• Ponuka sofistikovanej hudobnej techniky, ktorú všade nenájdete.
    • Priamo v obchode(ak sa to dá vôbec nazvať obchodom, sú to len dve kancelárie) sa nedá platiť kartou, nikto vás na to vopred neupozorní, takže som musel pred nimi urobiť objednávku s online platbou cez internet.

Personál sa so mnou bavil, ako by som ich obťažoval priam otravoval, normálne som sa prvý krát v obchode cítil nepríjemne. Na moje otázky odpovedali veľmi stroho, jednoslovne "áno" a "nie". (pravý opak nadštandardne ochotného personálu v muzikeri)

• rýchlosť dodania tovaru

spoľahlivý

• poctivost a komunikativnost a kvalita, pristupne ceny... a nadsenie, ze pracu robite radi...
    • nevidim zatial ziadne

vyybornee

• rychlost, komunikacia, ceny
    • nema

objednaval som tovar cez vikend, v pondelok rano som uz mal mail ohladom riesenia mojej objednavky a v utorok som ho mal uz doma, takze urcite mozem len odporucit ... ceny su velmi dobre v porovnani s konkurenciou, rychlost tiez takze mozem len odporucit

• Bombasticky rychlo komunikuju cez mail a objednavka bola spravena ihned na dalsi den.
    • Lokalita je horror pre MHD.

"Bombasticke!"

• bol doručený hned na druhy den ako ste slubovaly
    • na web strankach slabi viber a kolomky ktore mate na webe su neobsadene .

dodrzaliste co ste slubili.

• pekny vyber

• Máte dobry výber tovaru.Dobré ceny za kvalitu.
    • Slabšia Web stránka.

Som spokojný.

• rýchlosť
    • komunikácia
    • odbornosť

Perfektná komunikácia, firma okamžite reaguje na dodatočné požiadavky zákazníka. Nezvyknem vypisovať tieto hodnotenia, ale v prípade Suntequ som urobil výnimku, táto firma si zaslúži môj čas s písaním kladného hodnotenia.

• specializovany obchod
    • rychle riesenia

pre profesionalov

• Technická pomoc

Nesklamali čo sľúbili dodržali.

• Seriozne jednanie.
    • Promptné vybavenie objednávky.
    • Tovar došiel v poriadku
    • Neviem

Vrelo odporúčam

• osobnejší prístup, moznosti skolenia v sw

• Majú aj tovar ktorý nie je všade
    • Nie je potrebné sa registrovať ak nakupujete len jednorázovo
    • Obchod orientovany na audio (nie je ich veľa)
    • Komunikácia !! inak je to v pohode obchod

V e-maily napíšu že po odoslaní vás budú informovať ale nič z toho. Trochu nepríjemné ak vám kuriér zavola na obede alebo pri nejakom sedení s klientom.... Inak vám tento obchod odporúčam. To čo "maju na sklade" naozaj maju, a pošlu vám to rýchlo.

Reakcia obchodu Sunteq

Dobry den,

ospravedlnujeme sa za nedokonalu komunikaciu. Bohuzial vasa objednavka bola pocas Musik Messe vo Frankfurte a NAB show v LA, takze vo firme bolo menej kolegov a trochu nestihali. Snazili sa vsetko odoslat nacas a tak potvrdenie o odoslani objednavky im akosi uslo.
    Nicmenej presny cas dorucenia zasielky nepozname a vzdy to zalezi od konkretneho kuriera DPD, ktory roznasa zasielky vo vasom regione. Toto nedokazeme ovplyvnit.

• Potreboval som to zariadenie surne.Zasielka dosla skor ako som predpokladal.
    • Mal som dobre skusenosti o vasej firme.
    • momentalne ziadne

Pracujete na profesionalnej urovni.

Odporucam, hlavne preto, lebo chalani v suntequ su velmi ochotny pomoct co sa tyka aj zakaznickej online podpory a remote desktopu

Vřele doporučuji. Kvalitní komunikace a rychlé vyřízení objednávky. Velká spokojenost.

• solidny nekomerčný tovar
    • o žiadnych neviem

solidny pristup ,seriozna kvalita tovaru

• Všetko pre hudbu a video na jednom mieste.

• doba dodania

odporúčam