• Dlhe dodanie uvedene do troch dni, a dodané po 10 dňoch
    • Tovar nebol na sklade, hoci bol uvedeny, že je na sklade
    • Bola dohodnuta ina adresa dodania, ale tovar tam nebol doručeny

• Tovar síce mám , ale dodnes nedoriešená fakturácia do SR bez DPH .

Ponúkate tovar,ktorý nemáte!!!

Reakcia obchodu Terahertz.sk

Dobrý den, takovýto případ se může bohužel stát - ovšem nikdy záměrně. Pravidelně pracujeme na tom, aby sklad seděl vůči realitě, ale i tak se stává, že se může trochu rozjet kvůli vráceným produktům, produktům k otestování apod. Jde přeci jen o náhradní díly a tento trh u notebooků je velice specifický.
    Ještě jednou se omlouvám za pochybení a prosím o pochopení.
    Přeci jen jsme tu od toho, abychom pomohli Vašim strojům opět "na nohy" a to je náš hlavní účel..

Pěkný den přeji

• Objednal som originálnu batériu, poslali nejakú náhradu. Odstúpil som od zmluvy, peniaze ani po troch mesiacoch nevrátili.

Reakcia obchodu Terahertz.sk

Dobrý den, omlouvám se za naše pochybení. Platbu jsem bohužel našel v neproplaceném příkazu. Okamžitě jsem dal uhradit.

Objednal som si konektor na notebook Sony Vaio ale konektor nepasoval.

• Ako firma sme žiadali predfaktúru na zaplatenie (napísali sme to v poznámke pri objednávaní). Neprišla nám proforma a v priebehu 2 týždňov nás ani nikto nekontaktoval.

• Tovar mi prišiel, ale zabalenie dvoch displayov do jednej krabice, ktoré boli vložené len do veľkej poštovej obálky s "pukačkami"hodnotím neprofesionálne a amatérsky. V tenkej krabici neboli žiadne vzduchové vankúše a tovar nebol dostatočne zafiksovaný proti úderom zo strany na stranu(ohnuté upínacie úchyty displajov). Chvála Bohu boli funkčné.

Reakcia obchodu Terahertz.sk

Dobrý den, děkuji za Váš názor. Samozřejmě jsme zkoušeli mnoho variant balení a tato se osvědčila jako ta nejlepší. Displej je vždy ve 2 bublinkatých obálkách a v silném 5ti vrstvém kartonu. Rozbití hrozí jen tehdy, když by něco doslova zlomilo krabici a to se stane velice zřídkakdy a tomu bychom ani nepředešli super silnou výstylkou.

• Majú tovar čo sa inde zohnať neda
    • Pekný web
    • Fajn ceny
    • Doba dodania
    • Žiadna komunikácia zo strany obchodu

Aj napriek tomu že tovar, ktorý som objednával bol na objednávku s dlhšou dobou doručenia, tak mi chyba komunikácia zo strany obchodníka. Pretože stále neviem, či mi tovar príde alebo nie.