Keďže ponúkaný tovar nebolo možné dodať, nie je čo hodnotiť.
    Komunikácia prebehla mailom bez problémov.

• Blesková reakcia a korektné jednanie

Blesková reakcia, doručenie do 24 hodín a korektné jednanie v prípade reklamácie (chyby výrobku).

• profesionálny prístup
    • rýchla komunikácia

• Odbornosť

• Dobrá a odborná komunikácia

Jednoznačne odporúčam. Pri riešení, napr. registrovania produktu, zákazníka podporia, pomôžu mu s registráciou a doriešia prípadné nezrovnalosti a problémy k jeho spokojnosti.

• Tovar je kvalitný podľa mňa...
    • Nemá slabiny je dobry

Kupujte ľudia a hlavne robte...

• Ústretovosť a rýchle vybavenie objednávky v požadovanej kvalite

Obchod doporučujem

• fyzicke prebratie tovaru je mimo centra BA

• V ramci Bratislavy expresne dodanie (aj ked to nepropagovali)
    • Vyborna komunikacia, rychla a ochotna
    • Najnizsia cena na produkt
    • Neda sa opakovat neuspesna platba kartou

Milo ma prekvapili, cez vikend som urobil objednavku ale zadal zle udaje ku karte, tak mi neprebehla platba. Zabudol som im aspon napisat, ale hned v pondelok rano sa sami ozvali nech zopakujem objednavku ak si zelam este stale tovar. Trochu obtazujuce, ze som musel znova zadavat udaje a dalo by sa to riesit sikovnejsie, ale nic strasne. Co je ovela zaujimavejsie, ze tovar mi prisiel este v ten isty den ako som zaplatil. Na maily odpisovali takisto hned, takze celkovo to hodnotim pozitivne, kedze bohuzial kvalitna komunikacia a promptnost su u vacsiny inych, aj velmi znamych, eshopov na ovela nizsej urovni.

• kvalitne produkty
    • zatial som nenasiel ziadne.

parada!

• Pre mna osobne velmi dobra ponuka od znacky native instruments.
    • Nedovolim si hodnotit.

Kvalitny online obchod so sirokou ponukou kvalitnych zariadeni.

• Blesková reakcia a dobrá komunikácia so zákazníkom

Odporúčam.

• Tovar na sklade
    • Treba zmenit kuriersku sluzbu Remax na niekoho ineho.

Tovar a komunikacia spickova. Obchod je uplne v pohode, odporucam. Problem bol len u kuriera, ktory nemal sajnu kde sa tovar nachadza. Ked som tam volal, tak pan do telefonu sa vyjadril ze mu blika svetielko ze tovar sa prebera a jedno musvietilo ze tovar sa uz dorucuje.Potom ten ujo povedal ze mi za chvilocku zavola a nic. Volam tam 5-krat a nikto to nebral, len teta, teda pani odkazovacka tarala do sluchatka ze personal je zaneprazdneny, ze mam cakat....
    Please!!!REMAX no more!!!

Dakujem

• Dostupnost sirokeho vyberu produktov od G-Technology, ktory nie je bezne v ponuke inych predajcov.

Bezproblémový

• Ochota, znalosť, v prípade problému promtné riešenie

Nemal som ani jednú zlú skúsenosť. Nakupujem už v tomto obchode roky

• Tovar ktorý nemá žiaden iný SK obchod. Konkrétne pri Blackmagicdesign je to najlepšia cena.

• Brano Miko
    • product manager
    • Jednáte s inteligentným človekom.
    • Brano Miko
    • product manager
    • Málo takých ľudí, odporúčam namnožiť :)

Jednanie, odporucam vsetkym obchodnikom!!!

• Rýchlosť, odbornosť.
    • neviem

Precízny a odborný prístup.

• Predávate čo nemáte a pokiaľ viem, ani neviete kedy to budete mať.

Pokiaľ nemáte tovar k dispozícií, tak ho predsa nemôžete ponúkať na predaj.

Reakcia obchodu Sunteq

Dobry den,

co sa tyka tovaru, ktory ste si objednali - M-Audio Accent Digital Piano. Ide o novinku, ktoru M-Audio ohlasilo s predpokladanymi dodavkami v 3.kvartali tohto roku o com sme Vas informovali. Tento produkt je v ponuke eshopov po celom svete a na celom svete este nie je dostupny. A preco ho mame v ponuke aj my? Kedze sme zaroven slovenskym distributorom znacky M-Audio je nasou povinnostou informovat a ponukat kompletny sortiment M-Audio, napriek tomu, ze niektore novinky este nie su realne k dispozicii.