• Ako firma sme žiadali predfaktúru na zaplatenie (napísali sme to v poznámke pri objednávaní). Neprišla nám proforma a v priebehu 2 týždňov nás ani nikto nekontaktoval.

• Rýclosť, komunikácia

• Prehľadný výber v e-shope

• Super jednanie,rychle dodanie,kvalita
    • Nemama

Velka spokojnost

• Že nemusím behať po obchodoc

Spokojnosť.

• lacné diely pre notebooky a PC
    • rýchle dodanie ak je tovar skladom
    • niekedy nepresná identifikácia dielu, na uvedený notebook nemusí pasovať ak mal viacero variácii.

• široký sortiment tovaru skladom
    • rýchle dodanie aj z Česka
    • garancia kompatibility

• Tovar mi prišiel, ale zabalenie dvoch displayov do jednej krabice, ktoré boli vložené len do veľkej poštovej obálky s "pukačkami"hodnotím neprofesionálne a amatérsky. V tenkej krabici neboli žiadne vzduchové vankúše a tovar nebol dostatočne zafiksovaný proti úderom zo strany na stranu(ohnuté upínacie úchyty displajov). Chvála Bohu boli funkčné.

Reakcia obchodu Terahertz.sk

Dobrý den, děkuji za Váš názor. Samozřejmě jsme zkoušeli mnoho variant balení a tato se osvědčila jako ta nejlepší. Displej je vždy ve 2 bublinkatých obálkách a v silném 5ti vrstvém kartonu. Rozbití hrozí jen tehdy, když by něco doslova zlomilo krabici a to se stane velice zřídkakdy a tomu bychom ani nepředešli super silnou výstylkou.

• ochotne a bez problémov so mnou komunikovali, či už formou e-mailu, alebo telefonicky
    • bez problémov upravili objednávku

Odporúčam. Ochotný prístup a tovar, ktorý sa ťažko zháňa

• Majú tovar čo sa inde zohnať neda
    • Pekný web
    • Fajn ceny
    • Doba dodania
    • Žiadna komunikácia zo strany obchodu

Aj napriek tomu že tovar, ktorý som objednával bol na objednávku s dlhšou dobou doručenia, tak mi chyba komunikácia zo strany obchodníka. Pretože stále neviem, či mi tovar príde alebo nie.

• Široký výber tovaru.

• Všetko TOPka !!!

• verné foto k ponúkanému tovaru

odporúčam

• Dany tovar bol skladom.

Za vyssiu cenu mali skladom to co inde nemali dostupne.

• Rýchlosť, flexibilita
    • nemá

Zatiaľ bez konkurencie.

• tovar bol doruceny rychlo, napriek tomu, ze objednavka bola vytvorena cez sviatok, stalo sa, ze tovar nefungoval tak ako mal. Reklamácia resp.vymena tovaru bola super rýchla, hned nasledujuci den po nahlaseni reklamacie dosiel kurier, vyzdvihol tovar a nasledujuci den mi uz doniesol vymeneny kus., Neuveritelne rychlo a k mojej spokojnosti,napriek tomu, ze posielali zasielku na Slovensko, komunikacia na 1000%. Pani bola mila, ustretova, urcite odporucam.
    • nema, zatial spokojnost

urcite odporucam. rýchlost, ustretovost pri vymene tovaru. Kuriera objednali oni, ja som sa o nic nestaral....

• Dobrá komunikácia.
    • Nepoznám.

Aj keď som nedostal komplet objednávku, tak firma promptne zareagovala a na vlastné náklady poslala zvyšok objednávky. Považujem to za ústretový a správny krok ich zákazníkom.

• Široký výber súčiastok laptopov, hlavne lcd panely

• Dobrý výber dielov na notebooky (potreboval som klávesnicu)
    • Dobré ceny
    • Doprava cez GLS, kde podporujú platbu kartou, ale obchod túto možnosť u GLS neobjednáva, tak kartou platiť nemôžete