• Recenzia bola prevádzkovateľom odstránená v zmysle čl. 8.3.2 OP Heureka.

No v objednávke bola aj aromalampa na ktorú asi zabudli, kvalita slabá, sviečky poškodené, olej céder úplne slabúcky mame aj od inej firmy porovnávam. Čaj vyzerá ôk ešte zabaleny.

Žiadne info o zásielke, žiaden kontakt, ani balík nedorazil. Prešiel už týždeň a žiaden status objednanej zásielky.

Reakcia obchodu Tee.sk

Tak sme radi, že nakoniec všetko dobre dopadlo a zásielka dorazila v poriadku aj keď s menším oneskorením. Niekedy žiaľ mail s platobnými informáciami skončí v SPAME. Ďakujeme za trpezlivosť. :) TEE.SK Lepšia čajovňa

V mojej prvej objednávke som si objednal 50gr čaju Genmaicha aby som zistil jeho kvalitu a vedel, či si nabudúce objednať veľké balenie.
    Bol som s ním spokojný a tak som si objednal 1kg. Čaj, ktorý mi prišiel vo veľkom balení je oveľa nižšej kvality a vôbec mi nechuti. Najradšej by som ho vrátil.
    Internetová stránka nikde nepíše, že väčšie balenie je čaj inej kvality ako menšie balenie.

Reakcia obchodu Tee.sk

Čaj v malých baleniach je rovnaký ako v kilových baleniach. V prípade, že nie ste s čajom spokojný, stačí dať vedieť. Ak nastane akýkoľvek problém sme tu na to, aby sme ho vyriešili, len musíme o ňom vedieť. Od Vás žiaľ žiadnu reklamáciu/sťažnosť ani po dvoch týždňoch po nákupe neevidujeme, preto predpokladám, že všetko je v poriadku. Pretože neodporúčanie obchodu je bez predchádzajúceho riešenia údajného problému z obchodom, neopodstatnené. TEE.SK Lepšia čajovňa

• Príspevok bol odstránený z dôvodu irelevantnosti obsahu.

• objednavka prisla rychlo; slusny vyber produktov
    • po reklamacii jedneho produktu obchod vobec nekomunikoval, takze to nebolo doriesene

Odporucam zamerat sa na komunikaciu so zakaznikmi, hoc aj pri rieseni negativnych zalezitosti, je to velmi dolezite v ramci popredajnych vztahov.

Reakcia obchodu Tee.sk

Tak sme radi, že sa nakoniec všetko vyriešilo.
    TEE.SK Lepšia čajovňa

• Nemám výhrady voči obchodu, problém som mal s kvalitou tovaru, ktorý podĺa obchodu oni nevyrábajú. Čaj kotvičník bol nalepený na vnútre obalu , vypadalo to ako keby tam bola pavučina a z čaju vyliezol červík.

Reakcia obchodu Tee.sk

Vaša spokojnosť je na prvom mieste, tak verím, že ste s našim riešením tejto situácie boli spokojný. TEE.SK Lepšia čajovňa

Tovar nemám ani po týždni od objednávky k dispozícii. Mali by zvážiť zmenu prepravnej spoločnosti.

Reakcia obchodu Tee.sk

Tak sme radi, že nakoniec všetko dobre dopadlo a zásielka dorazila v poriadku aj keď s miernym oneskorením. :)
    TEE.SK Lepšia čajovňa

• Očakávali sme voňavé tyčinky ale smrdelo iba spaleninou

Reakcia obchodu Tee.sk

Vonne tyčinky treba po zapálení zhasnúť, buď kmitnutím rukou alebo sfúknutím. Tyčinka musí tlieť, dymiť, nie horieť. TEE.SK Lepšia čajovňa

• Tovar bol zaplatený ale doteraz nedorazil,žiadam vrátiť peniaze alebo odoslať tovar inou kuriérskou službou a nie slovenskou poštou.Kurier slovenskej pošty ako aj pošta sú nepoužiteľné.

• dobre ceny
    • sortiment
    • pise ze maju skaldom a nemaju

TEE.SK Lepšia čajovňa

• Dopredu zaplatené, ale zatiaľ tovar nedošiel a ani ma nikto neinformoval o dodaní. Zaplatené 21.4.2021.

Doteraz som mal s obchodom dobré skúsenosti, ale táto posledná skúsenosť neviem ?!

• Dĺžka dodania tovaru

Nemám čo hodnotiť lebo tovar mi dodnes nebol doručený!!!

Reakcia obchodu Tee.sk

Zásielka Vám bola odoslaná, ale vrátila sa nám naspäť ako neprevzatá.

• Recenzia bola prevádzkovateľom odstránená v zmysle čl.: 8.3.2 OP Heureka.

• JAZMÍNOVÝ ČAJ China Jasmin (50g) obsahoval 9g prachových čiatic,
    • ZELENÝ ČAJ ČÍNA – Gunpowder Temple of Heaven (50g), obsahoval řg prachových ciastic

Viem že sa jednalo o lacnejšiu sortu týchto čajov, ale čo je veľa ....

Reakcia obchodu Tee.sk

Pri hodnotení jedných z najlacnejších čajov nie je dôvod neodporúčať obchod ale keď, tak konkrétny produkt. Existuje aj taká vec ako reklamácia produktu v prípade, že nie ste s ním spokojný.

• Bohužiaľ nie som spokojná s doručením zásielky,nemyslím časovo.Mal mi ho doručiť kuriér, keď ráno 10.2. mi prišla sms,aj mail,že mi bude doručený balík.Vôbec sa tak nestalo,ani mi nikto nezavolal, ja som sa nikde nedovolala,na druhý deň mi prišlo oznámenie, že je uložený na mojej najbližšej pošte., aj oznámenie mailom,neviem z akého dôvodu, nikto mi to neoznámil.To mi nevyhovovalo, nakoľko som chorá a čaj som si mohla osobne vyzdvihnúť až 17.2.Myslím,že keď si človek objedná balík kuriérom, aj vopred zaplatí,táto služba by mu mala byť aj poskytnutá.Je to poučenie,že v budúcnosti už nebudem takto nakupovať.

• tovar prišiel veľmi rýchlo
    • výhodná cena

Čaje ktoré som kúpil boli buď zvetrané alebo veľmi slabej kvality. Konkrétne sa jedná o čaje
    Genmaicha, White monkey a Green monkey. Chuť bola mdlá a nevýrazná.

Ak si porovnám kvalitu týchto čajov, ktoré som si kupoval v miestnej čajovni a čaje cez tee.sk - je tam obrovský nepomer.

Z nákupu som veľmi sklamaný.

Reakcia obchodu Tee.sk

Dobrý deň, ak nie ste akýmkoľvek spôsobom spokojný s objednávkou/tovarom je potrebné nám dať o tom vedieť. Potom to vieme vyriešiť buď výmenou tovaru alebo vrátením peňazí. Ak nám ale nedáte vedieť, že niečo nie je v poriadku, je otázne či je táto negatívna recenzia korektná. Kvalita obchodu sa ukáže hlavne keď nastane problém. Žiaľ v tomto prípade ste nám nedal šancu ho vyriešiť.

• Kvalitný sortiment.
    • Zabúdate na zákazníkov ktorý vám chcú dať peniaze.

Neodporúčam.

• Nie najlepší čaj.

Čaj od dodávateľa Sany Vám len pokazí názor na zelený čaj.

Reakcia obchodu Tee.sk

Ďakujeme za hodnotenie nášho e-shopu a mrzí nás Vaša nespokojnosť s nákupom. TEE.SK Lepšia čajovňa

• Kebyže sa ma kuriér nesnaží oklamať o 5 eur, bolo by všetko bezchybné

Reakcia obchodu Tee.sk

Dobrý deň, zjavne ste touto recenziou chceli vyjadriť nespokojnosť s iným obchodom.
    My totiž kuriérom zásielky neposielame. Odosielame výhradne Slovenskou poštou na dobierku. Takže situácia, že by od Vás niekto pýtal viac za doručenie je nepravdepodobná, keď že výška dobierky je vždy uvedená na každom balíku.
    Ak nastal problém pri zlom vydaní pri platení, tak toto bohužiaľ nevieme ovplyvniť a musíte si na to dávať pozor.
    Prajeme pekný deň.
    TEE.SK