• Kladne hodnotim rychlu komunikaciu,objednavka zrusena z dovodu vypredania,bol mi doporuceny podobny tovar,

Rychle dodanie , komunikacia predajcu zo zakaznikom cez telefon hned na druhy den po objed.,

• Dobre sa nakupuje, ústretový personál, dodržujú dodacie lehoty.

Dobrý obchod, zrozumiteľne sa s ním komunikuje, výhoda - predáva kvalitné české výrobky, široký sortiment, dá sa aj telefonicky dovolať, ak má zákazník dotaz, zistia u výrobcu, odpovedia.

Objednávka bola dodana promtne. Osobne mi volali,pretože tovar nebol ešte kompletný . Super prístup

• Je obchod s promptnym vybavenim objednavky,len skoda,ze je to vCeskej republike a postovne drahe,i,inac som spokojna

OK až na to, že menší košík už nemali, po telefonickom dohovore som súhlasil s náhradou za iný, avšak už som nemusel doplatiť cenový rozdiel medzi košíkmi, aj to je riešenie

• Rýchle doručenie tovaru

• Rýchlosť dodania
    • Komunikácia s obchodom
    • Na to koľko platíte dopravu + balné, čakala by som lepšie balenie ako len fóliu. Tovar to znehodnocuje, pretože sa ľahko prederavi.

• Telefonicky kontakt
  • Úroveň jednania predavajúceho na veľmi nízkej úrovni. Strašne predražená preprava TOP Trans. Zasielky mi doručuje táto prepravna
    spoločnosť bežne, tak viem posúdiť. Termín odoslania zásielky mimo vzájomnú dohodu . Výhovorky na nejakú inú obchodnú spoločnosť.
    SUPERSEKTOR n i k d y viac.

• Rychlost dodania.. Ochota prepravnej sluzby doviest tovar na ine miesto ako bolo urcene v objednavke

• ústretovosť, komunikácia, profesionalita, ľudský prístup

So supersektor.sk mám veľmi dobrú skúsenosť. Objednávku sme síce napokon nezrealizovali, lebo výrobca nedokázal zakomponovať menšiu zmenu pri výrobe danej rozkladacej postele, o všetkom ma však z e-shopu včas informovali, po celý čas boli maximálne ústretoví a ochotní, čo si veľmi vážim.

Som veľmi spokojná s vybavením objednávky. Ochota, ústretovosť. Ďakujem.

Promptna dodavka, presne podla objednavky. Som spokojny.

• Ochota a rýchle dodanie tovaru.
    • Garancia dodania kvalitného tovaru .

Dostal som to čo som si objednal v poriadku.

Dobra komunikacia z obchodom,tovar doruceny rychlo a v poriadku.

• Vyborne rychlo dorucene po objednavke
    • Online obj.z domu

• užasná a rýchla komunikácie