• spolahlivosť

všetko na 100percent, vrelo odporúčam každému

• ceny ok

ok, odporucam

S obchodom som bol spokojny.

• Lacnejší tovar

Výhodné ceny, spolahlivost

Po rozbalení som našiel prasklinu (je to drevo, stat sa moze vselico) na sedadle a podnozniku a po napisani reklamacie mi obchod okamzite zaslal nove kusy. Profesionalny pristup. Obchod odporucam.

• jediny obchod, ktory mal v ponuke presne ten stol ktory som chcela

moj nakup hodnotim pozitivne, odporucam

• kvalitné výrobky

• široký sortiment,dobré ceny,prehľadnosť,ochota
    • -----------

môžem len odporučiť

• široký sortiment

• Dala som si urobiť na zakázku taburet Romulus - je prevedený perfektne, akurát farbu som si vybrala príliš "živú" (červenú koženku, a potrebovala by som bordovú - ale to je moja chyba!). Výrobok je skvelej kvality s úloým priestorom, proste to, čo človek očakával - vrele túto firmu odporúčam!
    • Mädy
    • moja zlá voľba farby - vzhľadom na robustnosť som si mala vybrať radšej REMUS, ale inak všetko super

Fantastické prevedenie, dodanie v navrhnutom časovom limite - vrele odporúčam

• Nic
    • Objednala som si stolicky na balkon,dodanie tovaru 2-4 dni,s tym ze vas budu priebezne informovat o dodani,vcera to bol 4 den tak som tam volala a pani si vypytala cislo obj,len neviem na co lebo mi povedala ze ro musi overit ale ze mi zavola.Presli 4 hodiny a volal tam moj muž,vserko prebehlo tak isto on zavolal,a ona odpovie o chvilu vam zavolam ale nic.To vazne si musi clovek obvolavat objednávky? Celé zle,tovar od nich uz nechcem,objednam inde kde nebudu len prázdne sluby,pekny den.

CELE ZLE!!!