• Dlhý termín dodania

Reakcia obchodu Svetkupelne.eu

V čase objednávky bol produkt vypredaný .Dodací termín bol výrobcom na 30 prac.dní.Po dodaní produktu bol avizovaní technický nedostatok a požadované náhradné plnenie ktoré bolo doručené cca 14 dní napriek novému plneniu zistená opätovne technická závada.Nasledne sme objednávku zrušili a zákazníkovi sme vkladom na účet vrátili finančné prostriedky.Za komplikácie sa ospravedlňujeme.
    Ďakujeme za recenziu.
    Tím svet kúpeľňe.

Nemal som dobru skusenost, mne to prislo ako zavadzanie a lakanie na vybrane nizke ceny bez umyslu za tieto ceny tovar skutocne aj predat, nevidim dovod cokolvek tam kupovat a urcite nebudem stracat dalsi cas akokolvek sa zaoberat tymto shopom.

Vážený zákazník,
    Tovar ktorý ste si objednal bol v akcii do vypredania určených zásob produktu o čom sme Vás info emailom a následne cena bola upravená na pôvodnú predajnú.Bola Vám ponuknutá adekvátna náhrada ceny aj kvality tovaru od iného výrobcu čo ste odmietol. Žiadnom prípade nejde o zavádzanie zákazníka ohľadom ceny.
    Poprosíme aby ste uvádzali pravdivé informácie.
    Ďakujeme za recenziu.
    svetkupelne.eu

• Hlavne výška dopravného čo činila 15.-Eur a dopravca
    • účtoval 5,60 Eur.

Reakcia obchodu Svetkupelne.eu

Vazeny klient,objednavka znela na zrkadlovu skrinku a pri vybere dopravy sa uvadza zrkadla,zrkadlove skrinky,vane,kuty je doprava 15,eur.Napriek tomu ste zadali dopravu 6,eur ktora sa uctuje pri bateriach,sedatok atd.Pri nakupe nad 200,eur je doprava zdarma.Dakujeme za recenziu.Tim sverkepelne.eu

• Nespokojny, na stranke pisu dodanie 5.dni , objednaval som tovar 9.6.2016 a dnes ( 20.6.2016 ) stale nemam dorucenu objednavku. Uz som musel rýchlo kupit tovar niekde inde, lebo majstri by mi odisli zo stavby ( potreboval som to mat pred vikendom doma )
    dakujem, uz nebudem objednavat

Reakcia obchodu Svetkupelne.eu

Dobrý deň,Objednávka uplatnená 09.06.2016 dodací termín pri produkte uvedený na objednávku 14 dní.Do termínu dodania sa nepočíta sobota,nedeľa a štátne sviatky tak ako je uvedené v obchodných podmienkach.Ďakujeme za recenziu-tím svetkupelne.eu

Tovar sa mi pozdaval a preto som si ho objednal.Nebol mi doruceny ani po 10 dnoch a pri odkliknuti na stranke 6 EUR doprava, si obchod zmenil na 15 EUR ako krehky tovar. Ved preco nie ked su to plastove dvere. Nehovoriac o tom, ze mi volal pan, aby som mu siel 15 km naproti, lebo podla adresy ma nevie najst. V dobe ked mame astroturistiku na dosah ruky a gps maju uz aj obojkz pre psov, mi zavola toto?Nie, viac su tu neobjednam.

Reakcia obchodu Svetkupelne.eu

Dobrý deň dovoľujem si reagovať na Vašu recenziu:
    Pri zadaní Vašej objednávky číslo 18142479 je uvedený pri produkte dodací termín 7-10 prac.dní. Pri našom potvrdení objednávky ste boli na tento termín upozornení.
    V objednávke ste si vybrali dopravu na "nekrehký tovar" v cene 6eur. Vaša objednávka bola na sprchové dvere, ktorý patrí do kategórie "krehký tovar", pri objednávke do 200eur je doprava na krehký tovar 15eur. Všetky tieto údaje sú pri objednávke uvedené. Pri objednávke nad 200eur doprava nie je účtovaná.
    O nedorozumení pri preberaní tovaru sme neboli informovaní, keďže doprava je realizovaná priamo výrobcom tovaru. Za toto nedorozumenie sa ospravedlňujeme a cena dopravy Vám bude vrátená.

Na základe Nášho vyjadrenia nám zákazník odpovedal:Dobrý deň, mrzí ma vec a skutočnosť, ktorá nastala a na druhej strane som poctený riešením situácie s Vašej strany Ďakujem.-toľko reakcia zákazníka.Ďakujeme
    Svetkúpeľne.eu

• Nič čo by iné obchody nemali
    • Slabina obchodu je že si dovolí predávať drahé veci ktorých kvalita je na úrovni bazárového výpredaju.

Názor na obchod ťažko prezentovať.. kúpila som len jednu vec, ale určite by som už druhý krát túto spoločnosť neoslovila. Tiež je pravda že nákup som mala pól roka v krabici, preto som ho nevrátila.

Dobry den,

mrzí nás, že Vami zakúpený tovar nesplnil požiadavky. Ale dovolíme si tvrdiť, že spolupracujeme s overenými výrobcami. Každý zákazník si dodaný tovar kontroluje (ak samozrejme chce) pokiaľ by aj po čase zistil nedostatky prípadne, že mu výrobok nevyhovuje môže ho bez udania dôvodu vrátiť do 14 dní. Na každý výrobok je záruka 2 roky a na vybrané 5-10 rokov. Každému zákazníkovi sa snažíme vyhovieť k jeho spokojnosti. Nemáme potrebu ani sme nemali predávať výrobky o ktorých by sme neboli presvedčení. Samozrejme ďakujeme Vám za recenziu každý názor si ceníme.

S pozdravom tím svetkupelne.eu

• lebo sa nam to zdalo najjednoduchsie
    • že si nemôžte tovar skontrolovať a hlavne si ho dôkladne prezrieť

Nikdy viac by sme nekupovali akykolvek tovar cez internet!!!Kut bol už na prvy pohlad labilny!Na rozdiel od videa,ked kut skladali asi 2-3min.Nam ho profesional nemohol zložiť ani za 3hodiny,nič nepasovalo!!!A ked sme ho ako tak zložili a pustili vodu všade!!!to tieklo!!!Niečo strašne!Stale nieje hotovy,len žial pracujeme v zahraniči,niečo musíme vymyslieť,ked sa vratime .Tento kut si prosim nekupujte!!!

Reakcia obchodu Svetkupelne.eu

Dovolím si reagovať na Vašu recenziu. Typ sprchového kúta, ktorý ste si objednala, bol zakúpený zákazníkmi niekoľkokrát a žiadny zákazník nemal problém s poskladaním kútu podľa návodu. Nie je pravda, že ste si tovar nemohli skontrolovať a dôkladne prezrieť jeho kvalitu z dôvodu, že tento tovar som Vám osobne doviezol do Vranova nad Topľou. Spolu sme rozbalili a skontrolovali všetky jednotlivé súčasti kútu ! Pokiaľ Vám niečo tečie, ako píšete, máte možnosť tento stav reklamovať a na Vašu reklamáciu budeme reagovať servisnými technikmi. Pri Vašej objednávke Vám bola ponúknutá montáž za primeranú úhradu podľa cenníka, ktorú ste však odmietla. O termíne doručenia ste vedeli vopred, kedže uvedený produkt je na externom sklade a dodáva sa len na objednávku. A na záver by som chcel dodať, že svoju objednávku ste najprv zrušila a po dvoch týždňoch znovu obnovila a tým sa dodací termín predlžil.

• ziadne
    • nedokaze dorucit tovar

neodporucam

Reakcia obchodu Svetkupelne.eu

objednávka bola zrušená z dôvodu nepripísania platby na účet podľa dohodnutých podmienok.Následne bol tovar podstúpený ďalšiemu zákazníkovi. Oneskorená pripísaná platba bola obratom vrátená na účet zákazníka. Pre urýchlenosť plnenia dodávky bola zo strany obchodu ponúknutá platba na dobierku čo zákazník odmietol.Ďakujeme za recenziu.

S pozdravom tim svetkupelne.eu

• kvalitná web stránka a ponuka tovaru, ktoráý bol na webe.
    • -ucedenie tovaru v kolonke na sklade,
    • -po objednaní ,zrazu na sklade nebol
    • a až potom sa opravili údaje na Vašej stránke
    • o nedostupnosti tovaru

.radšej si tovar overit osobne ,alebo relefonicky

Dobry den,

pri tovare SK09 sme obrdzali od vyrobcu vyrozumenie, ze je vypredany aj ked on sam ho v systeme evidoval preto ta zmena. Obratom sme Vas preto informovali.

S pozdravom svetkupelne.eu

• doteraz mi nebol dodany tovar

neprofesionalny

• navod na motaz bol z ulne ineho typu baterie - bol to navod na montaz drezovej baterie, pritom islo o sprchovaci set. taktiez mi pripada, ze drziak na sprchu bol do balenia iba prilozeny nakolko sa do neho nieje mozne vlozit sprchovu ruzicu.

Dobry den,

nevylucujem zamenu drziaku vyrobcom v baleni, samozrejme nahradny diel zasleme pripadne vymenime celu bateriu.

Reklamacia vyriesena: zakaznik opacne namontoval hadicu do baterie.

• o žiadnych neviem
    • tovar, ktorý nemajú skladom majú označený, že je skladom
    • neuveriteľne dlhá dodacia doba

Obchod neodporúčam. Objednal som si len doplnky do kúpeľne a ešte som si telefonicky overil či ich majú na sklade. Keď neprišli ani po 3 týždňoch znovu som telefonicky overil čo sa deje a dostal som odpoveď, že nie všetko čo som si objednal majú skladom. Keď som protiargumentoval, že ma informovali, že majú všetko skladom dostal som odpoveď, že majú, ale niečo je už zarezervované. Ďakujem pekne za takýto obchod. Ja už prerábam kúpeľňu a vďaka tomu, že som sa spoľahol na tento obchod sa asi prerábka pretiahne.

Dobry den,
    dovolil by som si protiargumentovat, od zaciatku bol zakaznik informovany, ze 3ks z objednaneho tovaru nie su skladom. Objednavka bola min. 3x zmenena zo strany zakaznika. Na stranke boli dane polozky oznacene, ze su " skladom" , ale boli zarezervovane pre inych zakaznikov. Na tejto uprave systemu pracujeme.

Polozky ktore sposobili nevybavenie objednavky boli doplnky do kupelne: 2ks haciky a 1x drziak na wc kefu (polozky neboli dlhodobo skladom ani v centralnom sklade). Cize z nasej strany nevidime dovod, zeby tieto polozky markatne zdrzali realizaciu kupelne.

Samozrejme nevybavenie objednavky nas mrzi. A kazdy zakaznik ma pravo vyjadrit svoj nazor

tim svetkupelne.eu