkové.

tovar este nedorazil po 15 dnoch,dovolat sa tam neda, stale nedostupne cislo, ziadna komunikacia, este pockam a budem to riesit inak

• Obchod mal odoslať tovar do 10 dní. Už uplynulo 15 dní a tovar mi nebol doručený a ani obchod ma neinformoval o zmene termínu doručenia objednávky.