• Prisla mi ina velkost

• neodpisuju ked chce clovek vratit tovar

Objednanie aj dodanie tovaru prebehlo v poriadku. No objednala som veľkosť masky 7-8 rokov a prišla maska s veľkosťou 8-10 rokov. Na mail mi žiaľ eshop už neodpovedal. Takže neviem či mi vedia masku vymeniť za menšiu, lebo omylom poslali vačšie číslo alebo či mali zlý údaj na stránke....

• Tovar neodpovedal predstave
    • Tovar nebol podľa ponuky

Tovar neodpovedal predstave

Kupovala som kostým a meč, kostým hodný možno 15 eur, kórejská výroba, mec dorazil pokazený, nefunkčný, na mail mi nikto neodpovedá, neviem ho ani poslať naspäť, toľko moja skúsenosť s týmto obchodom, nikdy viac.

Nemilo ma prekvapilo, že šaty neboli v nijakom balení. Len tak....v krabici bez akéhokoľvek sáčku. Prišlo mi to veľmi nehygienické, akoby to už niekto predomnou mal neviemkoľkokrát na sebe.

• Rychle dorucenie a bezproblemova objednavka napriek tomu ze som objednaval z CR do SR

Zial hned prvy den a s minimalnym pouzivanim sa zacali objavovat na maske diery v mieste sitia. Mrzi nas to, kedze tovar sa nam velmi pacil.

Úplne hrozný materiál, ako keby som objednala z Aliexpressu .... Za 26€ som čakala aspoň nejakú kvalitu

• rýchle vybavenie objednávky
    • tovar nezodpovedá cene, lacné, papierové, opasok sa nedal použiť

• Tovar prisiel v poriadku, neposkodeny a presne to co bolo v objednavke.
    • Ziadala som obchod o moznost vymeny velkosti kostymu, pretoze povodna velkost ktoru som objednala bola len na stitku, v skutocnosti sa jednalo o jedno konfecne cislo, mensiu velkost. Takze kostym nemozem pouzit!
    • Obchodnik zatial nereagoval - 3 pracovne dni. Stale cakam na reakciu, necham na vasom uvazeni ci je to korektne.

Neodporúčam,parochňa prišla zauzlena, v katastrofálnom stave,som sklamaná, tovar vraciam späť, čakám na vrátenie platby

Zlý materiál a kvalita,lepidlo na balenie rán suché

• Pekný, vyhovujúci kostým
    • Prišiel mi kostým, ale nie kompletný. Chýbala čiapka a zatiaľ sa mi nikto neozval na môj mail doposlat zvyšok.

• Kostým je veľmi nekvalitný , je ako ušitý z handry. Jedine ok bola čiapka . ( ani ako handra sa to nedá použiť ) hrozný material

Maska bola strašne nekvalitná, nezodpovedá to cene

Velmi zla kvalita za prilis nadhodnotenu cenu. Long story short čiňarina, krorá po 1 opratí skoncila. Z tohoto obchodu už skratka kupovať nebudem. Mrzí ma to. 30Euro minutých úplne zbytočne. Tovar bol dodaný super rýchlo keďže som kupovala na dobierku ;)

Objednala som si plyast na Mikuláša, je týždeň po Mikulášovi a balík stále neprišiel. Je možné objednávku ešte zrušiť? Ďakujem za odpoveď.

• Vôbec nereagujú nato,že tovar prišiel v poškodením stave !!!! Nakoľko bola krabica menšia o hodne ako tovar!!! Nikdy viac tam nekupujem !!!
  • Keď niečo obchod propaguje, tak nej je foto k tomu priložené odpovedajúce realite.zakúpil som si kostým ale prišla mi len rozstrapkaná handra bez masky a doplnkov.Kľudne by som za to doplatil už pri nákupe, ale z ponuky nebolo zrejmé, že sa jedná len o ,,oblečenie".

Nekvalitný tovar vrátane opasku a látky na 10 minutove použitie