• Tovar skladom? Veru nie.

Reakcia obchodu Tekra.sk

Vážený zákazník v čom bol problém? tovar bol doručený do 2 dní od objednania ako uvádzame.

• Ani po štyroch dňoch tovar nedorazil, dopravca posielal mätúce maily.
    • Na budúce sa vyhnem tomuto obchodu.

dlhá doba dodania , komunikácia s obchodom na nízkej úrovni

• Nekorektne informacie na stranke e-shopu.

• Všetko prebehlo rýchlo.
    • Akonáhle som chcel reklamovať alebo vymeniť produkt za iný, predajca sa neozýval ( prestal komunikovať )
    • Zákaznícka podpora žiadna.

Reakcia obchodu Tekra.sk

postup reklamácie nájdete u nás na stránke. tovar k nám stačí poslať a reklamáciu určite vybavíme. Na dotaz ktorý ste nám poslali sme reagovali ale odpoveď sa nám vrátila, možno ste zadali nesprávny mail. heureka nie je obchod, vždy si prosím skontrolujte popis tovaru v obchode kde robíte objednávku a predídete k nedorozumeniu. Nie je pravda, že žiadna zákaznícka podpora, stačí pozrieť iné recenzie a pozitíva sú hlavne komunikácia. Možno stačilo napríklad zavolať a nie hneď náš obchod neodporúčať. Inak všetky kontakty aj návod ako reklamovať alebo vrátiť tovar sme Vám poslali spolu s objednávkou na mail.

• Platby za tovar sa nedajú vykonávať aj iným spôsobom,kvôli tomu som si nezakúpil vybraný tovar.

Reakcia obchodu Tekra.sk

už pri objednávke resp. pri potvrdzovaní objednávky si vyberáte spôsob platby. Ak tam nie je ten čo požadujete tak taká platba nie je možná.

Katastrofa, nič iné

Plátno prišlo po boku nekvalitne zaliate

Reakcia obchodu Tekra.sk

vážený zákazník a prečo ste nás po doručení nekontaktovali? nemáme od Vás žiadne info až túto recenziu. Ak prišiel tovar poškodený alebo s nejakou chybou tak ho predsa vymeníme, žiadny problém.

prišiel ďalší produkt. produkt nezodpovedá popisu na webových stránkach obchodu.

Reakcia obchodu Tekra.sk

objednávali ste teplovodivú pastu 4g . ako nezodpovedala popisu?

• V momente keď chcete vrátit tovar v pôvodnom stave,predajca zo záhadného dôvodu prestane komunikovať,až potom odpíše že už 3 krát písal :)
    • Chcel som vrátiť tovar do 14 dní no predajca odpísal že to nemože prijať vraj keď to bolo už zmontované :) (jednajú o Pc komponenty) následne som si to overil u iných e-shopov a potvrdili mi že je to blbosť,je tam pôvodná krabica,všetko som zabalil tak ako to bolo.
    • poslali mi aj úplne inú Pc skriňu sčim som nemal problém,chýba a stáva všade ale po tej správe ktorú som dostal za odpoveď mi je jasné že je to špekulant,neobjednávajte si nič od nich,dneska som mal dostať peniaze ale stále nič ani neodpisuje, nevadí budem to riešiť inou cestou

Špekulant ! najlepšia stránka na Pc komponenty je proste Alza,zase sa to potvrdilo,je tam vačšinou vačšia cena ale je tam profesionálný pristup

Reakcia obchodu Tekra.sk

Vážený zákazník s Vami je to ozaj ťažké. Skúste pozrieť napríklad či Vám mail nechodí do SPAMu. Peniaze sme poslali už na účet ale stále dookola vypisujete. Čo s týka vráteného tovaru ani náhodou nebol v pôvodnom stave, neviem či by sa Vám páčilo keby sme Vám poslali tovar v takom stave ako ste ho Vy vrátil. PC skrinku sme chceli späť ale keďže ste zistili, že sme Vám poslali drahšiu tak ste prestal komunikovať. My len dúfame, že u nás už nenakúpite.

• Rýchlosť doručenia

Tovar prišiel na druhý deň po objednaní, čo potešilo. Čo nepotešilo je, že tablet nieje v 100% stave. Z ničoho nič začala blikať obrazovka, tovar budem samozrejme reklamovať a podľa vybavenia reklamácie udelím zodpovedajúce hodnotenie. Už pri dodaní som si všimol že krabica bola skôr otvorená, ihla na otváranie slotu pre karty bola skôr použitá, neviem to samozrejme dokázať, no odhadujem že tablet už niekto skôr vrátil a obchod mi ho opätovne predal.

• Dobré ceny
    • Veľký vyber
    • Dlhá doba doručenia - 4dni od vytvorenia objednávky

Pokial vám netrebra súrne objednaný tovar tak odporúčam nakupovať tu.

Tovar nebol na sklade. Pri objednani tovaru bola dodacia doba. Je potrebne vylepsit skladovy system.

• Objednany tovar prišiel poškodeny.Po oslovni firmy Tekra,ktora aj zabezpečila aj dopravu,som dostal odpoved,že si to mám riešiť sám s dopravcom.

Reakcia obchodu Tekra.sk

pri poškodení zásielky treba spísať škodový zápis s kuriérom. Od nás odišla zásielka v poriadku inak by ju kuriér od nás nezobral a keďže k Vám prišla poškodená tak sa to stalo pri preprave. Je to bežný postup. Mrzia nás komplikácie ale spísať jedno tlačivo nebol až taký problém. ďakujeme za pochopenie

• tovar došiel ,ale výrobok už bol používaný
    • výrobok už bol raz reklamovaný pre chybné pixely
    • obchod omylom poslal už raz reklamovaný výrobok

Po rozbalení výrobku som zistil, že už bol používaný. Na obale bola pôvodná nálepka zásielkovej spoločnosti už raz odoslaného výrobku od zákazníka s vrátením . S otázkou na výmenu monitora cez telefón mi bolo sľúbené, že sa to preverí, nakoniec mi došiel email s kódom pre vrátenie cez zásielkovú spoločnosť s tým že sa mi vrátia peniaze ( to sa aj stalo čo je jediné pozitívum) aj keď na stránke v čase vybavovania mali ten istý tovar ibaže už za cca 40 € drahšie. Nakoniec som ten istý tovar kúpil u konkurencie.

dobrý deň,

áno, chyba u nás v sklade . zákazníkovi sa poslal monitor ktorý mal ísť na servis. monitor sme na naše náklady zviezli k nám a obratom vrátili € za objednávku. ešte raz sa ospravedlňujeme za chybu :(

Komunikácia obchodu na bode mrazu, po dvoch týždňoch som objednávku zrušil, aspoň , že peniaze vrátili v poriadku, to je jediné plus.

Reakcia obchodu Tekra.sk

stačí si pozrieť ostatné recenzie a je jasné, že so zákazníkom komunikujeme, veci riešime. Musíte uznať, že ak dáte "neodporúčam nákup" nemôžete očakávať, že tovar pošleme. Objednávku sme stornovali a platbu vrátili.

• Obchod sa snažil chybu eliminovať, osobne išiel vedúci do DPD zásielku hľadať, aj tak sa stala chyba. Ospravedlňoval sa, lebo on tú chybu neurobil. Komunikácia bola dobrá, na moje urgencie odpovedal promptne.
    • V DPD zlyhal ľudský faktor a pracovník zamenil na zásielkach adresy tak, že náš laptop išiel do Lipt. Mikuláša a ich zásielka k nám. Od objednávky po doručenie to trvalo 10 dní. ( bol v tom však štátny sviatok a sobota nedeľa) Odôvodnenie, že pracovník má 500 zásielok a tak sa dopustil chyby. Lenže našu zásielku sme dostali úž otvorenú, takže laptop bol odbalený. Ak s ním už niekto robil systémové práce a niečo tam vymazal, kto bude zodpovedný za to, ak by počítač vykazoval chyby?

Každý sa môže dopustiť chyby, len sa to stalo práve nám.

• Slušné ceny
    • Neda sa platiť kartou.

• Nik mi nepotvrdil prijatie platby ani po vyše týždni.

dobrý deň,

mobilný kontakt v objednávke je v poriadku? po kontrole vidíme, že SMS odišla.

• Tovar nedoruceny ani po tyzdni
    • Ziadna komunikacia

Reakcia obchodu Tekra.sk

žiadna komunikácia? vážený zákazník veď sme spolu telefonovali ohľadom objednávky :)))
    týmto ju považujte za zrušenú. ďakujeme