• Nevčasné kontaktovanie

Reakcia obchodu svetolejov.sk

Zdravím vás

Náš pracovník Vás ihneď kontaktoval a bolo vám povedané ,že tovar neni momentálne na sklade a príde ďalši týždeň ,nechceli ste čakať čo je v poriadku ,z našej strany bolo všetko dodržané.

Poslali to na inú adresu ako som uviedol

Reakcia obchodu svetolejov.sk

Zdravím Vás

ospravedľnujeme sa za chybu ,nie sme neomylný ,verím,že vy všetko robíte na 100 percent :)

• Obchod vraj zmenil majitela!!! Objednal som 3 položky,došli mi iba dve,aj to v uplne iných cenách..Písal som reklamaciu,aby mi poslali aspon normalnu fakturu k dodanemu tovaru......ani sa neunuvali odpisať. Počkam ešte pár dni, a všetko posielam na ŠOI-ku.
  • Velmi zlá komunikácia.

• zmenili mi objednávku bez môjho súhlasu,
    • jeden tovar mi ani nezaslali, hoci bol zaplatený
    • dali mi lacnejší tovar ako som zaplatil
    • až po urgencii a zaslaní faktúry a objednávky mi vrátili peniaze

ceny sú priaznivé
    pri preberaní tovaru si skontrolujte tovar s objednávkov

• Žiadna spätná väzba o tom že ste prijali. Objednávku a že bude tovar doručený ... Uz som objednával tovar z druhého portálu

• lacné ceny
    • slabá komunikácia smerom k zákazníkovi. nereagovali na email. v objednávke sa uvádza, že zákazník bude informovaný emailom o expedícii tovaru. Neprišiel ŽIADNY email. Ani po upozornení emailom zo strany zákazníka. Hrajú sa na mŕtveho chrobáka, či?

Objednal som si 5l oleja ale rozumej v 5L bandaske! Prišiel mi 4 litrová + 1l. Bez predošlého upozornenia! Nemám dôveru im veriť v tomto smere, nakoľko je dnes pomerne veľa rozšírených pofiderných "akože" olejov.... môžu pekne zarábať na tom jednom litri......

• dobrý výber olejov

chcel som skusiť výhodnosť nákupu

• pozáručný tovar
    • klame zákazníka

radšej nakupovať niekde inde

• ceny
    • zaslali mi iny tovar,nez som objednal.Objednal sim olej pre Peugeot Total quarz Ineo ECS a jedno jednolitrove balenie bol olej pre Volkswagen Total quarz Long life.Budem reklamovat.

dobre ceny,ale je tu riziko zaslania ineho tovaru,nez bol objednany.

Nesparovali platbu z uctu s inym majitelom ako dorucovacia adresa na objednavke - napriek spravnemu variabilnemu symbolu.
    Objednavka sa zbytocne pretiahla, keby som to predpokladal tak zaplatim kartou alebo kupim inde.

olej bol 14 mesiacov po zarucnej dobe

Nakoľko ku dnešnému dňu som objednaný tovar nedostal a nemám už oň ani záujem,bol to môj prvý a asi aj posledný nákup.

• - nizke ceny
    • - poslaly mi iny vyrobok aky som si objednal
    • - zly popis tovaru
    • - aj ked maju tovar akoze SKLADOM tak sa caka dlho na tovar kedy im pride na sklad. takze klamu ze to maju skladom

• dobré ceny
    • dlhá dodacia doba
    • obchod nekomunikuje cez e-mail

neodporúčam

• nedodrzali dohotnutu sumu nakupu

• prehliadnost stránky a dostupnosť tovaru je pomerne dobrá.
    • cas doručenia. Tovar mi prišiel do 6tich dni, namiesto slubenych troch.

neodporucal by som ho.

• spolahlivost

nespolahlivy, zavadzajuce informacie k terminu dodania

• neviem žiadne som nepostrehol
    • zavádzanie zákazníka -kupoval som autobaterku ktora mala byt na sklade doručenie do 24h potroch dnoch sa mi nikto neozval až ked som zavolal ja mi povedali že ju nemaju a zhánaju ju nakoniec zohnali a zhodou okolností som bol v turzovke tak som ju vyzdvihol osobne aby som nečakal další týžden čo dodat?

neviem ako vy ale ja tento obchod neodporučam