Oceňujem odborný prístup, profesionálne poradenstvo, ochotu a trpezlivosť pri riešení dodávky tovaru.

Reakcia obchodu Svetkupelne.eu
    Dobrý deň, teší nás, že ste boli spokojný s našimi službami. Našou snahou je maximálna spokojnosť zákazníka. Ďakujeme za nákup a tešíme sa na prípadnú ďalšiu spoluprácu. S pozdravom tím svetkupelne.eu

• Profesionálne, vysoká uroven

• Prebehlo dobre.

Reakcia obchodu Svetkupelne.eu

• Objednala som si sprchový kút s vaničkou, dosť dráhy a krásny.
    • Celá objednávka až po dodanie prebehla úplne fantastický, bez problemov
    • Eshop bol úplne uzastny
    • Palec hore

Vrelo doporucujem

• O. K

• nesmierne ustretovy
    • som maximálne spokojna
    • Nemala som žiadny stres a obavu ci to bude doručené v poriadku vrd sa jednalo o dtahsie umývadlo, doviezol mi to obchod svojim rozvozom.

• Super
    • Veľmi milý a ochotný personal

Reakcia obchodu Svetkupelne.eu

• Všetko prebehlo v poriadku.

Doporučujem, výborný eshop.

• - ponuka tovaru
    • - kvalita tovaru
    • - výborná komunikácia, odborné rady na položené otázky
    • - veľmi ochotný pán, predpokladám s dlhoročnou praxou
    • - rýchlosť dodania tovaru, vopred podané informácie o termíne doručenia tovaru

• Super

Reakcia obchodu Svetkupelne.eu

• Jednou vetou palec hore.

Palec hore.

• Spokojnost

• Veľmi ustretovy
    • Objednala som si kabínu na dlhšiu cakaciu dobu, zaplatila prevodom a uplne bezproblémové dodanie.
    • Doviezli mi to až domov a v kľude som si to prevzala.
    • Vážne sú super

Nemám co vytknut

Reakcia obchodu Svetkupelne.eu

• To nemalo žiadnu chybu.
    • Uzastny

Sú super

• Nemám čo vytknut

• Super obchod

Reakcia obchodu Svetkupelne.eu

• Po dohode s obchodom, čakám na dodávku tovaru.

• Úplne bez problémová realizacia
    • Veľmi seriózne vystupovanie
    • Dovezene až domov do Humenného svojim vozidlom
    • Mohla som si prebrať v kľude bez stresu.

To nemalo žiadnu chybičku.
    som maximálne prekvapená že aj takéto eshop existujú. Super.

Reakcia obchodu Svetkupelne.eu

• Nábytok presne podľa foto na web.
    • Veľmi dobrá komunikácia s obchodom
    • Nemám žiadne vyhrady

Kupovala som dve zostavy nábytku. Farebné prevedenie ako aj skutočný stav zodpovedá prezentovanému tovaru.
    som veľmi spokojná s prístupom obchodu.

• Veľmi seriózny prístup