• široký sortiment
    • dobré ceny
    • rýchlosť vybavenia objednávky
    • komunikácia so zákazníkom

Bol to môj prvý nákup na Sunnysoft.sk. Bol som milo prekvapený spôsobom a rýchlosťou vybavenia objednávky. Zatiaľ mám s obchodom len pozitívnu skúsenosť. Verím, že im to ostane aj do budúcnosti. Môžem len odporúčiť.

Vazeny zakaznik,

dakujeme za Vas nakup a prejavenu doveru. Sme radi, ze ste boli spokojny. Verime, ze sa na nas znova obratite. Tesime sa na Vas dalsi nakup.

• ceny, prehľad tovaru
    • neviem

odporúčam nákup v obchode

• rychlost, cena
    • n.a.

super

Sunnysoft SK

• rýchlosť, ochota, prehľadná internetová stránka

tento obchod mi bol doporučený na základe dobrých skúseností s Vami

• Vsetko to co potrebujem
    • Ziadne

Doporucujem

Sunnysoft SK

• mozem strany prezriet a vybrat tovar
    • nemaju niekedy tovar na sklade co reklamuju

dobry

Sunnysoft SK

PS: Dostupnost skladu sa nam aktualizuje niekolko krat za hodinu. Cize skladova dostupnost moze byt max. par minut stara.

• RYCHLY, PROMPTNY... UPLNE HLADKY PRIEBEH
    • NEMA

RYCHLY, PROMPTNY... UPLNE HLADKY PRIEBEH

Sunnysoft SK

• Nezdá sa mi,že by bol niečím výnimočný. Štandard.
    • Nepoznám slabiny,žiadne som nezbadal.

Vykonal som malý a rýchly nákup bez zdržania - baterku do starého mobilu - objednané telefonicky a prevzaté v ten deň poobede. Rozbalili sme ju a vyskúšali rovno na mieste, fungovala,zaplatil som formou aká mi vyhovovala, a odpálil som het. Som spokojný.

• A

• cena, rychlost dodania

Odporúčam

• Žiadný / obmedzený pristup autom !!!!!!!!!!!/
    • Žiadný / obmedzený pristup autom !!!!!!!!!!!/

Sunnysoft SK

PS: Priamo pred predajnou mame parkovacie miesto pre zakaznikov. Od miesta na parkovanie je predajna cca 5 metrov.

• Dostupnost tovaru, ktory som chcel, rychlost vybavenia, sms notifikacia

Sunnysoft SK

• dobierku som musel viackrát urgovať u dopravcu a ten to odvôvodníl tým, že ma nemohol telefonický kontaktovať lebo neobdržal od vás moje telef. číslo

Sunnysoft SK

PS: Mrzi nas Vasa skusenost s prepravcom. Posielame cez renomovanu kuriersku sluzbu spolocnost DPD. Kazdy balik ktory posielame ma telefonne cislo. Bez cisla nam nepovoli system vytlacit stitok. Cize nie je mozne, ze kurier od nas nedostal cislo.

• sortiment

spoľahlivý

• No comment...
    • Nemá!!!

Super Shop!!!

Sunnysoft SK

• Nedalo sa zaplatiť priamo pomocou karty, čo ale nevidím ako zásadný nedostatok.

Spokojnosť, tovar prišiel v pohode, vzhľadom na vybranú nahlacnejšiu možnosť dopravy aj pomerne rýchlo. Komunikácia cez e-mail bola výborná a stále som mal prehľad o zásielke.

Sunnysoft SK

• Široky výber. Rýchla dodacia lehota.

Odporúčam. Nadmieru spokojny.

• Velky vyber - môj tovar som nasiel len tu

Sunnysoft SK

• rychlost a dostupnost tovaru.
    • Chalani na predajni vedia, co robia.
    • nema

Ak niekto hlada nieco "navyse", tak tu to maju. To "navyse" je proklientsky pristup, ktory nie je zbytocne vtieravy a je zaroven priatelsky. A o profesionalite asi nie je treba diskutovat :-)

• zlé spracovanie objednávky
    • zlá komunikácia s personálom
    • nemajú prehľad o tovare, ktorý môžu dodať a ktorý už nie
    • dlhá čakacia doba na aspoň nejakú komunikáciu

Neodporúčam nakupovať v tomto obchode nikomu. Je nespoľahlivý a čakacia doba je strašne dlhá. Ja som sa v podstate ani nedočkala. Moju objednávku prijali, oznámili mi e-mailom, že je spracovaná po dlhšom čase som volala do predajne čo je s tou objednávkou, povedali len, že tovar je objednaný a treba čakať. Po 15 dňoch mi prišiel e-mail, že tovar nemôžu objednať, lebo dodávateľ už nedodáva tento tovar na náš trh.

Vazeny zakaznik,

tovar ktory ste si objednali bol v statuse "Na objednavku".
    Pri tomto tovare je uvedene, ze ho nemame skladom a ze ho zabezpecime na zaklade objednavky od zakaznika. Taktiez je uvedene, ze dostupnost takehoto tovaru je "na dotaz". Ihned po Vasej objednavke bol tovar objednany u dodavatela. Zial cakali sme na upresnenie datumu dodania zo strany dodavatela. Az po cca 2 tyzdnoch nas informoval, ze vyrobca uz dany produkt na nas trh nedoda. Tuto informaciu sme Vam ihned sprostredkovali a tovar z nasej ponuky odstranili.

Statisticky na cca 400 spracovanych objednavok pripada jedna ktoru musime stornovat na zaklade nedostupnosti daneho tovaru.

Aj preto sa snazime mat co najviac tovaru na vlastnych skladoch ci uz na SK alebo v CZ. Spolu mame aktualne skladom na nasich vlastnych skladoch 47980 kusov tovaru. Tento tovar je na nasej stranke oznaceny ako skladom a je uvedena konkretna dostupnost podla toho aky si zakaznik zvoli sposob dodania a na ktorom nasom sklade sa tovar nachadza.

Tovar ktory na nasich skladoch nemame a ma ho dodavatel je oznaceny statusom "Skladom u dodavatela" pricom je pri nom uvedeny datum dodania.

Urcitu cast tovaru ktory nemame na nasich skladoch a ani nas dodavatel ho nema mame oznacenu statusom "Na objednavku"
    Pri tomto tovare je uvedene, ze termin dodania je nam neznamy.

Zakaznik je preto v case objednavky uplne presne informovany o statuse tovaru ktory si objednava.