Som veľmi spokojná

• Rychle dodanie, široky vyber

Podvodníci. Niečo sľúbili a potom nedvíhali telefón.

• rýchle doručenie

krabica bola poškodená

Objednávka bola hneď spracovaná a o 2 dni som mala tovar doma.

• Maximálna spokojnosť.Perfektná komunikácia,expresná dodávka.Odporučím všatkým svojim známym.

Super obchod, tovar sme objednali v utorok, vo štvrtok bol dodaný. Dcéra bola pekný, spokojný anjel. Ďakujeme...

• Kvalitný tovar a rýchle dodanie

• rýchle jednanie, spokojnosť s vybraným tovarom

Všetko super, rýchle doručenie, perfektný tovar, kvalita

• Velmi rychle dorucenie

• široký výber kostýmov, masiek a doplnkov pre dospelých aj deti
    • zlé prípadne nepostačujúce popisy, chce to: zloženie materiálu, popis a rozmery k veľkostiam a tiež niekde ani nebolo napísané, čo kostým obsahuje/prípadne neobsahuje, ak boli na fotke aj doplnky. Kúpa na "slepo" len podľa obrázku

Eshop oceňujem pre širokú ponuku masiek a kostýmov. Majiteľ by však mal sprehľadniť a doplniť popisy. Tiež som položila otázku na konkrétny kostým priamo cez stránku, no odpoveď mi neprišla žiadna, takže možno vôbec nefunuguje. Tiež som nedostala info, ako postupovať pri vrátení tovaru, keďže bol kostým kupovaný "na slepo". Komunikácia žiadna, len mail o tom, že objednávka bola odoslaná.

• spokojná

• Super, maximálna spokojnosť

Tovar bol doručený, jeden kostým veľkosť e nesadol, kontaktovala som ihneď obchod a doteraz žiadna reakcia. Druhý kostým - prízrak bol tak nekvalitný, že výrobná cena musela byt niekoľko centov. 28€ zaň mi príde trošku veľa. Umelá koža bola tak tuhá, že sa s ňou vôbec nedalo pracovať, ani po použití vazeliny. Ale čo už, aspoň už vieme odkiaľ neobjednávať :)

Veľký výber, rýchlosť dodania

Rýchlo, ochotne, nebol problém pribaliť výrobky, o ktoré som dodatočne žiadala.

Aj keď bol to ár skladom prišiel o 4 pracovne dni plus víkend

S celkovým vybavením objednávky som veľmi spokojná, tovar bol dodaný do dvoch dní (podľa avizovaného dátumu pri objednaní...objednávala som narýchlo a modlila sa aby to reálne dorazilo včas - a došlo! Super!) :)
    Aj so samotnou kvalitou tovaru som spokojná, pomer cena kvalita je v poriadku. Dávam palec hore.