• Najskôr potvrdená objednávka, potom storno!

neschopni, neseriozni, ludia... nekomunikuju so zakaznikom o prijati objednavky, o stave objednavky tak ako je to bezne v kazdom eshope... proste totalne nic

• nič moc voňa
    • drahá voňavka

čakal som viac za tu cenu

• Dlhá čakacia doba na vybavenie objednávky,aj na doručenie. Zasielku som stále nedostala,je to 10 dní od objednávky.

Zavádzajú, niečo v zmysle: ľavá ruka nevie čo robí pravá.
    Toho času nedovolili platiť plat. kartou v odbernom mieste. Ale v popise k odbernému miestu majú, že je možné platiť výlučne len plat. kartou.
    Zlá mailová komunikácia, kde priamo nereagujú podnet zákazníka ale točia si svoje dookola a neúspech svojho biznisu zvaľujú na odberné miesto, s ktorým majú zmluvu.

• Ziadne
    • Ziadna komunikacia asi budem musiet objednavku zrusit

Mozno len mali dlhu dovolenku

• Dobré ceny
    • Nedodanie tovaru, dlhé dodacie lehoty,na e-maily nereagujú

Neodporúčam, tovar mi do dnešného dňa nebol doručený. Predajca tvrdil, že tovar odoslal 19.12 a poslal mi podacie číslo zásielky, ktorú som si objednávala ešte v januári 2016. Obchodník zaručoval dodanie tovaru do vianoc. Dnes je 30.12 a tovar mi stále nebol doručený.

• Nespolahlivy obchod Objednavka 12.12. bola expedovana az po telefonickej urgencii 20.12. Objednavka bola NEKOMPLETNA a dodana cast nezodpovedala objednanemu tovaru.

• Ziadna komunikacia okrem potvrdzujuceho mailu, neviete na com ste

Neinformuju kupujuceho a oproti inym ineternetovym obchodom dlha doba dodania o ktorej vopred neinformuju, uz sme chceli objednavku aj zrusit, no nastastie sa v poslednej chvili ozval kurier, podotykam kurier nie obchodnik.

• Ziadne
    • Nevychadzaju v ustrety zakaznikom

Nenakupim tu uz nbuduce

• Recenzia bola zmazaná na základe podkladov z eshopu.

• neponúka
    • ziadne informacie ohladom objednavky,
    • zamestnanci nevedia o stavoch objednavok,
    • ziadne informacie ohladom nevybavenia objednavky, klient si musi sam zavolat aby sa dozvedel co s tovarom je.

neodporucam, nakolko mi nebola zaslana objednavka ani po pisomomnom potvrdeni o expedovani tovaru, ani po garancii zaslania tovaru a naslednom neinformovani obchodu o nezaslani.

NEODPORUCAM

• Oklamali ma...tovar doruceny zly a nie su schopny mi do Vianoc dorucit moj tovar asi 5 dni od reklamacie...otras

Otras

• žiadna komunikácia, klamanie zákazníkov, nedodržanie dodacej lehoty podľa dohody

Hrôza. Vyvarujte sa tomuto obchodu a hlavne komunikácii s majiteľkou. Na e-maily neodpovedá a telefón berie len keď to uzná za vhodné a aj to Vás odbije klamstvom

• Obchod neponuka ziadne
    • vyhody
    • neprijemna komunikacia bez udania dovodu po tyzdni zrusena objednavka

urcite obchod nedoporucujem

• zla informovanost zákazníka o priebehu objednavky,objednal som tovar 20.12.2013 a dnes je 1.1.2013 no tovar stale este nemam