• Neodpovedali ani na email, ani neposlal info či tovar odosielajú
  • 1.12.som si objednal tovar s platbou na účet.
    Platbu prijali 2.12.
    Keď sa nič nedialo,dvakrát som sa informoval o stave mojej objednávky.
    Dnes je 23.Nemám ani tovar ani žiadnu odpoveď.Hlavne že majú moje peniaze.Neserióznosť alebo podvod?
    Budem to riešiť cez SOI
    M.Kysucký

• Neseriózny prístup
    • Komunikácia

Doručený iný tovar ako predajca uvádza, neodporúčam využívať služby obchodu

• Predbežný termín nedodrzany a ani predbežné info stránka neposiela hoc požaduje mailovú adresu aj t.č.

• som nespokojná lebo som si tovar objednávala 11 dní dozadu a zatiaľ sa mi nikto neozval kedy mi tovar príde. Na môj mail kde som sám pýtala čo je s mojou objednávkou mi len odpísali že sa mi na to pozrú a odvtedy zasa nič. som naozaj nemilo prekvapená žiaľ. nepekný prístup a to som tovar hneď vyplatila online

tovar stále nedorazil a nikto mi nedal vedieť kedy asi príde konečne..

• nemožnosť zrušiť objednávku.

Mám 5% zľavu, objednával som cd, systém mi oznámil, poštovné 0 (zadarmo). Keď som objednávku odoslal, narátali mi poštovné. Chcel som to opraviť tým, že som im poslal mail. Doteraz sa nič nezmenilo. Myslím si že by som to mal mať bez poštovného, celá objednávka je už okolo 70€. Uviedli ma do omylu a s tým ja nemôžem byť spokojný, žiadam opravu, poštovné 0€.

• Malokedy dodrzia termin dorucenia. Skôr nikdy...

Tovar objednaný 22.6. a dorazil 9.7. čiže doba dodania katastrofa. Obchodnik tovar odoslal až na urgenciu z mojej strany.

Výhodou obchodu je možno množstvo tovaru, z ktorého sa dá vyberať a aj to, že sa dá dohodnúť s týmom Supershopu kedy tovar prevezmem atď.
    Nevýhodou obchodu sú vysoké ceny poštovného a vysoké ceny tovaru.

Zjavne nerobili inventúru už niekoľko rokov a ponúkajú tovar, ktorý nemajú. Následne Vám pošlu e-mail, v ktorom sa píše, že "na Vašu žiadosť bola objednávka zrušená".

• najdrahší na Slovensku
    • nekomunikatívny
    • pomalý

100% najhorší e-shop s akým som sa stretol a to navštevujem najmenej
    ďalšie 4 e-shopy s hudobnými nosičmi v rámci Slovenska a dovolím si tvrdiť
    že je to presne ten typ obchodu, pre ktoré si ľudia muziku ale aj filmy radšej "napália"

• drahý tovar a drahé poštovné
    • informácia bolo, že tovar bude zaslaný do 25.1.2019, doteraz nedorazil a ani len som nebol informovaný o zmene termínu dodania, úplne zle

Neodporúčan , lebo ste nenormálne predražený

• žiadna komunikácia,zlé staranie sa o zákazníka

Neodoslali objednávku aj keď bolo ešte len 21.12.2018 a ani v nasledujúce úradne dni.

11.11.18 som objednávala tovar, pri ktorom bolo napísané doručenie do 19.11.18. Dnes je 3.12.18 a doteraz nemám ani tovar ani žiadny e-mail, tel. čísla uvedené neexistujú alebo sú nedostupné. Takže druhý krát už z tejto stránky určite objednávať nebudem.

• siroky sortiment
    • nezvladanie objednavok vzhladom na ich pocet
    • caste predlzovanie dodacej doby

odporucam objednavat len co je na sklade, aj to ale nie je zaruka, ze sa doba dodania nepredlzi.

• Obchod ponúka zaujímavý sortiment - no nie sú ho schopní dodať v tzv. predpokladanom termíne
    • Obchod po potvrdení objednávky prestane komunikovať, neodpovedá na emaily...
    • O stave objednávky nemá kupujúci žiadny prehľad.

Obchodu som dala ešte jednu šancu (druhú a poslednú), no nikdy viac!!!

Po objednavke mi prisiel mail, ze predbezny termin odoslania zo skladu je XY. To bolo pred 2 a pol tyzdnom a doteraz nic.

• nikto nedvíha telefón
    • nedodržanie prisľúbeného termínu dodania
    • žiadne info o vrátení peňazí

sklamanie z veľmi slabej komunikácie obchodu, garantovaný termín dodania sa posunul na neakceptovateľný, žiadne info o vrátení peňazí pri zrušení objednávky, na tel.čísle e-shopu nikto nedvíha